folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Pist bence çok güzel çoğu ünlü pisti anımsatıyor. Özellikle ilk viraj bana Brezilyayi anımsatıyor çok güzel bir havası var. 8. Viraj tamamen olmasa da Parabolica'yi anımsatıyor hızlı diye ama bence bizim viraj daha güzel noluyo amk diyorsun

Ha çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmaları bence şart, öyle toprağın görünmesi güzel durmuyor, şantiyede yarış yapıyormuşuz, sanki pist bitmemiş de biz yarışalım olsun demişiz havası katıyor, güzel değil.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yol var

çamurda yok ( açık dediği çayır çimen de sulama sonrası olabilir yarış öncesi çamur edecek kadar eşşek değiğller sanırım  ) 

kalabalık konusunda zaten insanlar etkinlik arıyor . serbest olan etkinlik buldularmı orda yer bulunabileceğini zannetmiyorum gidecek varsa şimdiden biletini ayarlasın . 

arabaları göremiyorsun dediği evet bir çok noktada görüş yetersiz. ama sesleri ve o ortam yetiyor . ayrıca 15 20 sn bir 1  araba uçarak vınn diye geçiyor . tren vagonu gibi peş peşe gitmiyrlar .

ve evet bende katılıyorum . pandemi var . elden geldiğince kalabalığa girmeyin . ortak alanlardan uzak durun . sokayım etkinliğine 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

adamlarin sitesinde turkiye yok la :P bizi mi yiyon napiyon pankser

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

he sizi yiyom 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

flood.

PanxeR tarafından 26/Ağu/20 16:10 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

he sizi yiyom 

Tatmin olmadım :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

he sizi yiyom 

Tatmin olmadım :))

https://intercitypark.com/f1-2020-gp

FORMULA 1™ YENİDEN İSTANBUL'DA!

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından Formula 1™ 9 yıl aradan sonra yeniden Intercity İstanbul Park’ta

FORMULA 1™ YENİDEN İSTANBUL’DA

Türkiye’nin 2005-2011 yılları arasında ev sahipliği yaptığı, dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1™, 9 yıl aradan sonra 2020 yılı takvimi kapsamında 15 Kasım’da gerçekleştirilecek yarışla birlikte Intercity İstanbul Park’a geri dönüyor.

Tüm dünyadan milyonlarca izleyicisi bulunan, ülkelerin tanıtım faaliyetlerinde en önemli spor organizasyonları arasında yer alan Formula 1™, sezonun on dördüncü yarışı Formula 1 DHL Turkish Grand Prix 2020 olarak 13-14-15 Kasım tarihinde Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek.

Formula 1™ yarışlarının Türkiye’ye geri getirilmesi projesinin T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından Intercity’ye verildiğini de hatırlatan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1™’i tekrar Türkiye’ye getirdiğimiz için büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Dünyanın en özel pistlerinden Intercity İstanbul Park’ın işletmesini aldığımız 2013 yılından bu yana, Formula 1™ yarışlarının ülkemize geri getirilmesi konusundaki çalışmalarımızın başarıyla sonuçlanması ülkemize hayırlı olsun. 2013 yılından bu yana gözümüz gibi baktığımız, Türkiye’nin en önemli yatırımlarından Intercity İstanbul Park’taki büyük heyecan için çok iyi hazırlanıp tüm dünyaya İstanbul’u hak ettiği şekilde tanıtacağız” dedi.

“Bu sözleşmeyi Intercity olarak tüm yükümlülüklerini kendimiz üstlenerek imzaladık. Formula 1™’i tekrar ülkemize kazandırırken, tüm dünyanın ve Türkiye’nin içinden geçtiği böylesine zorlu zamanlarda devletimize yük olmamak çok önemliydi. Proje süresince devletimizin desteğini her an arkamızda hissettik. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

2013 yılından bu yana hayalini kuruyorduk

Formula 1™ yarışlarının ülkemize geri getirilmesi çalışmalarını, Intercity İstanbul Park pistinin işletmesini aldıkları 2013 yılından bu yana büyük bir arzu ve titizlikle yürüttüklerini de ifade eden Vural Ak, “Dünyanın en özel pistlerinden Intercity İstanbul Park’ın işletmesini devraldığımız ilk günden bu yana motor sporları, trafik güvenliği ve otomotiv sektörü için her yıl 300 günden fazla etkinlik, eğitim programları ve festivaller düzenliyoruz. Formula 1™ yönetiminin 2020 yılı takvimine İstanbul’u da dahil etmesindeki en önemli faktörlerden bir tanesi de yarışların yapılmadığı 9 yıllık süreçte pistin her an yarış olacakmışçasına aktif ve hazır olmasıydı” dedi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak 2020 Türkiye GP'si hakkında müjdeyi verdi: "Intercity'nin 30. yılı şerefine, bu sene bilet fiyatları günlük 30 TL olacak."

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak 2020 Türkiye GP'si hakkında müjdeyi verdi: "Intercity'nin 30. yılı şerefine, bu sene bilet fiyatları günlük 30 TL olacak."

Ancak biliyorsunuz pandemi var, bu yüzden yaklaşık 100.000 kişi getirmeyi umuyoruz.

"Formula 1'in normalde belli standartları var. Bilet fiyatları belli standartlarda oluyor. Ancak biz Intercity olarak buradan maddi avantaj kazanma peşinde değiliz. Devletimizin desteği bizi bu konuda teşvik etti. Bu sene Intercity'nin 30. yılındayız. Bunun şerefine bilet fiyatlarını günlük 30 TL olarak ilan ediyoruz. Açık alan bilet fiyatı 3 gün toplam 90 TL olacak. İçeride bir sürü aktivite olacak. Önümüzdeki hafta biletler satışa çıkacak. Biletlerin çok hızlı dolacağını düşünüyoruz. Tabii bunlar açık alan biletleri olacak. Kapalı tribünler ve VIP bölümler bir miktar daha yukarıda olacak."

break tarafından 01/Eyl/20 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

denktaş vermişti sanırım kupayıondan çıkarmışlardı

şimdi reis verir temelli çıkarız :D

TALAT.

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/kktc-yi-dunya-tanisin-dediler-5-milyon-dolar-rekor-f1-cezasi-yediler-5114172

anca gidersin...
Toplam Hit: 6411 Toplam Mesaj: 54
bmw formula mercedes mercedes ferrari