Fight Club"Taki Bilinçaaltı Mesajı Resimleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

arkadaşlar geçen gün kaptan abinin açtığı film başlığından fight club indirdim.

az önce izliyordum ama baktım sanki ekranda bir şey yanıp söndü. sonra pause butonuna baş çek bas çek yaptım yakaladım görrüntüleri.

baktım brad pitt beliriyor ekranda sonra kayboluyor çok hızlı bir şekilde.

ben de girdim googleda aradım işte meğer bu bir çok sitede de eklenmiş tartışılmış falan.

resimler de burada; http://www.eeggs.com/items/3312.html

benim merak ettiğim bunu neden yapmış olabilirler?

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    cunku izleyici daima bir ipucu bekler sonucta bi film izlerken kendimizce tahminler yurutur bunu yorumlarız .. film sadece bir hikaye yazılıp sonuna sacma sapan bi surpriz konursa mantık dısı olur bunun için işte cok zeki dikkatli insanlara ipucu werdik yakalasaydınız demek adına yapılmıs birseydir bence..

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    tamam ne için ipucu işte... neyi anlatmak istiyorlar bize...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    abi ben filmi defalarca izledim ezbere biliyorum bu resimler çok açık abi FC yi sonuna kadar izleyen herkez bu resimleri çözer !! tyler bizim adamın kafasında kurduğu aslında olmak istediği kişi olay bu !!!!!!!

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

dai öle bi anlatmısınki sanki abd komplosu,israil planları..

orda anlatılmak istenen o elemanın tyler durdenı yavas yavas kafasında kurması o kadar zaten filmin sonunda tyler durden ın aslında kendisi oldugu cıkar 

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

ben de anladım aynı kişi olduklarını da illa yanıp sönmesi mi lazımdı yani. boş yere kıl ettiler beni:D

bir de bu konuyu dün sabah filmin yarısında yazmıştım:D filmin sonunda tyler'ın filmlere soktuğu erotik resimlerden biri belirdi ekranda iyice kıl oldum:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

yaw hoca sana şöyle diyeyim: görgüsüz bir yönetmen 25. kare oyununu görmüş kendini bilmem ne zannet mi?

film dediğin APOCALYPTO, BRAVEHEART, TUTKU VSVS 

gerisi defolu filmler!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bak birde oradki resimlerin hemen hemen hepsinde sigaa içen brat pidd vardır oda filmi izleyenlerin sigara almasını sağlama 

içindir camel sigarasındada melefatı dışarıda bir adam figürü olduğunu biliyormudun peki 

film elimde olsa hangi sahnede prad pidd çıkıyor söylewrim sana ama aklıma gelmiyor şimdi ama son sahnede malafat çıkıyor

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    darkblood bunu yazdı:
    -----------------------------

yaw hoca sana şöyle diyeyim: görgüsüz bir yönetmen 25. kare oyununu görmüş kendini bilmem ne zannet mi?

film dediğin APOCALYPTO, BRAVEHEART, TUTKU VSVS 

gerisi defolu filmler!

evet abi zaten milyonlarca kişi onun için fight clup manyağı :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

bak birde oradki resimlerin hemen hemen hepsinde sigaa içen brat pidd vardır oda filmi izleyenlerin sigara almasını sağlama 

içindir camel sigarasındada melefatı dışarıda bir adam figürü olduğunu biliyormudun peki 

film elimde olsa hangi sahnede prad pidd çıkıyor söylewrim sana ama aklıma gelmiyor şimdi ama son sahnede malafat çıkıyor

o malafatı gördüm, sigara içtiğini de gördüm brad pittin ama cameldeki malafat resmini görmemiştim.resim ekleyip gösterebilir misin?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

bak birde oradki resimlerin hemen hemen hepsinde sigaa içen brat pidd vardır oda filmi izleyenlerin sigara almasını sağlama

içindir camel sigarasındada melefatı dışarıda bir adam figürü olduğunu biliyormudun peki

bassinyourface
Toplam Hit: 8248 Toplam Mesaj: 12