Fıkra Meraklısına

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    arkadaşlar şöyle fıkra bilenler buraya hadi biraz gülelim

ben elektra deil Gevher"im
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    sen peşin peşin gül. biz ara ara yazarız.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    temel bi gün atletizme katılacakmış doping almış ama buna rağmen sonuncu olmuş anteröneri sorarken oğlum hem doping aldın hemde sonuncu oldun bu nasıl iş diye zaten onun için sonuncu geldim 1. olsaydım doping aldığım belli olacaktı da demiş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    saf lan bu temel :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    stifler sende yok mu fıkra tuttum senı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    benimde çorbada tuzum bulunsun:

temel dursun ve idris genetik mühendisi olmuslar:)) (burasi basli basina bi fıkra gibim zaten) ve uluslararası bi bilim kongresinde biraraya gelmişler. yıllardır farklı ülkelerde yaptıkları çalışmaları bilim dunyasından takip ediolarmış zaten ama yıllardan sonra ilk defa biraraya gelmisler ve birbirlerine son calismalari hakkında hava atmaya baslamislar.
    idris:ben en son ipek bocegi ve arının genlerini birlestirdim bolece hayvandan hem bal cikio hemde tekstil sektorundekilerin de isine yario.vay be demis dursunla temel,baslamis dursun:
    bende inegin genleriyle tavugun genlerini birlestirdim hayvan hem yumurta hem sut verio demiş.
    sıra gelmiş temele:
    bende karpuzun genleriyle hamam boceginin genlerini birlestirdim karpuzu kestiginde cekirdekler yuruyo gidio ...:)

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    tuttunmu beni nasıl yane?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek
    Şapka satarak geçinen bir adamın yolu bir gün bir ormana düşmüş... Bir süre yürüdükten sonra sıcaktan ve yorgunluktan bunalmış, bir ağacın altına oturmuş, şapkalarla dolu sepetini de yere koymuş ve uykuya dalmış... Birkaç saat sonra adam tuhaf sesler duyarak uyanmış... Bir de bakmış ki yanındaki sepet bomboş, şapkalar gitmiş. Bir de kafasını kaldırıp ağaca bakmış ki, ağacın dallarında bir sürü maymun, her birinin kafasında adamın şapkaları. Adam düşünmeye başlamış:
    "Ben şimdi ne yapacağım, şapkaları bu maymunlardan nasıl alacam?" Düşünceli bir şekilde kafasını kaşırken bi bakmış maymunlar da adamın taklidini yapıyorlar, kafalarını kaşıyorlar... Adam ellerini havaya kaldırmış, maymunlar da aynısını yapmışlar... Derken adam ne yapacağını bulmuş... Kendi başındaki şapkasını çıkartıp yere atmış, tabi maymunlar da kafalarındaki şapkaları hemen yere atmışlar... Adam böylece bütün şapkaları toplayıp sepetine koymuş... Aradan 50 yıl geçmiş... Artık adamın bir torunu varmış, o dedesi gibi şapka satıcısı olmuş... Günlerden bir gün onun da yolu aynı ormana düşmüş. Hava yine çok sıcakmış ve genç adam bir ağacın altına oturmuş, şapkalarla dolu sepetini yanına koymuş ve uykuya dalmış. Bir saat sonra uyanmış bir de bakmış sepetin içinde şapkalar yok? Derken tuhaf sesler duymuş bir de kafasını kaldırmış ki ağacın üstünde bi sürü maymun, hepsinin kafasında birer şapka. Adam düşünmüş:
    "Dedem yıllar önce bana bir hikâye anlatmıştı... Ne yapacağını çok iyi biliyorum." Adam kafasını kaşımaya başlamış, maymunlar da aynısını yapmışlar... Adam ellerini havaya kaldırmış, maymunlar da ellerini kaldırmış. Ve adam gülümseyerek kendi başındaki şapkayı çıkarmış yere fırlatmış. O anda maymunlardan biri ağaçtan inmiş, adamın yere attığı şapkayı kapmış, adama da bi tokat atmış ve:
    —Sadece senin mi deden var lan !"
    NOT:Hacklenen mail den alıntıdır :)))

Dokunmayın yetime Parmak sokar Sütüne !!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek
    Bir gün üç arkadas birbirlerine ne kadar inatcı olduklarını
    ispatlamaya çalısıyorlarmıs ve herkes en cok inat ettigi anı anlatıyormus.
    Birincisi anlatmaya baslamıs
    "Ben birgun evi aradım benim hanım alo demedi bende
    cevap vermedim, telefon sabaha kadar açık kaldı"
    demis.

2.inatci
    "O da bir seymi?
    Benbir gün eve geldim kapıyı çaldım
    hanım kimsin, demedi bende
    kim oldugumu söylemedim sabaha kadar kapının önünde yattım"

3.inatcı
    "O da bir seymi? Biz evlendigimizde karım bana dokunmadı diye
    bende ona dokunmadım ve hala daha dokunmuyorum" demis.
    İki inatçı birden "Olurmu yahu" demis,"Sizin iki tane çocugunuz var".
    3.inatci övünerek cevap vermis:
    İnat ettim onları da sormadım...

aynı mail adresinden :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    gundabaz super baska varsa beklerız

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek
    bekliom bu kek'in bi arkadaşı rutin her gün paso mailine fıkra atıyo yenisi gelirse yazarım buraya ;)

Toplam Hit: 4266 Toplam Mesaj: 41