folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fethullahçılar Ve Polislik Sınavı

Fethullahçılar Ve Polislik Sınavı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

Kardeşim madem o zaman bu kadar laf edeceğinize çalışın.Onlar çalışarak biryerlere geliyorlar boş adam değiller.Ben abi görmedimki lise mezunu.Yaklaşık 1.5 milyon genç abi denilen nesil var hatta daha fazladır.Bir o kadarıda devlette var.O zaman napıcaksın aklını başına alıp çalışacaksın başka yoluuuu yordamııı yoookk.Gayet çalışkanlar dnlerinide yaşıyorlar kitabınıda okuyorlar.Bir tek Fettullah Gülene saygı duydukları için bu insanlara hakaret edemezsiniaz ayptır.Ateistlere yüklenin bakalım nasıl çıngar çıkarıyolar.

incredible..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:

Kardeşim madem o zaman bu kadar laf edeceğinize çalışın.Onlar çalışarak biryerlere geliyorlar boş adam değiller.Ben abi görmedimki lise mezunu.Yaklaşık 1.5 milyon genç abi denilen nesil var hatta daha fazladır.Bir o kadarıda devlette var.O zaman napıcaksın aklını başına alıp çalışacaksın başka yoluuuu yordamııı yoookk.Gayet çalışkanlar dnlerinide yaşıyorlar kitabınıda okuyorlar.Bir tek Fettullah Gülene saygı duydukları için bu insanlara hakaret edemezsiniaz ayptır.Ateistlere yüklenin bakalım nasıl çıngar çıkarıyolar.

biz kandırılmış güzide insanlarımıza saygısızlık etmiyoruz.

bu insanlarımızı kandıran şerefsizlere laf ediyoruz.

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

abdullahozcan bunu yazdı:

polis olduktan sonrada iş bitmiş sayılmıyor kadroya geldiğinde bu sefer de teşkilat içinde kimler fetullahçı kimler atatürkçü fişliyorlar benim izmirin güzelbahçe ilçesinde atatürkçü polis  arkadaşlar vardı tam atatürkçü vatanını milletini seven 8 kişinin tayinini çıkardılar mahkemeye başvuranların hakimleri bile kafaya almışlar açtıkları geri dönme davaları hiçbirini kabul edilmedi atatürkçü polisler boynunu büküp çogu emekli oldu olmayanlara görevde başladılar şapkan yok sakalın uzun eğri oturdu bahanelerden rapor tutup devamlı tırsıtmaya çalışıyorlar araç garajına mescit yaparak devletin arabaları yağmurun güneşin altına çıkardılar mescite gitmeyen polisleri başlarındaki amirler listeye almaya başladı onlarada tayin sırası gelelek bu dinyobazları teşkilatın ağzına belledi feto nun girmediği yer yok tuvalet kağıdının adı bile feto olmuş ne yapacan

Gözünle gördün mü? Güzel saçmalamışsın bence...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:

Esconda bunu yazdı:

biz kandırılmış güzide insanlarımıza saygısızlık etmiyoruz.

bu insanlarımızı kandıran şerefsizlere laf ediyoruz.

hmm empati yapmaya ne dersin.Birde onların tarafından seni değerelendirirsek asıl sen kandırılıyorsun.Öyle içlerinde insanları tanımadan konuşmak o kadar kolyaki ağzı olan kkonuşuyo.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SPY-CX5 bunu yazdı:

abdullahozcan bunu yazdı:

polis olduktan sonrada iş bitmiş sayılmıyor kadroya geldiğinde bu sefer de teşkilat içinde kimler fetullahçı kimler atatürkçü fişliyorlar benim izmirin güzelbahçe ilçesinde atatürkçü polis  arkadaşlar vardı tam atatürkçü vatanını milletini seven 8 kişinin tayinini çıkardılar mahkemeye başvuranların hakimleri bile kafaya almışlar açtıkları geri dönme davaları hiçbirini kabul edilmedi atatürkçü polisler boynunu büküp çogu emekli oldu olmayanlara görevde başladılar şapkan yok sakalın uzun eğri oturdu bahanelerden rapor tutup devamlı tırsıtmaya çalışıyorlar araç garajına mescit yaparak devletin arabaları yağmurun güneşin altına çıkardılar mescite gitmeyen polisleri başlarındaki amirler listeye almaya başladı onlarada tayin sırası gelelek bu dinyobazları teşkilatın ağzına belledi feto nun girmediği yer yok tuvalet kağıdının adı bile feto olmuş ne yapacan

Gözünle gördün mü? Güzel saçmalamışsın bence...

