Fitnes İçin Takviye Ürünler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Arkadaşla merhaba bugün spora başladım ve takviye almak istedim fiyat istedim fiyatlar şöyle 

2  tane muscle  milk  protein tozu 150*2=300

1 tane bcau  Vitamin galiba bu  110 

1 adet glutamin 86

1 adet kreatin 50

Fiyat bu sizce almalı miyim yada satan mürid var ise anlaşır isek mürid den satın alırım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

neden kimyasal ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

-

u235 tarafından 11/Eki/14 19:02 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

öncelikle ne gr. yazmışsın ne birşey 

ikinci olarakta saçmalama hocam daha spor salonuna kayıt parası verir vermez gidip takviye fiyatlarını mı sordun, bi 3-5 hafta kardiyo yap hele, salonda seni kayıt olur olmaz herhangi takviyeye yönlendirdiyse yarın git paranı geri al başlama o salona hiç

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

öncelikle ne gr. yazmışsın ne birşey 

ikinci olarakta saçmalama hocam daha spor salonuna kayıt parası verir vermez gidip takviye fiyatlarını mı sordun, bi 3-5 hafta kardiyo yap hele, salonda seni kayıt olur olmaz herhangi takviyeye yönlendirdiyse yarın git paranı geri al başlama o salona hiç

Aynen arkadasa katılıyorum ...
    Sana bu seceneklerle gelen SPOR SALONU zaten spor salonu değil TİCARET SALONU , gercekten düzgün bir yer olsa ''Hoopp Kardeş , Önce bir alış , 1 hafta bir spor yap , ondan sonra konuşalım'' demesi lazım bunları ...

Artı ;

Acele etme önce 1 yada 2 hafta git kendını bir dene , 3 gun sonra pes edebılırsın , alışamayabılırsın , vss vss ...

Kısacası ACELE YOK , en az 2 HAFTA SABIR ;)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Hocam bu protein tozu vs. seninde bildiğin gibi gerçek besinleri kurutup hacmini küçülterek alman gerekenden daha fazla protein almanı sağlıyor. Seninde bi tane karaciğerin olduğu için bu proteine yetişemiyor ve bozuluyor. Birde bu tozları vs içenlerde gördüğüm şey param var ama iradem yokculuk bunu yapacağına sağlam çalışır ve normal beslenirsen daha sağlıklı sonuçlar alırsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Yukarıda ki arkasaşlara ek olarak

Besin takviyeleri dogal yollarla artik protein ihtiyacini tamamlayamadigin veya sureci hizlandirmak icin kullanilir. Creatin gibi bir urun birak salonda 5 6hafta gecirmiş birine onerilmez agir antremana girecek ve platodaki adama onerilir

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Hocam Fit ve Protein ürünleri mi?

Body yapacaksın sanıyorsam, hocam vücut kas yapımına 3-6 ay arasında başlıyor, sen daha ilk günden nitro takmışsın daha motoru takmadan.

Biraz sabret olmaz öyle, eğer takviye alır ve onu enerji olarak harcamazsan ben görürüm sağında solunda derideki sivilceleri cartları curtları.

Zaten sağlıklı bir şey değil bu önerdiğin ürünler.

Şimdi kımıl zararlıları çıkıp whey protein whey protein doktor bey diyecek ama, ulan doktor bile ne diyor?

Alabiliyorsanız et ürünlerinden alın, bu ihtiyacı, düşünsene yediğimiz tavuklar bile şişirme şu an, yani normal köy tavuğu 3 saatte pişer, bu tavuklar 12 dakka da pişiyor, sen anla, tavuk bile sağlıklı değilken bu ürünler ne ayak.

Bir de şu yönden bak bunu günlük al mesela spor yapma götün başın çıbana döner, ama tavukta yine bir doğallık var günde 3 bütün tavukta yesen götünde başında bir şey çıkmaz buna nazaran.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Valla soğudum  iki  dakikada ben 6 ay  gideceğim  ondan sonra  kick box  çalışacağım  bu ürünleri 6 ay alacağım  ben yarın elemana bir daha sorarım ne zaman almam gerek diye eğer hemen der ise bırakırım o na güveneceğime  sizlere  güvenirim daha iyi bu arada boy 190 kilo 70 ben biraz da kilo için diyordum 80 yeter diye

bensiz_aglama tarafından 11/Eki/14 21:33 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

makarnayı bas geç ya zayıfmışsında zaten :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Valla soğudum  iki  dakikada ben 6 ay  gideceğim  ondan sonra  kick box  çalışacağım  bu ürünleri 6 ay alacağım  ben yarın elemana bir daha sorarım ne zaman almam gerek diye eğer hemen der ise bırakırım o ip ne ye güveneceğime  sizlere  güvenirim daha iyi bu arada boy 190 kilo 70 ben biraz da kilo için diyordum 80 yeter diye

Söylenebilecekler söylenmiş ama sayıya katkı için ben de yazayım. Kafayı mı yedin hocam, başlar başlamaz toza yönelmek de neyin nesi? Ben de 1.92'yim. 72-74 bandındaydım. Şu an 85'im ve spora başlamadan önce aldım bu kiloyu. Öyle götü başı da büyütmeden hem de. Farklı konularda defalarca, kilo alamama mevzusundaki tecrubelerimi yazdım ama kısaca sana da yazayım.

Body yaparak kilo almak istediğinden hareketle yazıyorum. Gırtlağına değin doyana kadar günde en az 3 öğün, abur cuburdan arındırılmış meyve ve kuruyemiş araoğunleri de katılmış yemek. İdmandan birkaç saat önce karbonhidrat ağırlıklı yemek, makarna,baklagil vb. İdmandan sonra bir bardak sıkma meyve suyu, onu temin etmek zor olur dersen bir avuç badem bir avuç kara üzüm. Bunların üstünden bir yarım saat falan geçtikten sonra karbonhidrat yanısıra protein içerikli de sağlam bir öğün. Lor peynirli makarna gibi mesela.

Kaliteli ve bilinçli beslenirsen 2-3 ayda ufaktan vücutta değişiklikler görmeye başlarsın. 6 ayda da iki katına çıkar tabi haliyle. Sabır şart.

Toplam Hit: 1289 Toplam Mesaj: 14