folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Film Sitesi Acmayi Planliyorum (Sorular)

Film Sitesi Acmayi Planliyorum (Sorular)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Erkek

merhabalar

piyasada adam gibi bir film sitesi olmamasindan dolayi acayim diyorum, kisa vadede olmasada uzun vadede emegimin karsiligini alirim gibi geliyo.

varolan sitelerin hepsi yarrak kurek reklamlarla dolu. dizi sitesi olarak dizimag var ve gercekten site on numara adamlar herseyi dusunmus bende onlar gibi birsey sunucam.sitede ki reklamlar dizimag den de az olucak, ilk bir yil falan muhtemelen cepten yerim. kisa vadede bir beklentim yok

bir zamanlar sinegoz.com vardi, harbiden kaliteli filmleri cok az reklamla sunuyolardi ama kapanmis. su an bildigim dogru duzgun film izleyebilecegim bir site yok varsa bi yenisini acmiycam zaten

sorularim : 

i - filmleri host etmek icin vk.com ve mail.ru yu kullanicam. dizimag de bunlari kullaniyor. bunlara alternatif olarak bir de (sanirim) kendi sunucularini sunuyo. bu iki site yeterli olurmu ? 

ii - kendi sunucumu almak istesem film paylasmama izin vericek hosting firmasi varmi ? sadece santrex i biliyorum ama bana yuksek kapasiteli sunucu lazim ayrica santrex in uptime i cok dusuk

iii - guzel domain onerebilirmisiniz ?

iv - filmlere hizlica nasil watermark eklerim ? upload/download icin orta halli bi sunucu kiralamayi dusunuyorum.watermark olayini da orda halledicem.

v - `film sitesinde sunlarda olmali ` dediginiz seyler varsa soylerseniz sevinirim.

satilik hic bitmeyen hikaye scripti : http://goo.gl/YWvJRO | php, codeigniter, twig, css konularinda pm den biseyler sorabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

v - hacı dizimag'in film versiyonunu yap işte üstüne katarak. Tabii ne katabilirsin muamma.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Hocam kaliteli şuan http://bicaps.com/ var. Biliyor musun bilmem ama bilmiyorsan incele eksiklerini görebilirsin.. Ben buradan izliyorum site olarak bence çok iyi yapmışlar eksik yok film olarak da genelde aradığımı buldum diyebilirim..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

format factory isimli programla watermark ekleyebıiilirsin sıraya koyarsın o seri olarak ekler.

Bazı mesajlarım ve konularım asırlar önce, çok uzak gezegenlerden birinde tümüyle şuursuz bir halde yazılmış olabilir. O yüzden 2 dünya yılından fazla zaman geçtiği kesin olup; yazılanların güncelliğini yitirmesi olasılıklar dahilindedir. Bugün gelip "bunu sen mi yazdın" diye sorarsanız inkar etme, kznm yzmş deme, eğer çok ergence bir şeyse kalp kırıp, incitme hakkına sahip olduğumu açıkça ve utanmadan beyan ederim. Saygılarımla.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Hocam kaliteli şuan http://bicaps.com/ var. Biliyor musun bilmem ama bilmiyorsan incele eksiklerini görebilirsin.. Ben buradan izliyorum site olarak bence çok iyi yapmışlar eksik yok film olarak da genelde aradığımı buldum diyebilirim..

hocam filmlere tiklayinca direk popup aciliyo. redtube da bile popup kalmadi amk. ayrica film sayfasinda da `reklami gec` vs vs bissuru yarak kurek sey var

satilik hic bitmeyen hikaye scripti : http://goo.gl/YWvJRO | php, codeigniter, twig, css konularinda pm den biseyler sorabilirsiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

hocam patlamayacağını düşünüyorsan "minimal" bi' site yap. hatta geçen gördüm, kodlamayla çalışan bi' radyo sitesi vardı adı aklıma gelmedi, hiç resim yok, MS-DOS ekranı gibi bi' index yapmışlar, radyo çalmak için "/play rock" gibi komut yazıyo'sun o da işliyo'. misal böyle bi' film sitesi yapabilirsen iyi olur..

hatta eğer bilgin varsa player'ı felan da kendin kodlamaya çalış, orijinal bi'şeyler yap işte..

ama tabi olası bi' site kapatma olayına karşı felan da önlemini baştan almaya bak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

hocam filmlere tiklayinca direk popup aciliyo. redtube da bile popup kalmadi amk. ayrica film sayfasinda da `reklami gec` vs vs bissuru yarak kurek sey var

Reklam konusu var tabi ama fazla rahatsız etmiyor sonuçta reklamsız bir site yok ve bu kadar emeğin de karşılığı o reklamlar.  Bu popupu yeni koymuşlar önceden yoktu sadece reklamı geç vardı filmden önce.. 

Reklamsız yapacağım diyorsun da reklamsız ne kadar ayakta kalabileceksin bu önemli. kenardaki gibi reklamlar ve filmden önce reklamı geç denilebilecek şeyler ideal bence fazla rahatsız etmez..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Reklam konusu var tabi ama fazla rahatsız etmiyor sonuçta reklamsız bir site yok ve bu kadar emeğin de karşılığı o reklamlar.  Bu popupu yeni koymuşlar önceden yoktu sadece reklamı geç vardı filmden önce.. 

Reklamsız yapacağım diyorsun da reklamsız ne kadar ayakta kalabileceksin bu önemli. kenardaki gibi reklamlar ve filmden önce reklamı geç denilebilecek şeyler ideal bence fazla rahatsız etmez..

yanlarda reklam olucak tabi, ama filmden once reklami gec yada popup olmaz. biraz xvideos u ornek alin

@rocks turkiyeden engellenmesi pekte sikimde olmayacak. giren bi sekilde giriyo ki ingilizce de sunucam siteyi.

@citizen fFactory ye bakiyorum hocam saolasin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

filmlerin gotune basina bol bol reklam koyup kisileri siteden sogutma kullanimi basit siteler kullanicinin dikkatini ceker. sagindan solundan bol bol reklam cikan siteler adami cileden cikartiyor. zaten bir cok kullanici adblocker kullaniyor. bir sitede gormustum adam filmlerin oldugu sayfaya yonlendirirken bc.vc sitesinin -ya da benzeri bir siteye- uzerinden yonlendir tek reklamin bu olsun derim. film izlemek isteyen o baglantiya zaten tiklayacaktir.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Site kapanıyor ama bi bak belki alıntı yapabilirsin. http://cinemakina.com/

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

hocam patlamayacağını düşünüyorsan "minimal" bi' site yap. hatta geçen gördüm, kodlamayla çalışan bi' radyo sitesi vardı adı aklıma gelmedi, hiç resim yok, MS-DOS ekranı gibi bi' index yapmışlar, radyo çalmak için "/play rock" gibi komut yazıyo'sun o da işliyo'. misal böyle bi' film sitesi yapabilirsen iyi olur..

hatta eğer bilgin varsa player'ı felan da kendin kodlamaya çalış, orijinal bi'şeyler yap işte..

ama tabi olası bi' site kapatma olayına karşı felan da önlemini baştan almaya bak.

cmd.fm :)

Sikerler random bir şifre yaptım şifremi değiştiriyorum ve bir daha hatırlamıyorum. Ulaşmak isteyen : twitter: 0x656e'den ulaşır.
Toplam Hit: 1291 Toplam Mesaj: 19