Arkadaşım İstanbul'dan Van'a sürüldü.Sürüldü demeyim tayini çıktı.Ama onun anlatıklarına göre her taraf fethullahçı ve kendi gibi olan arkadaşları hep sürülmüş doğuya.Ana bacı gidiyor o (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bişey farketim namaz kıldıkları yönde  namaza durdukları yöndeki duvarda kıble tarafında yani, hep doğa resmi oluyor şelale ağaç resmi falan onu çözemedim ben.komple duvar kağıdı ilginç

bu olay dahbi ilginç uarım soruları yürütenler onlar değildir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam namazı nasıl kıldıkları bizi ilgilendirmez.O Allah ile onlar arasında bir durum.Bizi ilgilendiren kısım polislik sınavı sorularını çalarak milletin hakknına tecavüz etmesi gibi olaylar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NPaX
    NPaX's avatar
    Erkek

kardeşim bn Fem de okudum we Fettühlaccı olarak belirttiğin aslında öle de değil cok farklılıkları war sadece fethulah ın kitapları okunur ama genelde hoca efendi yani bediuzzaman saidi nursi i okurlar..

femde kimsenn elinde su soru weya bu soru cıkacak die bir sey yok bn 5 yıl boyunca içlerinde idim 2 yılda dershaneye giderken ew lerinde kaldım hatta 1 yılda ew abiliği yaptım ama soru falan werilmedi werilemezde

ama su war daha önce ki yılların soruları arasından soru seciolar we sonrada o soruların benzerlerini olusturuyorlar bu iş için her dershaneden 6-7 hoca günlerce bu işe kendini ayırıo soru düzenlio kitapları karıstırıp soru secior vb.

sınava girecek öğrencilere kitap weriolar ondan sonrada her ders ile ilgili mesel amt ile ilgili yaklaşık 350 sayfalık tes kitabı werdiler di coğrafya ile ilgili 67 idi hala kitaplar elimde we 3 yıl olmasına rağmn uni yi kazanalı her yıl acar bakarım sorular %40 bnzerr gecen senede %60 a yakın bnzer soru bulmuslar o yuzden Fettullahcılar soru caldı haberi cıktı tabiki arastırıldı ama calma değil kendi yazdıkları sorulardı pc de düzenlemişlerdi we bir çok arama yapıldı ama asılsız çııktı

eğer ki polis lik istiyorsan sende git sor bn calısmak istiyom bana da sorun werin de garanti weriirler emin olki bir çok dersshane gibi bencil değiller

yurtlarında kaldım günlük 3 lira werdik

3 öğün tabildot yemek sınırsız ekmek herkese kola weya ayran yatak dus ya daha nice bunlar 3 değil 30 liraya bile değer di....

we emin ol ki sen bu tarz yaptığın weya baska yazarların gazete köselerinde yazdıkları ile  dahaa da gücleniorlar çamur at izi kalsın die çok uğrastılar elbette acıkları war bn sahit olduğum için cıktım aralarından ama bnm cıkma sebebim haricindeki diğer konularda haklarını yedirtmemm helallleri war işlerini iiyi yapıolar

aldıkları paranın kurusu kurusuna hakkını weriolar

Legion_of_doom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebelpirate
    rebelpirate's avatar
    Erkek

İstanbuldan Polisler fethullahçı olduğu için gönderilmedi. Celalettin Cerrah geldiği zaman tüm eski yani önceden İstanbulda çalışıp şark görevini yapmış ve sonra tekrardan İstanbula dönmüş veya uzun süredir İstanbulda  çalışan polisleri İstanbuldan gönderdi. bunun nedeni çok başka şeylere dayanıyor.

birşeyi tam anlamıyla araştırmadan kulaktan dolma şeylerle insanları burada karalamaya milletin anasına bacısına küfretmeye, şerefsizlikle itham etmeye hakkınız yok. herşeyi araştırın ondan sonra yorum yapın.

Femde veya başka dersanelerde o kadar iyi arkadaşlarım varki. sizin dediğiniz gibi bir yerlerden birşeyler çalıp biryerlere gelmediler. gece gündüz deli gibi çalışıyorlar ve karşılığını alıyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Fettullahçı diyeceğine küfür et daha iyi.Vallaha küfür et yemin ediyorum daha iyi.Fettullahçı ne ya! Ortada bir put mu var?

Saçma sapan zırva laflar kullanıyorsunuz o gençlere.Elbet döner dolaşır o laflar size döner emin olun.Fettullahçıymış töbe töbe.

o zaman saygı duyulan kişileri örnek alan insanlara;

Uğur Mumcucu

Özalcı

darvinci

bushcu

türkeşçi

saidçi

uğur dündarcı

adnanmenderesci

O zaman böyle diyelimki.Ülke 20 bin kola ayrılsın değilmi.Ne güzel olur :(

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 8628 Toplam Mesaj: 61