Galaxy S3 İçin Flash

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bildiğiniz gibi galaxy s3 flash destekliyor. Ama cihazı yeni aldığınızda internet üzerindeki flash içeren sitelerde flash dosyaları görüntülemiyor. Mesela google girip bir dizi izleme sitesine girdiğinizde herşey var ama videoyu göstermiyor. Bu eksikliği gidermek için aşağıdaki linkteki dosyayı kurmanız yeterli olacaktır.

Dosyayı telefona indirdikten sonra kurulumda hata vermemesi için "Ayarlar -- Güvenlik -- Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini aktifleştirmeniz gerekli. Aksi halde kurulum yapmaz.

FLASH APK DOSYASI = http://dl.apktops.com/app/201205/Adobe_Flash_Player_11.1.115.8_4.0.apk

Böylece galaxy s3 ün flash ile ilgili bir sıkıntısı olmaz.

* Kurulumu yaptıktan sonra browserınız açıksa kapatıp tekrar açın.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

deneme imkanın oldumu hocam çalışıyor mu ? 

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HaYLaZzz bunu yazdı

deneme imkanın oldumu hocam çalışıyor mu ? 

Evet kesinlikle. Kurdum kullanıyorum. S3 te kesinlikle olması gereken birşey bu. Çok stabil. Hiç hata verdirmedi telefona. web üzerinden istediğim siteden dizi izleyebiliyorum..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

çözünürlüğü ne telefonun ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

çözünürlüğü ne telefonun ?

Hocam HD ekrana sahip bir telefon Galaxy s3. 1280x720 & 1080p çözünürlükte bir cihaz.

Videoları gayet net izliyorum. Bu programı yüklemeden de flash videolar izlenebiliyor aslında. Ancak web üzerinde gezinti yaparken birçok sitede karşınıza çıkan flash videolar vs. izlenmiyordu. Bunu yükleyince onlarda gayet net izleniyor hale geldi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ics ile birlikte flash android den kalktıgı için ( ve marketten de ) elle yüklemek gerekiyor malesef.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up - güncel !

Görmeyen kalmasın. Sorunsuz çalışıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

ics ile birlikte flash android den kalktıgı için ( ve marketten de ) elle yüklemek gerekiyor malesef.

jelyy ile kalkmadımı hocam? ne kadar sacma yahu android neden elini ayağını çekerki flash dan? youtube falan bana çok sacma geliyo nedeni neydi acaba?  şimdi ben s2 için jelly kurmayacağım sırf bunun yüzünden

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

jelyy ile kalkmadımı hocam? ne kadar sacma yahu android neden elini ayağını çekerki flash dan? youtube falan bana çok sacma geliyo nedeni neydi acaba?  şimdi ben s2 için jelly kurmayacağım sırf bunun yüzünden

youtube da sıkıntı olmaz. HTML5 kullanabilirsin.

http://www.youtube.com/html5 adresine girip "Join the HTML5 trial" linkine tıklayarak bunu bilgisayarındada deneyebilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

kurdum sorunsuz çalışıyor birde 4.1 jelly bean polonyaya gelmiş odin ile kurup kurcalayan oldu mu ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

beyler hazir samsung tan konu varken sorayim dedim bu ara bakiyorum nette pek bisey bulmadim

samsungun hangi telefonlari ice guncellemesini aliyor bulamadim bilginiz varmi 

ona gore telefon alicam ucuzdan :))

galaxy s aliyormu o guncellemeyi mesela 

Toplam Hit: 4900 Toplam Mesaj: 20