folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

30 liralık ücret 1 günlük taban fiyat 3 gün için 90 lira ödeme olacak bu açık alanlar için geçerli 

intercity instagram sayfasında canlı yayın story attılar izleyin hepsini anlatıyorlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak 2020 Türkiye GP'si hakkında müjdeyi verdi: "Intercity'nin 30. yılı şerefine, bu sene bilet fiyatları günlük 30 TL olacak."

Ancak biliyorsunuz pandemi var, bu yüzden yaklaşık 100.000 kişi getirmeyi umuyoruz.

"Formula 1'in normalde belli standartları var. Bilet fiyatları belli standartlarda oluyor. Ancak biz Intercity olarak buradan maddi avantaj kazanma peşinde değiliz. Devletimizin desteği bizi bu konuda teşvik etti. Bu sene Intercity'nin 30. yılındayız. Bunun şerefine bilet fiyatlarını günlük 30 TL olarak ilan ediyoruz. Açık alan bilet fiyatı 3 gün toplam 90 TL olacak. İçeride bir sürü aktivite olacak. Önümüzdeki hafta biletler satışa çıkacak. Biletlerin çok hızlı dolacağını düşünüyoruz. Tabii bunlar açık alan biletleri olacak. Kapalı tribünler ve VIP bölümler bir miktar daha yukarıda olacak."

Çok heveslenmiştim, gidiyim en güzel yerinden izliyim diye. O hevesimi de kursağımda bıraktılar. Bıktım ya

Corona da işlerine göre bir var oluyor, bir var olmuyor.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    break bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak 2020 Türkiye GP'si hakkında müjdeyi verdi: "Intercity'nin 30. yılı şerefine, bu sene bilet fiyatları günlük 30 TL olacak."

Ancak biliyorsunuz pandemi var, bu yüzden yaklaşık 100.000 kişi getirmeyi umuyoruz.

"Formula 1'in normalde belli standartları var. Bilet fiyatları belli standartlarda oluyor. Ancak biz Intercity olarak buradan maddi avantaj kazanma peşinde değiliz. Devletimizin desteği bizi bu konuda teşvik etti. Bu sene Intercity'nin 30. yılındayız. Bunun şerefine bilet fiyatlarını günlük 30 TL olarak ilan ediyoruz. Açık alan bilet fiyatı 3 gün toplam 90 TL olacak. İçeride bir sürü aktivite olacak. Önümüzdeki hafta biletler satışa çıkacak. Biletlerin çok hızlı dolacağını düşünüyoruz. Tabii bunlar açık alan biletleri olacak. Kapalı tribünler ve VIP bölümler bir miktar daha yukarıda olacak."

Çok heveslenmiştim, gidiyim en güzel yerinden izliyim diye. O hevesimi de kursağımda bıraktılar. Bıktım ya

neden kursağında kaldı hocam anlamadım ben.

açık alan dedikleri ne ki?

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    break bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

neden kursağında kaldı hocam anlamadım ben.

açık alan dedikleri ne ki?

hocam açık tribün kapalı trübin gibi düşün.

üstü açık alanlar ve üstü kapalı alanlar var pistte seyirciler için.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

3 günlük kombine olarak satıldığı için pahalı ana tribün...

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

ilk 24 saat dediler ilk 10.000 bilete çevirmişler onlar da bitmiş. biletix çökmüş karaborsacılar abanmış pek kişi alamamış bilet.

yaptıkları işe soktumun p*çleri. günlerce reklam yaptılar bi de 90 lira diye. 

bu ülkede iş yapanı s*keyim

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Valilik kararıyla seyircisiz olacakmış.

Korona virüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında; İstanbul İl Pandemi Kurulunun almış olduğu 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek "Formula-1 DHL Turkish Grand Prix 2020 yarışının seyircisiz yapılması" yönündeki tavsiye kararı uyarınca 05.10.2020 Pazartesi günü saat 10.00'da toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından söz konusu yarışın seyircisiz yapılmasına karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Formula 1 Türkiye için seyircisiz düzenlenme kararı

İstanbul Valiliği tarafından alınan karar doğrultusunda, 15 Kasım’da İstanbul Park‘ta düzenlenecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’inin seyircisiz düzenleneceğini açıklandı. Uzun bir aradan sonra tekrar Türkiye’ye dönen Formula 1, ilk etapta seyircili olarak düzenlenecekti ancak COVID-19 vakalarının artması Valiliğin kararını olumsuz etkilemiş durumda.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ahanda formula 1.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Ahahaha mq.

Satilan biletlerin parasini geri verirler heralde :D

anca gidersin...
Toplam Hit: 6497 Toplam Mesaj: 54
bmw formula mercedes mercedes ferrari