folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Forumca Nefret Ettimiz Converse

Forumca Nefret Ettimiz Converse

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    ROADMASTER sen kimi savunuyorsun şimdi onu yaz anlaşılır bir şekilde ki  sonra milletin zekası hakkında yorum yap...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

ed

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    s...sene giymem

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Hoca bu ayakkabıların gösteriş amaçlı alıyorsan yaptığınız hiç hoş değildir nike ayakkabım da olmuştur adidas ayakkabımda olmuştur converse te sonuçta bunları ben sırf gosterış amaçlı gıymemışımdır bakın rahatlık on planda benım için Ama sırf converse ayakkabı almışım dar paçalı pantonlon gıyeyımde mıllet ayağımdakı ayakkabıyı gorsun dıyen tıpller de var herşey insanın kafasında bıtıyor dış gorunuşte  tıkky gıbı gorunuyor olabılır ama halbukı çocuk Havalı olmuyan sıradan bhır ınsanlarda var

Yanı herkes converse ayakkabı gıyıyor dıye ben almadım kuçukkende bu tıp ayakkalarım da çok vardı

Her şey düşüncede bıtıyor..

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    her 5 kişiden 4 ünde converse a.qm bilmiyorum başka şehirleri ama samsunda öle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    converse özenti şeysidir doğrudur. Ama bu her giyeni "özenti" yapmaz. Öte yandan giyim tarzında özgün olmak imkansızdır zira giyim malzemelerini yapanlar belli şirketlerdir. o yüzden çok gereksiz olduğunu düşünüyorum but tip tartşmaların

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

erkek adam converse giyer mi la :P bırakın kızlar takılsınlar seviolar işte cinconlu şeyleri çok pahalı ama aq hediye fln almaya kalkmayın 100 ytl'den başlıyor :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    converse inn amına conuyum o kadar tipsiz bişi olmamaz a.k ben çocukken bez ayakkabı derlerdi ayağımı yara yaptıydısiktir edip attıydım o ne kadar irenç goduğum 100 milyondan aşağı deil ve peynir ekmek gibi satılyor maliyeti 10 miyonu geçmez ööğk gördümmü içim bişekil olyor yaz kış giyiyolar o mal şeyi tüm kızlar böğğğk

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    RoadMaster bunu yazdı:
    -----------------------------

sadece saçmalık :) 2-3 kişi laf atıyorsunuz diğer 5-10 kişide destekliyor birbirinizi geçindirip gidiyorsunuz

eee aziz nesin zamanında doğru söylemiş(%90) 

-----------------------------
    bu konvers denen malı sen mi üretiyorsunda savunuyorsun? bide tutmuş 5 10 kişi destekliyor diye ortaya laf atıp aziz nesinin örneğini veriyorsun. bu durumda sen ne oluyorsun? çok mantıklı düşünebilen bir insan gibi görülmüyorsun buradan bakınca.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

fistan a katılıyorum.converse özenticilerin şeysidir ama her giyen özenti değildir mesela ben orjinalini giymem ucuz diye almışımdır :) 30 milyondu 20 yaptı :)

Toplam Hit: 13007 Toplam Mesaj: 89