Freehostlar Hakkında Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben web sitesi yazmaktan anlamam fakat html de kendi çapımda frontpage de bir site oluşturdum. Gittim bedava tk domainini de aldım. Soruma gelicek olursak ben bu freehostu aldığım zaman sadece tk. ya yönlendirmeyi becerebiliyorum. yani sitede neyi tıklarsanız tıklayın siteadi.tk olarak gözüküyor. Halbuki ben istiyorum ki  siteadi.tk/guncelmakalelerim.htm gibi gözüksün bunu nasıl yapabilirim sade bir dille anlatırsanız sevinirim. Saygılar

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Valla .tk alan adında nasıl ayar yapıyorduk hatırlamıyorum ama orda dns veya ns ayarları gibi bir panel olacak. bedava hostunun ns1.hostadresi.com gibi bir dns sitesi olur. onu tanıtman gerek.

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    yanlis anlamis olabilirim ama hostta ana dizinin icine ornek.html diye bir sayfa olusturursan xxx/ornek.html olusur sen frontpage de olusturdugun sayfada islem yaptigin icin oyle

Mobil uygulama geliştirilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı
    yanlis anlamis olabilirim ama hostta ana dizinin icine ornek.html diye bir sayfa olusturursan xxx/ornek.html olusur sen frontpage de olusturdugun sayfada islem yaptigin icin oyle

Yanlış anlamışsın hocam :) Arkadaş alan adı yönlendirmesinden bahsetmiş. ilk internete başladığım senelerde en çok bundan şikayet ederdim :)

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

reg 2006 :| dedim ve baktım.

İlgi ve Uzmanlık Alanları

Ekonomi,Spekülasyon,Döviz Kuru öngörüsü,Faiz sistemi, İktisat teorileri, Hisse Senedi Analizleri,İstatistik,Ekonometri,Zaman Serileri Analizi, Eviews, Photoshop,İnternet,Software

iyimiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Ekonomi,Spekülasyon,Döviz Kuru öngörüsü,Faiz sistemi, İktisat teorileri, Hisse Senedi Analizleri,İstatistik,Ekonometri,Zaman Serileri Analizi, Eviews, Photoshop,İnternet,Software

iyimiş.

bende c++,java,mikro işlemciler, .net çatısındaki her konuda uzmanım :) misal en uzman olduğum konu php.net

not: birkaç kez bu tarz cevapla karşılaştığım için diyorum lütfen biri çıkıp php ve .netin ayrı kutuplar olduğundan falan bahsetmesin :D

edit:belki de sadece ilgi alanıdır bu arada

slanger tarafından 08/Ağu/12 02:57 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

freehostu boşver aylık 1-2 dolar arası yabancı hostlar var onlardan al o kadarcık paraya da kıy artık.

enjoy i'm vaccinated
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

00webhost kullanıyorum rekalmsız yavas

tk gelirsek siteye tekrar giriş yaptıktan sonra ayarlarda 00webhost un sana verdigi bilmem.comlu.com diye bi adres olcak onu yazcan vs vs

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

arkadaşlar evet alanadı yönlendirmeyi hallettim fakat son bir sorunla karşı karşıyayım :) iletişim formu oluşturdum bir fakat gönder butonuna basınca "--WEBBOT-SELF--" çıkıyor. iletişim formunun mailime gelmesi için ne yapmalıyım ? Teşekkürler

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

iyimiş.

bende c++,java,mikro işlemciler, .net çatısındaki her konuda uzmanım :) misal en uzman olduğum konu php.net

not: birkaç kez bu tarz cevapla karşılaştığım için diyorum lütfen biri çıkıp php ve .netin ayrı kutuplar olduğundan falan bahsetmesin :D

edit:belki de sadece ilgi alanıdır bu arada

ilgi alanım olan tek şey Software  diğerleri uzmanlık alanı ;) Sitemde ekonomik makaleler ve analizleri paylaşacağım için şimdilik free hostlarla domainlerle takılıyorum. 

lucas tarafından 08/Ağu/12 04:24 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    lucas bunu yazdı

arkadaşlar evet alanadı yönlendirmeyi hallettim fakat son bir sorunla karşı karşıyayım :) iletişim formu oluşturdum bir fakat gönder butonuna basınca "--WEBBOT-SELF--" çıkıyor. iletişim formunun mailime gelmesi için ne yapmalıyım ? Teşekkürler

iletişim formunu çalıştırabilmen için öncelikle php,asp veya asp.net kullanman gerekir. yada ücretsiz iletişim formu hizmeti veren yerler var. ama kesin mailleri tutuyodur ipneler :D google a iletişim formu yazarsın sunucunun desteklediği bir dilde olması önemli. form yerlerini kendine göre ayarla. dosyayı at ve çalıştır :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 1492 Toplam Mesaj: 12