folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Fiber İnternet Kampanyaları ?

Fiber İnternet Kampanyaları ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=BW7om4I2YDo

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

​Hız ​Kota ​AKK* ​Tarife (TL) ​Kampanya Fiyatı (TL)
    ​25 Mbps ​Limitsiz ​Limitsiz ​229 ​99
    ​50 Mbps ​​Limitsiz Limitsiz​ 339​ ​169
    ​100 Mbps ​Limitsiz Limitsiz​ ​449 ​299

*AKK: Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir. Kampanya kapsamında ki paketler AKK’ya tabi değildir.
    *Fiyatlara tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahildir.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı

teahhütsüz olan turknet miydi... hala devam ediyormu kampanyaları acaba benimde bir iki ay içinde sözleşme bitiyor.

turk.net kullanıyorum 2 aydır sözleşme vs yok. 1000 dk da her yöne görüşme var sabit telden. ben memnunum. 

ancak üye olurken otomatik ödeme için kredi kartı istiyor. ben sanal kart verdim. zamanı gelmeden çekmeye çalışmışlar sanırım birkaç kez. banka sanal kartı güvenlik nedeniyle iptal etti. sitelerinden ödeme yapıyorum. sorun çıkmıyor.

evrakları kargo ile gönderdim. ellerine ulaşınca telefonla arıyorlar. ertesi gün türk telekomdan geldiler, bağlantıyı yaptılar.

ayrıca avantajx üzerinden başvuru yaparsanız 2. faturayı ödeyince 35 TL iadesi var.

fiber olmayan yerler için tavsiye ederim. 

https://turk.net/

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

spear
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

superonline fibernet i tavsiye ediyorum. servisleri diğer firmalara göre bence biraz daha kaliteli. internet arayüzleri de öyle.. fiyatları da (40 TL'ye sabit telefon ve 10Mbps/50gbAKN internet kullanabilirsiniz (12 ay taahhüt)).

5TL'ye 24 saatliğine 100Mbit internet indirme hizmeti var. AKN den yemiyor. Ve başka hizmetleri.. (mesela gece 00:00 dan 06:00 ya kadar AKN gitmemesi..)..

Evinizin içine kadar fiber kablo geliyor..

RockZs tarafından 23/Tem/16 11:51 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Eskişehirdeyim, kardeşimle birlikte kalıyorum ve ben gelmeden kendi başına iş yapıp internet bağlatmış. Bana danışmadan yaptığı en mantıklı iş superonline bağlatmak olmuş çocuğun :D    69 lira veriyoruz galiba taahhütlü, akk var demişti kardeşim ama download'ın dibine vurmama rağmen herhangi bir hız düşümü mevcut değil. Bu tür tarifeleri vardır, bi kontrol edin derim. Altyapı sağlamsa varsa kesinlikle superonline'dan şaşmayın.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

valla benimde 12 aylık taahhüt bitti şimdi mecbur 24 vermek istemiyorum ama vericem gibi duruyor. Bende kararsız kaldım. 2'ye indirdim seçenekleri ama seçebilmiş değilim. Birinci baya karlı gözüküyor ama akk olayı sıkıntı.

Turbo 4GB 

500DK Her Yöne 4GB 1000SMS

50 Mbps Limitsiz

125GB AKK

8​9TL

-----------------------------

Gece Kuşu

50 Mbps Limitsiz 100 GB AKK Fiber İnternet ilk 12 ay ayda 69,90 TL, ikinci 12 ay ayda 79,90 TL

gece 12 sabah 6 arası akk yok

FCN tarafından 23/Tem/16 13:14 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Superonline - Fiber nerelerde var nerden gorebiliriz?

Uzun sureli tahüt istemeleri insanı caydırıyor.

Burdanmı$.

http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

Bizim burda varmıs, ttnet den her halukarda hızlı demı ?

h2run tarafından 23/Tem/16 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Burdanmı$.

üstünü denemedim ama 100mbps'i sorunsuz alabiliyorum. ama fiber değilde adsl varsa bence superonline'a bulaşmayın adsl'de hatta genel olarak ttnet altyapısı kullanan diğer isplerede bulaşmayın gidin paşa paşa ttnet alın veya kablonet. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Türkcell süperonline saha satiş personeliyim hocam şuanda

10 mbps 5 gb akk = 15 TL

25 mbps 25 akk =49

25 mbps 25 akk + turkcell TV = 59

(ilk ay 10 tl damga pulu vergisi geliyor )(ilk üc ay ücretsiz) 25 mbps +75 akk +türkcell TV+Alo Hizmeti ( Sabit hattınız varsa bize taşıyorsunuz Vergi ödemiyorsunuz) / 27 ay tahüüt

en güzel kampanyalar bunlar şimdilik

hocam ben geçen ay 25mbit vdsl tarifesine geçtim superonline. bunu bir telefon hattı tarifesi ile birleştirebilir miyim ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

Burdanmı$.

üstünü denemedim ama 100mbps'i sorunsuz alabiliyorum. ama fiber değilde adsl varsa bence superonline'a bulaşmayın adsl'de hatta genel olarak ttnet altyapısı kullanan diğer isplerede bulaşmayın gidin paşa paşa ttnet alın veya kablonet. 

aslında katılmıyorum hocam. 2 yıl olacak nerdeyse superonline adsl kullanıyorum şimdi vdsl'e geçtim. ttnetten epey iyi. mh iyi çalışıyor, sorunlara hızlı müdahale ediyor. hız ve ping olarak ttnetten iyi çünkü aynı ev aynı altyapı ile 3 yıl ttnet kullandım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3367 Toplam Mesaj: 28
superonline