folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Football Manager 2013 - SKIDROW

Football Manager 2013 - SKIDROW

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar sonunda oyun çıktı. Her ne kadar oyunu orijinal alanlar maç motoru yüzünden kafayı yediklerini söylese de denemekte fayda var.

Torrent linki:

http://kat.ph/football-manager-2013-skidrow-t6796312.html

Buda zamunda magnet linki:

magnet:?xt=urn:btih:62dbdc80a8c299fca92eb91b5707434871e1aec4&dn=Football+Manager+2013+%5BSKIDROW%5D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

oha çıktımı.. nan bi 10 güns ora çıkaydı ya, gne ötelicem şimdi işlerimi :D :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Türkçe dil desteği var diye duyduydum.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

aynen onu sorcaktım hocam çektinmi ya da çekiyomusun torrenti bi bilgin var mı

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Evet bu sene yapımcı şirket oyuna türkçe dil desteği koydu. Ekstra yamaları falan beklemeden orijinal olarak türkçe oynanabiliyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

maç motorunda ne sıkıntı varmış hocam ? 

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Championship Manager 2003-2004 üzerine manager oyunu tanımam, merkezzz

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

crack var mı

kahrolsun bağzı şeyler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

Cm 2000-2001 konusunda aynı şeyi düşünüyorum.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

en son bu tür oyunlari yillar once oynamistim. bu oyunun manyaklari vardi. 2003 yilarinda internet kafede saatlerce oynardi adam, save dosyasini diskete kaydeder sonra gelir yine oynardi.

pc ye gecince indireyim bakalim nasilmis.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 13666 Toplam Mesaj: 96