folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Film Sitesine Hit (Anlayanlar Bi Bakıversin)

Film Sitesine Hit (Anlayanlar Bi Bakıversin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir film sitem var filmiburadaizle.net  sitem 1 aylık olmasına rağmen çok az hit çekiyor her gün güncel film giriyorum ama yok yorum olaylarını felanda denedim yok bu link değişimi olayını yapacak murit varsa öm atarsa sevinirim . Önerilerinizi Bekliyorum 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    davut25
    davut25's avatar
    Erkek

Hocam makale kısmına biraz önem verin yane film hakkında örneğin filmi otomatik botla atıyorsunuzdur.Filmi atarken film açıklamalarını değiştirin farklılık olsun çünkü bi sürü kişi aynı yerden çekiyodur.Seo kasman lazım blog siteleri kur ordan güncel makale yazabilirsin yükleyeceğin film hakkında. site linkini eklersin blogda bunlar öneri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

özgün içerik girmeye devam edin backlink ve paravan bloglara 1-2 ay daha bulaşmayın dediğim gibi özgün içeriğe devam filmlere mutlak suretle kendi yorumlarınızla açıklama ekleyin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

http://validator.w3.org/check?uri=filmiburadaizle.net+&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

400e yakın bir hata var bu önemli bir etken sayfa hızı düşük bu hataları düzeltmeye bak ilk başlarda site oturana kadar bot kullanma mümkün mertebe elle girmeye çalış hatrı sayılır bir hite gelince botu yapıştırırsın

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Özgün içerik gireceksin.Google seni diğer sitelerden ayırmalı yani bi farkın olmalı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

eyv muritler dediklerinizi dikkate alacağım 

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

ayesoft film temasınının yeni versiyonu değilse yeni versiyonu yükle,onun içindeki bot paketini kullan,botun içinde bicaps,filmiizlesene ve beyazperde fragman botu var.Beyazperde fragman botunu takip edersen filmlerin fragmanlarını erken yayınlarsan film piyasaya düşene kadarda hit yaparsın.Etiketler az,dediğim gibi botu kullanırsan iyide etiket atıyor.Birde filmleri zamanlayarak ekle,atıyorum 30 dakikada bir eklesin filmleri.Botu kullanırsan daha iyi hit gelir çünkü varolan film başlıkları ve etiketler hit çekmeye uygun değil.

hadi sevişelim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

ayesoft film temasınının yeni versiyonu değilse yeni versiyonu yükle,onun içindeki bot paketini kullan,botun içinde bicaps,filmiizlesene ve beyazperde fragman botu var.Beyazperde fragman botunu takip edersen filmlerin fragmanlarını erken yayınlarsan film piyasaya düşene kadarda hit yaparsın.Etiketler az,dediğim gibi botu kullanırsan iyide etiket atıyor.Birde filmleri zamanlayarak ekle,atıyorum 30 dakikada bir eklesin filmleri.Botu kullanırsan daha iyi hit gelir çünkü varolan film başlıkları ve etiketler hit çekmeye uygun değil.

dediklerini yaptım kardeş yarın sonucu atarım 

boş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

baltamak gibi olmasın ama siteyi begendim  bunun gibi bişeyi php de degilde sadece gösterme amaçlı html olarak nasıl bulabiliriz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Filmler açılmıyoki hocam ?

Örneğin http://filmiburadaizle.net/the-worlds-end-izle/

player falan yok ortada

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Filmler açılmıyoki hocam ?

Örneğin http://filmiburadaizle.net/the-worlds-end-izle/

player falan yok ortada

hocam güncelledi heral şimdi ondan bozuldu yukarda yazmış ama haklısın az önce açılıyordu şimdi hiçbiri açılmıyo

ve hocam başka siteleri yönlendiriyo bazı filmler haberin olsun

GUS tarafından 19/May/13 19:44 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2173 Toplam Mesaj: 17