Filtre Kahve Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, filtre kahve içmeye başladım bir kaç aydır. Kafelere gittikçe içiyorum yanında süt te alıp güzel oluyor.

İnternet üzerinden ya da  Ankara da bizzat gidip alabileceğim güzel bir Marka vs var mı ? 

Kahve konusu vardı bir ara bulamadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

starbucks sumatra dark sert ve kaliteli bir kahve ile güne başlayacağım dersen tek geçerim. Süt ile yumuşatmana gerekte yok içimi çok sert değil yanında bir rulokat ya da cicibebe efsane olur...

edit: orta kalınlıkta çektirirsen frenchpress ile kullanabilirsin direk makina alacağım diyorsan ince kağıt filtre için çektir ve kağıt filtreyide yine starbuckstan al.

sRcN tarafından 17/May/16 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

starbucks sumatra dark sert ve kaliteli bir kahve ile güne başlayacağım dersen tek geçerim. Süt ile yumuşatmana gerekte yok içimi çok sert değil yanında bir rulokat ya da cicibebe efsane olur...

edit: orta kalınlıkta çektirirsen frenchpress ile kullanabilirsin direk makina alacağım diyorsan ince kağıt filtre için çektir ve kağıt filtreyide yine starbuckstan al.

starbucks dan filtre kahve diye isteyince hangisi geliyor ?

ben çok sade kahve içiyorum, ama öyle dediğin şeyleri bilmem. Nescafe gold güzel gidiyo günde 5-6 bardak oluyordur. 

Şimdilerde nescafe xpress black roast' a sardım, 4 tane falan içiyorum. Hem soğuk hem hafif hem de kahve yani daha ne :d

Neyse merak ettiğim böyle suya katıp beni yormadan içilebilecek bir önerin var mıdır hocam ? 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

starbucks dan filtre kahve diye isteyince hangisi geliyor ?

ben çok sade kahve içiyorum, ama öyle dediğin şeyleri bilmem. Nescafe gold güzel gidiyo günde 5-6 bardak oluyordur. 

Şimdilerde nescafe xpress black roast' a sardım, 4 tane falan içiyorum. Hem soğuk hem hafif hem de kahve yani daha ne :d

Neyse merak ettiğim böyle suya katıp beni yormadan içilebilecek bir önerin var mıdır hocam ? 

Hocam suda direk çözülebilen kahveler kalitesiz oluyor. Kaliteli ve kahveden tat almak istiyorsan filtre kahve denemelisin.

Ekstra yapacağın şey 10 liraya french press alıp ağız tadına uygun (sert veya yumuşak) filtre kahve almak. Yanlız uyarayım, filtre kahvede normal nescafe'den 4 kat daha fazla kafein var. 

Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim, içimi yumuşak;

https://www.tchibo.com.tr/guatemala-grande-p400087106.html?dim1=g050

@sRcN 'nin bahsettiği ürün aşağıdadır ve içimi gayet lezzetlidir;

http://kahvekutusu.com/Starbucks-Sumatra-Cekirdek-Kahve-29-Urun  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Ben Kolombiya narino alıyorum gayet güzel içimi ve aroması var. Hele bir de djarium black aromalı elektronik sigara ile ön numara oluyor...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu sıralar bunu içiyorum çok şukela 

https://kahhve.com/cool-beans-costa-rica-kahveler?arama=costa%20rica

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

makine lazım dimi illaki :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Yeni veya benim yeni kesfettigim Mukka marka bir kahve markasi var, yerli firma. Ben metro marketinden bulabiliyorum, filtre kahvesi de guzel.

Tavsiye ederim

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ruim kolombiyadan brezilyadan getirdigim kahveler var haftasonu gel al gotur.

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

starbucks guatemala tek gecerim

Toplam Hit: 6749 Toplam Mesaj: 48
filtre kahve :d filtre kahve nasıl yazılıyorsa artık