folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Foxare -Türk Yapımı Sosyal Paylaşım Ağı

Foxare -Türk Yapımı Sosyal Paylaşım Ağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

Sayın müridlerimizin önerilerini göz önünde bulundurdum ve biraz değişiklik yaptım. renklerde bir kaç değişiklik olsun vesaire biraz daha göze hoş geliyor sanırım şu an. 

Ayriyetten Türkçe'de X yok diyiyoruz ancak hergün q harfini bolca kullanıyoruz bence o kadar büyütülecek bir sorun değil :) 

Bolca zamanım var önümde, bir anda büyük bir patlama yaşayıp bir numara olacak değilimi. Kullanıcılar kullandıkça merak edip gelenler olacaktır sadece benim reklamıma kalmış bir şey değil diye düşünüyorum yanı sıra youtube, gazete gibi yerlere de reklam yaptıracağız.

Real Eyes Realize Real Lies
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kayıt olayını sevmedim çok basit yap isim kullanıcı adı yeterli ilerde profil tamamladı diye bilirsin üye olurken  hata verdi tekrar girmek istemedim en baştan ayrıca mail aktivasyonyon olayını şimdilik kaldır ilerde belirli kltleye ulaştıktan sonra  kurlarını koyarım bence

havada durdum,şahitlerim var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    satrekarte bunu yazdı

Kayıt olayını sevmedim çok basit yap isim kullanıcı adı yeterli ilerde profil tamamladı diye bilirsin üye olurken  hata verdi tekrar girmek istemedim en baştan ayrıca mail aktivasyonyon olayını şimdilik kaldır ilerde belirli kltleye ulaştıktan sonra  kurlarını koyarım bence

Haklısın hocam çok fazla bilgi istemişim. Bunlar aza indirgenip sonrada kullanıcıya bırakılacak ama data mining için lazım bunlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Kaydı tamamladım, anasayfaya geldim bi baktım hemen 4 kişiyi takip listesine aldı, hızlı ve güzel görünüyor.

AlbayHardal tarafından 01/May/16 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

Kaydı tamamladım, anasayfaya geldim bi baktım hemen 4 kişiyi takip listesine aldı, hızlı ve güzel görünüyor.

Anasayfa boş durmasın diye 2-3 içerikçi atadım siteye onları otomatik takip ediyoruz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

Siteye hem genel tüm paylaşımları görmek amaçlı hemde sadece takip ettiğimiz kişileri görmek amaçlı haber kaynağı seçimi ekledim. Sanırım bu aktifliği biraz daha arttıracak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

hocam bu üye olma sayfası & yöntemi ile 10 ziyaretçinin 9'unu kaybediyor olman muhtemel. isim & email & şifre girerek hemen sistemi kullanabiliyor olmam önemli, gerekiyorsa twitter & google & facebook login'i bile koymak lazım bence. twitter ile yarışmak gibi bir derdin olmasın, orası senin potansiyel kullanıcılarının takıldığı yer.

Buremba tarafından 01/May/16 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

hocam bu üye olma sayfası & yöntemi ile 10 ziyaretçinin 9'unu kaybediyor olman muhtemel. isim & email & şifre girerek hemen sistemi kullanabiliyor olmam önemli, gerekiyorsa twitter & google & facebook login'i bile koymak lazım bence. twitter ile yarışmak gibi bir derdin olmasın, orası senin potansiyel kullanıcılarının takıldığı yer.

İlerde google ile kayıt olma olayını ekleyeceğim bir de güvenlik için iki aşamalı giriş. şimdilik kayıt kısmını kısalttım :) Daha az bilgi istiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Hocam olur olmaz bilmiyorum ama modül olarak oyun felan ekleme olur mu buna. (Örneğin bilmem ne okey bilmem ney poker gibi)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı

Hocam olur olmaz bilmiyorum ama modül olarak oyun felan ekleme olur mu buna. (Örneğin bilmem ne okey bilmem ney poker gibi)

Amaç bunlardan kurtulmak zaten :) 

Toplam Hit: 8595 Toplam Mesaj: 82
sosyal ağ foxare sosyal paylaşım