folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder FLAŞ K.Irak"Ta 8 Asker Şehit Oldu

FLAŞ K.Irak"Ta 8 Asker Şehit Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

şimdi bunları birde  taşıyacağız?

evet üsse  gönderilecekler.

(zaten fotoğrafları çekilmiş kameraya alınmışlardır)gömelim komutanım.

hayır  kimlik tespitleri yapılacak parmak izleri vs vs vs....

emredersin komutanım.

birde helikoptere yükle haydi postala ..

bunların diriside masraf ölüsüde masraf.

olan herzamanki gibi askere olur dirisininde ölüsününde ceremesini asker çeker.

en güzelini osman paşa yapmıştı ASKERİME LEŞ TOPLATMAM demişti..(aklıma geldi anlattım)

yukarda antioksidan ın mesajını alıntı yapan arkadaşa tam teçhizat katılıyorum.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Asker gerçek şehit sayısını asla açıklamaz ,açıklayamaz.

gerçeği görmek için orada olmanız gerekir.

helikopterlere atılan pusu genelde başarılı olur ne yazıkki.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

şehit sayısı açıklanamaz mı??

beyler biraz düşünün hadi çorumun  çanakkelenin vs şehidi oldu tvler naklen gösterdi.bir ilde şehit olunca herkesin haberi oluyor.eğer tsk çorumun şehidi warda erzurumun(misal) şehidinden bahsetmesse erzurumlu ne yapar.ülke yağa kalkar.?illaki bütün kamuoyunun haberi oluyor.böyle şeyde olacak bir yalan tsknin güvenini yerlebir eder.kimse bunu gözel alıpte bazı şeyleri saklayamaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    jayde bunu yazdı:
    -----------------------------

şehit sayısı açıklanamaz mı??

beyler biraz düşünün hadi çorumun  çanakkelenin vs şehidi oldu tvler naklen gösterdi.bir ilde şehit olunca herkesin haberi oluyor.eğer tsk çorumun şehidi warda erzurumun(misal) şehidinden bahsetmesse erzurumlu ne yapar.ülke yağa kalkar.?illaki bütün kamuoyunun haberi oluyor.böyle şeyde olacak bir yalan tsknin güvenini yerlebir eder.kimse bunu gözel alıpte bazı şeyleri saklayamaz.

ben çok denedim anlatmaya anlatamadım.1. dünya harbinde değiliz.anaları babaları çocuklarının cenazelerini görüyolar,tıptaki imkanlarla ne zaman öldüğünü bilmekte mümkün,silah arkadaşlarından bilgi almakta mümkün,sen yanlış haber yayınlar karşı doğru yayınlarsa güvenilmezsin  o yüzden yayınlayamazsın.hoş,orda olan bilir demek kolay normal erden yüksek rütbelerde olan tanıdıklarım var,onlarda saklamanın mümkün olmadığınıbelirtiyo,ama malesef onlar komando er değildi ;) .neyse
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    himurakenshin
    himurakenshin's avatar
    Erkek
    mekanları cennet olsun.

sonunda bitti. judas priest . [Sykje Démence - Mundos Distorsionados]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yTSe_JaM bunu yazdı:
    kürt kanallarında 8 den daha fazla şehit olduğunu söylüyor. ve ölen türk askerlerinin de alınmadığını söylüyor. mesela bugün daha helikopter düştüğünü yayınladılar ama o haberi dün ben görmüştüm uydudan.ayrıca vurulmuş o helikopter nedeni bilinmiyor diyo cnn turkte falan.medya gene bi işler çeviriyo veya derin devlet

hocam herkez kendi işine geldiğini yapacak.MEdya büyük güç.Burda bir tek şeyden emin olabilirsiniz Askerlerimiz orda pkknın anasını ağlatıyor, pkklılar kendi içlerinde çatışmaya gitti.Ayrıca şunu net söleye bilirim şehit sayısı bellidir.İllaki şişirme irşey olacaksa terörist sayısında olur.

Bu kadar zor şartlarda, en zor yerden operasyona başlayan bir ordunun terörist sayısını şişirmesine gerek yok.Zaten binleri buldu operasyon başladığından beri.Şişirilcek birşeyde yok.Ölü+yaralı sayısı yani etkisiz teörist sayısı tonla.Bir şey yapamıyorlar.

Bir kez daha TSK hem operasyonunu hemde gövde gösterisini yaptı.Hangi orduyu getirip Türkiye ye koyarsanız koyun hiç bir ordu böyle bir operasyon yapamazdı.NE teknoloji üstünü israil, amerika nede sayısal üstünlüğü olan çin.Baharı beklerlerdi.

Her zaman ki olduğu gibi yine diğer ordular Türk ordusunun tebrik edip örnek alırken , Türk ordusunu konuşurken biz burda tek bir videoyla ordunun satılmış olduğuna, tek bir kanalla şehidin fazla olduğuna inanıyorum.Tebrik ederim. 

Toplam Hit: 4260 Toplam Mesaj: 17