folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firmanızda Hangi ERP Yazılımı Kullanılıyor ?

Firmanızda Hangi ERP Yazılımı Kullanılıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Odoo arayüz ingilizcemi

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Odoo arayüz ingilizcemi

Aslında türkçe dil desteği var ama, bazı yerler türkçeleştirilmemiş, ortaya çorba çıkıyor.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Creator
    Creator's avatar
    Erkek

Erp tavsiyesi olmayacak ama bizde donanim ve yazilim  argesi yapiyoruz projelerimizin takibi icin activecollab kullaniyoruz git serverinida bagladik buna epey kullanisli birde sunucu kendinde o da cok iyi, mobil uyumlulugu guzel, dil destegi var, kisacasi cok memnunuz. Hatta biz satiscilarida ekledik oraya buradan teklif verdirtiyoruz, faturada edebiliyor ama o modulu kullanmiyoruz. Son surumunun crackide var :D denemek istersen isinlayim.

On muhasebe, stok ve uretim simdilik akinsofttayiz gecis yapmak icin ben de arastirmadayim, guzel birsey bulursam yazarim.

aquila non captat muscas! - d0gma.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Creator bunu yazdı

Erp tavsiyesi olmayacak ama bizde donanim ve yazilim  argesi yapiyoruz projelerimizin takibi icin activecollab kullaniyoruz git serverinida bagladik buna epey kullanisli birde sunucu kendinde o da cok iyi, mobil uyumlulugu guzel, dil destegi var, kisacasi cok memnunuz. Hatta biz satiscilarida ekledik oraya buradan teklif verdirtiyoruz, faturada edebiliyor ama o modulu kullanmiyoruz. Son surumunun crackide var :D denemek istersen isinlayim.

On muhasebe, stok ve uretim simdilik akinsofttayiz gecis yapmak icin ben de arastirmadayim, guzel birsey bulursam yazarim.

Hocam o işi bir TFS ile çözüyoruz zaten, Project management dersen, firma içi RedMine var ama ben, üretim ve stok takibi ile ön muhasebe ve faturaların da basılacağız bi altyapı istiyorum.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

Axapta kullaniyoruz. Kurulum dili buyuk olasilikla ingilizcedir (bilmiyorum). Menuler (%100 Turkce) calismakta oldugum sirket icin ozellestirilmis sanirim. Tek bir yerde; tum projeler icin Bordro, proje ile ilgili veriler (hakedis ve butce calismalari), lojistik, muhasebe, firmalardan alinan teklifler, zimmet, personel takibi, bankalar taseronlar ve isverenler ile yapilan sozlesme ve odeme durumlari vs... hersey bu programdan yurutuluyor. Fiyatinin cok pahali oldugunu soyluyorlar. Yapilan yetkilendirme sebebiyle sadece maliyet kontrol ve hakedis kismini kullanabiliyorum.

VisualBoy tarafından 15/Haz/15 09:24 tarihinde düzenlenmiştir

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

banada lazım boyle bir uygulama 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Odoo arayüz ingilizcemi

Aslında türkçe dil desteği var ama, bazı yerler türkçeleştirilmemiş, ortaya çorba çıkıyor.

anladım, sende şuna bi göz at istersen. java tabanlı. client tarafı kurulum kullanım kolay. arka plan sağlam.

http://www.ias.com.tr/ insan kaynakları tarafını bununla %99 çözebilirsin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

ilaçlı mikro bulabilirsin.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
Toplam Hit: 4765 Toplam Mesaj: 29
erp crm project management