folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Foxare -Türk Yapımı Sosyal Paylaşım Ağı

Foxare -Türk Yapımı Sosyal Paylaşım Ağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    Claw bunu yazdı
    piskopatix bunu yazdı
    Claw bunu yazdı

Hotmain ve ayfon benim sunucumu banlamış. rDNS ve DKIM kayıtlarım + SSL Sertifikam olmasına rağmen. Haydaaa.

hadi yaa :(  bari kodu manuell filan yollada iceriye bakayim ne var ne yok :D merak ettim yahu :(

açtım senin hesabı hocam ben

sagol hocam paylasilan resimler kocaman yayiyor etrafa neden öyle oldu anlamadim herkeste öylemi görünüyor acaba.

http://i.imgur.com/z31F0YT.png

ekran boyutuna göre değişiyor hocam ayarlamasını yapıcam yakın zamanda

Real Eyes Realize Real Lies
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

Merhaba sayın Mürlter,

Konu uzun zamandır deaktifti.

Yaklaşık 1 hafta önce elime patentim ulaştı :) Domain i ve logoyu tescillettirdim internet ve haberleşme alanında vs.

Projeden vazgeçmitşim ancak, son zamanlarda içime bir şeyler doğmaya başladı. Tasarımı değiştirerek 2 - 3 hafta içerisinde tekrar aktif etmeyi düşünüyorum ve gümbür gümbür geliyoruz bu sefer :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bekliyoruz hocam umarım dilediğin gibi olur..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

İnşallah hocam, sadece güzel bir tasarım ile geleceğiz. Kodları düzenlemeye başladım ve dil desteği yaptım. Bir kaç bir şey daha yapıldıktan sonra önce size, sonra tüm Türkiye halkına açılacak. Bununla ilgili üniversitelere gitmeyi de planlıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Claw bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

İnşallah hocam, sadece güzel bir tasarım ile geleceğiz. Kodları düzenlemeye başladım ve dil desteği yaptım. Bir kaç bir şey daha yapıldıktan sonra önce size, sonra tüm Türkiye halkına açılacak. Bununla ilgili üniversitelere gitmeyi de planlıyorum.

Hocam genel değilde daha spesifik bir alan için yapsan şansın daha artmaz mı? Ayrıca pantentten bahsetmişsin. Ne panteti aldın acaba? 

Başarılar tabiki :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    Claw bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam genel değilde daha spesifik bir alan için yapsan şansın daha artmaz mı? Ayrıca pantentten bahsetmişsin. Ne panteti aldın acaba? 

Başarılar tabiki :)

Patent dediğim logonun ve ismin tescili marka olarak geçiyoruz şu an yani :) Spesifik bi alan dediğimiz en başta da kurduğumuz saygın ortam düzeni. Hebele hübele insanlar mevcut olmayacak, yeteri kadar mizah yeteri kadar tartışma olacak her önüne gelen ana avrat sövemeyecek istisnalar hariç (easter eggs). Tabii ki görüşülüp tartışılıp kullanılmak isteyen alanda ki büyük abiler satın alırsa, satarız :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

çizik

Hayırlısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu proje olurda buyurde ki umarim buyur kocaman olur :) oyle bi durumda bizi unutursan kafani s.... Haberin olsun : )

Hadi hayirli olsun kardesim....

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

@Nvidia ben şimdiden geçmişten tahribatı silmeye başladım :P şaka bi yana geldiğimiz yeri unutmayız :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

site açılmıyor ki

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 8593 Toplam Mesaj: 82
sosyal ağ foxare sosyal paylaşım