folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ford Fiesta Tutulan Tip?

Ford Fiesta Tutulan Tip?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Yaza Doğru Benim emektarı satmayı düşünüyorum (uno :) 2005-2007 arası fiesta almayı düşünüyorum ama zilyontane alt tip var 

mesela uno alırken bize 1.4 ie 70sx alın dediler tutulan bu neyse onu aldık piyasada uno da baya gideri var yani rahat satılacak pozisyonda 

bu fiestalarda tutulan tip hangisi birde az yakıt yakan hangisi 

Tercihim Dizel

1.4 TDCi My  

1.4 TDCi Titanium  

1.4 TDCi Trend  

1.4 Titanium 

1.4 Titanium Otm  

1.4 Trend Otm  

1.5 TDCi Titanium  

1.5 TDCi Trend  

1.6 Comfort  

1.6 TDCi Titanium  

1.6 TDCi Trend  

1.6 Titanium Powershift  

1.6 Trend Powershift  

Collection 1.4 TDCi 5K  

Collection 1.4i 5K  

Collection 1.6i 5K Otm  

Comfort 1.4 TDCi 5K ABS  

Comfort 1.4i 5K ABS  

Comfort 1.6i 5K Otm  

Cool 1.4 TDCi 5K  

Cool 1.4i 5K 

Fashion  

Flair  

Fun  

Ghi

Ghia 1.6 TDCi 5K  

Ghia 1.6i 5K  

Sport 1.6 TDCi 3K  

XR2i  

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

1.6 TDCi Titanium  

1.4 TDCi Titanium  

emin olmamakla birlikte sanırım bu iki model

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

sahibinden.com da en çok 1.4 tdci satılık olduğuna göre en çok tutulan 1.4 tdci diye düz mantık geliştirilebilir :)

Ha Ha!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bende 2004 1.4 comfort modeli var fiestanın lpgli daha 100 bin e yeni geldi istersen satayım sana seko

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

1.4 TDCi Titanium X paket ve 1.6 TDCİ Titanium X paket

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Realist bunu yazdı

bende 2004 1.4 comfort modeli var fiestanın lpgli daha 100 bin e yeni geldi istersen satayım sana seko

yok abi denize kıyısı olan yerlerden almıyorum :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

fiestanın tüm motorları çok yakar fiesta yerine yakıtı daha az olan 208-308 düşünülebilir yada polo düşünebilirsin. Ama unutmamak lazım dizelde en karlı, ekonomik motor peugeot motorudur.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

fiestanın tüm motorları çok yakar fiesta yerine yakıtı daha az olan 208-308 düşünülebilir yada polo düşünebilirsin. Ama unutmamak lazım dizelde en karlı, ekonomik motor peugeot motorudur.

ithal arabalara sıcak bakmıyorum hocam

toyota volswagen peugeot felan bana ters hele opel felan aman aman bir müşterimin parçasını 8 ayda tedarik ettik kaskoluydu amk bulana kadar götümüz çıktı gerçi bulamadık fabrikadan özel ürettirdik amk

ford reno  bana iyi gelir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

toyota volswagen peugeot felan bana ters hele opel felan aman aman bir müşterimin parçasını 8 ayda tedarik ettik kaskoluydu amk bulana kadar götümüz çıktı gerçi bulamadık fabrikadan özel ürettirdik amk

abi iide peugeoeta aman aman diyip renault' a sıcak bakmanı anlamayamadım :) ikiside fransız ikisininde bulunmayan parçaları fransadan geliyor. 28 mayısta yürürlüğe girecek olan tüketici haklarına göre 30 iş günü içinde yedek parça tedariği yapamayan firmalar tedarik yapana kadar eş değerde ücretsiz ikame araç verecekler (kasko poliçesinden bağımsız halde)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

1.4 TDCi Titanium,  

1.4 Benzinli Otomatik ve Düz,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

abi iide peugeoeta aman aman diyip renault' a sıcak bakmanı anlamayamadım :) ikiside fransız ikisininde bulunmayan parçaları fransadan geliyor. 28 mayısta yürürlüğe girecek olan tüketici haklarına göre 30 iş günü içinde yedek parça tedariği yapamayan firmalar tedarik yapana kadar eş değerde ücretsiz ikame araç verecekler (kasko poliçesinden bağımsız halde)

yoo her kaskoda öyle ikame araç ibaresi yok

2. olarak renonun parçası tr de en rahat bulunan parça

Toplam Hit: 6746 Toplam Mesaj: 26