folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fifa 2011 Aşıkları Buyurun(Neden Sevdiniz)

Fifa 2011 Aşıkları Buyurun(Neden Sevdiniz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

Hacılar oyunu indirdim ama pek anlayamadım çok sarar dediğiniz bir bölümü varmı mangerlik falan ?

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

Kanka bırak boşver pes11 mucizesi varken çöp fifayla vakit kaybetme ;)

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

yıl olmus 2011 hala pes oynayan var inanılır gibi değil.

fifa09 dan beri oyun piyasasının lideri fifadır.

deve kuşu gibi koşan adamlar olmadıgı için, lisanslu takımlar için, psikopat skill move'lar için, oyuncu fizliği için, saha çizimleri için, messiyle topu alıp 85 kişiyi geçmediğimiz için, kenardan içeri gir çapraz yap gol at olayı olmadıgı için fifa 11

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Herkes PES oynadığı için.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ronaldo ve messiyi abartmadıkları için... gercekci fizik görünümleri saha çizimleri ve yapay zeka için

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

dünyanın lisansını elinde bulundurup adam akıllı face pack'ler yapamadığı için anti fifa, forever pes. dünyanın skillini yapamayıp, skill yok diye ağlayanlara inat pes, oyuna özellikle 2011 ile getirilen şut özellikleri için pes. çoğunluk penaltı atamaz, uzaktan şut çekemez.. penaltı için şuta basıp sağa sola yatmak yetmiyor, hız ve yükseklik ayarlıyorsun. messi gerçektede de 85 kişi geçtiği için oyun gerçekliğine sadık kaldığı için pes.

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

1996 da sega aterimde Fifa oynamaya başladım.97 de ise pc platformuna geçti fifa ardından 98 word cup ve abdullahh şükkür diye komik teleffuzları olan spikeriyle gönlümüzde taht kurdu fifa.99 rock sound trackleri ve hızlı oynanışıyla 98 e fark atmaya başlamış çok daha eğlenceli oyunlar üretmeye koyulmuştu fifa ardından uzaylıların futbolcuları kaçırabildiği ve Turkiye liginin yer aldığı erzurumspor vanspor gibi takımların oluşturduğu fifa 2000 iyice fifa delisi olmaya başlıyorduk ki fifa 2001 ile birlikte şampiyonlar ligi sahne aldı ve 2002 word cup orta sahadan atılan falsolu goller.Fifa değişik tarzlarda oyunlar çıkarıyor1 oyun 1 öncekini tutmuyordu.Bu da bizim bir sonraki yılı merakla beklememizi sağğlıyordu ki FIFA 2003 o eşsiz oyun piysaya sürüldü ve bu oyunu Erzuruma ilk getirenlerden olduğuma emiim =) 1 yıl boyunca sürekli word class modda en güçsüz takımları alıp r.madride karşıı maçlar yapacak seviyeye gelmiştimmm..Her şey süper gidiyordu taki 2004 denilen o iğrenç oyun çıkana kadar

2004 hayal kırıklığıydı ama bu yılda dikkatimi çeken pes 3 winnig eleven 7
    ile tanıştım kurdu gerçekçilik çok farklıydı fizik kuralları daha hakimdi oyuna master lig modu bir harikaydı zaten tek olumsuz yani ise oyuncu isimleri ve takımların orjinal bayrak logo isim lerine sahip olamayışıydı.Ama idare edilebilirdi.derken wining 8 pes 5 pes 6 çok fena alışmıştım.Bir yandanda fifa serilerini takip ediyordum.fifa 2005 ve 2006 fena oyunlar değildi ama FİFA 2007 en az 2003 kadar mükemmeldi.
    seyircilere çektirdiğim oley sesleri halen kulaklarımda pes 2008 de muhteşem oyununu piyasaya sürdü aman allahım fileler muhteşemdi sadece gol atıp topun filelerde nasıl süzüldüğünü görmek istiyordum.

Fifa 2008 ise insanı çileden çıkaran ara paslarıyla çıldırttı beni.Yüklediğimden 1 hafta sonra sildim.Fifa 2009 aynı haltın lacivertiydi.

Pes tarafında olumlu görüşlerimi sürekli dile getiriyordum tabiki pes fifadan DAHA iyidir diyebiliyordum.pes 2009 pes 2010 hafif oynanış farkları ve grafik düzenlemeleriyle gönlümüzde taht kurmayı başarmıştı.

fifa 2010 pc rezalet ötesiydi ama kaçırdığımız bir platform vardı PS3

Evet fifa tüm gücünü bu platforma ayırmıştı mmuhteşem 1 oyun hazırlamış sadece ps 3 kullanıcıları içindi bu oyun.oyundaki paslaşmalar fizik kuralları takımların orjinalliği istediğin yere pası gönderme ve düşündüğümn şekilde şutlar çekebilme binbir türlü topa vurma şekilleriyle pesin önüne geçti tekrardan

Fifa 11 ise son noktayı koydu.Pes benim rakibim olamaz dedi. ps3 platformunda 1 sezon bitirmeden pes fifa kıyaslaması yapmayın.

Pes 2011 cepesinde ise eğlenceli ama bir o kadarda anlam veremediğim bir kamera açısıyla gldi.Neden böyle birşey yaptılar anlamadım ama pesin gönlümdeki yei zedelendi.Şu an favorim fifa 11 dilerim 12 de en az bunun kadar muhteşem olur..Tabiki pes te muhteşem olur bu oyunların ikiside bizler için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Fifadan Kendine Bir kupa HAzırla grup elemeli Sonradan Yarı final şeklinde btün ülkeler Koyucan yen Modlarda cıktı saha Zemınıdır fifa bu Sene Pesi baya Geride Bıraktı Pes grafikten Kazanıyor yüz ifadeleri iyi Hersey Goruntude degıl Kafandakını oyuna Yansıtan Bır full lazım Ara Sıra Kendine Ait çalımlar paslar vuruş pozisyonları plaseleri Gercekle futbolla BireBir  ps3 evde arkadaslarla en Az gunde Bır Turnuva Atıyoruz 5 altıkişilik arkadaş ortamı aldıgım zevki Başka Bırseyden almıyorum istersen Kalecide Olabiliyorsun Kalecik Yaparsın ıstersen forvet Hangısı Hosuna Gıderse Online Oynama Şansı tanıyor sana ıcınde Yok Yok Yani

Beleş wireless kahramanı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

hepiniz uyuşturulmuşunuz amq. çıkın sokağa top oynayın.!

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

DiKeyEy bunu yazdı:
    -----------------------------

adam noktayı koydu harbi halısahaya filan gidin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

kukunku bunu yazdı:

DiKeyEy bunu yazdı:

adam noktayı koydu harbi halısahaya filan gidin

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 2534 Toplam Mesaj: 18