folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Galaxy S4, LG G2, Lumia 1020 Arasından Hangisini Seçerdiniz

Galaxy S4, LG G2, Lumia 1020 Arasından Hangisini Seçerdiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

arkadaşlar alabileceğim en iyi telefon bu 3 telefon. evkurdan alıcam. kredi kartım falan yok. banakdan kredi çekemem. evkurda babama veriyor bu telefonları.

anca evkurdan babama aldırtabilirim yani.

siz olsanız hangisiniseçerdiniz

s4 lg g2 arasında özellikle kafam karıştı

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

arkadaşlar alabileceğim en iyi telefon bu 3 telefon. evkurdan alıcam. kredi kartım falan yok. banakdan kredi çekemem. evkurda babama veriyor bu telefonları.

anca evkurdan babama aldırtabilirim yani.

siz olsanız hangisiniseçerdiniz

s4 lg g2 arasında özellikle kafam karıştı

lg g2 aldım tavsiye ederim.Sarj normal kullanımda 2.5 - 3 gün çıkartıyor.Oyun du muzikdi falan derken 1 gün rahatlıkla kasma donma vs yok.

Oyun oynarken hafif ısınma var oda her telde oluyormuş.

Schwarz tarafından 16/Tem/14 23:31 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

s4'ün arayüzü güzel gerisi para etmez, lg g2 discovery'den sonra en iyi FP telefonu. lumia 1020 çöp. G2 derdim ben.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek

g2 der geçerim 

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LG G2 Kullanıyorum ... S4 de kullandım ... Windows Nokia sevmediğim için denemedim bile ama LG G2 Tavsiye ederim ...

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G2 al arkana bile bakma.Çerçeveyi sıfırlamış adamlar telefon sadece ekrandan yapılmış gibi gözüküyor.LG eskiden saçma sapan telefonlar yapardı ama adamlar yarışta bende varım dedi.Ayrıca git Electroworld gibi bir elektronik mağazasına tüm telefonları dene hoşuna gideni al.

Not : Evkurdan telefon alma amk.Senetle satıyorlar fakat 2 katı fiyata çakıyorlar telefonu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

LG G2 al arkana bile bakma.Çerçeveyi sıfırlamış adamlar telefon sadece ekrandan yapılmış gibi gözüküyor.LG eskiden saçma sapan telefonlar yapardı ama adamlar yarışta bende varım dedi.Ayrıca git Electroworld gibi bir elektronik mağazasına tüm telefonları dene hoşuna gideni al.

Not : Evkurdan telefon alma amk.Senetle satıyorlar fakat 2 katı fiyata çakıyorlar telefonu.

evkurdan almama fikrine katılıyorum sadece telefon değil adamlar herşeyde ağır kitliyorlar. ++ 

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

hocalar kred kartı yok kredi çekemem falan diye söyledim muhtacım alıcam telefonumda bozuldu napıyım :S

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

hocam ha kredi çekmişsin ha evkurdan almıssın aynı faiz bu arada g2 kullanıyorum harika cihaz tavsiye ederım

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adrenalinn
    adrenalinn's avatar
    Erkek

G2 performans açısından S4'ten üstün bir telefon.LG bu sefer yapmış, bende g2 kullanıyorum çok memnunum.

Failure is an option, fear is not.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

açılın ben doktorum.

3 cihaz arasında en problemli ve kronik sorunlu cihaz s4 dür , performans sıkıntısı ve touchwiz curcunası dışında cihazın batarya şişmesine neden olan bir kroniği bulunmakta. Teknik servise en çok getirilen cihazdır aynı zamanda kendisi. Ayrıca snapdragon 600 kullanarak kullanıcılarını şok etmiştir.

LG G2 kamera dışında tüm özellikleri ile diğer cihazları ezmektedir. OISi olsa bile bana göre bir saatte foto çekiyor diğer cihazlardaki zero shutter özelliği bulunmamakta bunu sağlamak için çözünürlüğü düşünmeniz gerekmektedir , aynı zamanda sony nin eski bir lendisini kullanmaktadır. Fakat gerek işlemci gerek arabirim gerek pil performansı olarak diğer cihazlardan iyidir.

Nokia 1020 ise kamera olarak 1520 den sonra piyasadaki en iyi telefonudur fakat kendisi windows phone kullanmaktadır yani kamera dışında bana göre çöp. 

tercih olarak LG G 2 32 gb  1195 TL bu aralar.

Evkurdan almak yerine kullandıgın operatör üzerinden alabilirsin  , turkcell finansbank onay verirse 24 ay veya 12 ay taksit ile veriyor 

aşadağıdaki linki doldur cevap telefonuna gelsin. 24 saat içinde alman gerek ama onaylanırsa. 

http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/konusturan-kredi.aspx

kredi olarak geçsede sen faturalarını düzgün ödersen bankayla hiç görüşmüyorsun. 

PanxeR tarafından 17/Tem/14 02:52 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2467 Toplam Mesaj: 25