Fujifilm S4000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gittigidiyoruda sürekli takip ediyorum gittigidiyordaki üyelirinde tamamini takip ediyorum biliyorum. gittigidiyorda satiş yapan mydigitaland vardi site acti 100 kişiyi dolandirdi süper para yapti gitti ayrica gittigidiyorda bir üye vereyim isteyenlere ozelden 20000 satisi var sok rakam adam kapatti üyeligi simdi arada bul garanti işini hepsi için sikayet var benim adima yada sitenin adina arastirin tarayin bakin bir tane sikayet varmi bakin bir tane adam şikayet etmişmi hatta bazi müşterilere istedigi ürünün ust modellerini gondermisim en az 10 15 kişiye oyle gonderdim. ve fark almadim. mydigitaland i arastirin kac tane sikayet var adami kimse bilmiyor mydigitalandi kapatti simdi fotofoni acti ama benim oyle bir sansim yok ismimizle iş yapiyoru hepsi buradaya gelince herkes kararinda ozgürdür ama ben hepsi buradan 1 1,5 ayda ürün gonderdigni biliyorum fuji ürünleri cok karisik zaten refurbishedi var spotu var fiyati hiç bir yerde tutmaz sadece bu konuda en iyi yer acik konusayim teknosadir. oda adami düdüklüyor benim 700 liraya sattigim makinayi 1600 lira satiyor samimi soylüyroum gidiip sürekli bakiyorum mantiklli adam zaten soyle düsünür 2 tane alirim o fiyata  Ben asla hiç bir yerde reklam yapmiyorum bu konuda cok hassasim. ama bizden bi ürün alan 2. yi kesinlikle aliyor. :D

Toplam Hit: 4056 Toplam Mesaj: 22