folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ford Fiesta Tutulan Tip?

Ford Fiesta Tutulan Tip?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

X Pakette neler var hacılar?

1.4 1.6 ya göre daha iyi yakar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

o paralara hyundai da düşünebilirsin 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

hocam acelesi yok zatende araştırıyorum tok alıcı olarak ma orospu çocuğu çok yazmış oraya arabada sededece küçük boya vardır bir giriyom 5 hasar var toplam 4 bini buluyo amk ne boyaymış bu böyle :D 

ev sahibine kızdım gittim ev aldığım gibi şartelim atarsa gider sıfır alırım amk

fordları seviyorum sağlam araba her nekadar fiestalar takla atma riski yüksek olsada hoşuma gidiyor binersin ford olursun lord :)

tht2005 danasıda yardımcı olursa hasar konusunda  bakacaz artık ilerleyen zamanlarda

amk arabadanda hiç anlamma :) her boktan anlarım az çok arabalardan hiç anlamam uzmanlık alanım araçlarda motosikletler :)

kelebir bulabilsem zaman çok paraya sıkışan birini bulsam :) evi öyle aldım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

adam 2005-2007 model demiş trend titanyum x paket bunlar 2010 ustu modellerde var

senın alacağın araba 

1.4 TDCi comfort 

benım 2006 model vardı kasım ayında saatım 130 km ıdı 

1 sene kullandım benden oncekı sahıbıde ıyı bakmıs bı kere bıle tamırcıye gırmedım  2. el bıraz sans işi 

arabayı 20.250 ye aldım  21.000 sattım 1 sene bındım 

benımkısı kurba gozu olan kasa ıdı 

tavsıye ıstersen cok konforlu bır araba değil ama motoru gercekten atik pejo ile kıyaslamak anlamsız olur sakın oyle bı hata yapıp pejo alma 

yakıt kousununda 20-22 kurus yakıyordu mazot fıyatı değişmedi pek yıne o ayar yakar

eger arabada her daım cok kısı varsa mesala 4  yetıskın bıneceksenız  o zaman motor hacmı yetmeye bılır onun harıcındekı butun durumlarda torku hissedersin motoru iyidir

ben cok memnundum model yukseltmek ıcın sattım 

eğer 2007 model ve ustu bulursan 

1.4 TDCi  collection al. ses sıtemı sony bırde yağmur sensoru falan var onda sanırım kasa aynı kasa beden bu kadar 

tri tarafından 17/May/14 14:13 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

hocam acelesi yok zatende araştırıyorum tok alıcı olarak ma orospu çocuğu çok yazmış oraya arabada sededece küçük boya vardır bir giriyom 5 hasar var toplam 4 bini buluyo amk ne boyaymış bu böyle :D 

ev sahibine kızdım gittim ev aldığım gibi şartelim atarsa gider sıfır alırım amk

fordları seviyorum sağlam araba her nekadar fiestalar takla atma riski yüksek olsada hoşuma gidiyor binersin ford olursun lord :)

tht2005 danasıda yardımcı olursa hasar konusunda  bakacaz artık ilerleyen zamanlarda

amk arabadanda hiç anlamma :) her boktan anlarım az çok arabalardan hiç anlamam uzmanlık alanım araçlarda motosikletler :)

kelebir bulabilsem zaman çok paraya sıkışan birini bulsam :) evi öyle aldım :)

valla bir sene önce gram anlamazdım bende arabalardan ne olduysa o dönem oldu fordlar iyidir lakin dizel fiestalar sesi içe alır sen birde eski kasa bakıyorsun o arabalardan akrabada var hiç sevmiyom biraz tabiri caizse takoz araç takur tukur bir araç acele etme araç işi aceleye gelmez lakin acele etmezken iyi bir araba bulursan yada karşına çıkarsa hiç düşünmeden al ben yarım saatte ne arabalar kaçırdım

ayrıca bazılarında pejo hastalığı var vay efendim 206 306 filan şimdi burada bir şey derim tartgışma konusuna çıkar tek diyeceğim o arabalara karşı temkinli ol arkadaşımda otomatik 306 var neler çektiğini ben biliyorum satamadığı da cabası

sunyy2003 tarafından 17/May/14 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 6749 Toplam Mesaj: 26