Galaxy S5 Ekranı Sarardı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

hocam telefonu direk garantiye gönder. ben telefonu düşürdüm arka kapağı açılıp içine kar girdi yani sıvı temas adamlar direk ana kartını değiştirdiler 5 gün içinde elime geçti.  

*Sen telefonu düşürdüğünü söyleme sadece ekranın sarardığını söyle 

selo-g tarafından 05/Şub/15 10:06 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam s4 var bende de kaç ekre düştü hatırlamıyorum hatta birkeresinde düşerken tutayım derken tekme attım refleksle duvara doğru uçtu tel yine birşey olmadı. Tamamen şans işi. Islanma olayına gelirsek ne karda kışta telefon elimdeydi. Uludağda 1metreli karın içine giriodum telfon cebimde birde düşün eksi kaç derece yine birşey olmadı.

Tamamen şans işi dediğim gibi kaskosu varsa sıkıntı çıkarmazlar zaten ki kullanıcı hatası gibi durmuyor. Ekran filan kırılsa anlarım da durduk yere ekran sararmış.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Hocam konuyu baltalamak gibi olmasın da bende bugün s5 aldım , kasko olayını nasıl yaptın _?

Hocam İstanbuldaysan Torium AVMyi bilirsin. Onun içindeki Samsung Mağazasından aldım.

Adam bana Garanti dışındaki durumlar için telefonu kaskolayalım mı  diye sordu. Bende tamam olur dedim. 160 lira para verdim.

Yan kaskoyu Satın aldığım yerde yaptırmıştım ben.

sRcN bunu yazdı

kaskon ne hocam teknokask cepkask gibi bişey değil mi ? Eğer öyleyse o telefonu samsung' un kendi servisi tamir etmeyecek bunu bilesin :) 

Cepkask hocam. Öğrendim bende onu. Senin dediğin gibi garantiden çıkıyomuş kaskoya yollarsam -.-

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Hocam konuyu baltalamak gibi olmasın da bende bugün s5 aldım , kasko olayını nasıl yaptın _?

Hocam İstanbuldaysan Torium AVMyi bilirsin. Onun içindeki Samsung Mağazasından aldım.

Adam bana Garanti dışındaki durumlar için telefonu kaskolayalım mı  diye sordu. Bende tamam olur dedim. 160 lira para verdim.

Yan kaskoyu Satın aldığım yerde yaptırmıştım ben.

sRcN bunu yazdı

kaskon ne hocam teknokask cepkask gibi bişey değil mi ? Eğer öyleyse o telefonu samsung' un kendi servisi tamir etmeyecek bunu bilesin :) 

Cepkask hocam. Öğrendim bende onu. Senin dediğin gibi garantiden çıkıyomuş kaskoya yollarsam -.-

Sakalda bıraktımm ama inanan yok işte naparsın :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 1923 Toplam Mesaj: 15