Garip Bir Senaryo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:
    -----------------------------

araba alrmlarından bıkan bı adam arablara zarar verıyodu ve haberlee cıkıyoduu boyle bı senaryodan esınlenmıs arkdasın 8)

ama bu adam araba alarminden bıktığı için değil araba alarmini öttürüp patronun gelmesi için arabaya vuruyor.neyse boka sardık :D

saol yorumun için ^^

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

öncelikle bişi sorcam ikariam oynuyormusun nick tanıdık geldide ben asiminnesli cx2 lideri olan

neyse

yorum harika oyun da olur film de olur ama imzadan kolay yakalanır onun yerine saç tüy bi bok bıraksa daha hoş olur yada tbt logosu atsın yere o zaman kimse bulamaz ardından tbt kapatıolır

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:

öncelikle bişi sorcam ikariam oynuyormusun nick tanıdık geldide ben asiminnesli cx2 lideri olan

neyse

yorum harika oyun da olur film de olur ama imzadan kolay yakalanır onun yerine saç tüy bi bok bıraksa daha hoş olur yada tbt logosu atsın yere o zaman kimse bulamaz ardından tbt kapatıolır

imza dedigim bu başkahramanın bi hobysi var küçük kağıtlara resim çiziyor o resimlerden biri cebinden olay yerine düşüyor ve bu kağıtları bütün olay yerlerine bırakıyorum bi nevi onun imzası gibi bir resim çalışması örneğin

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://img255.imageshack.us/img255/2952/karakalem2iw5.jpg&imgrefurl=http://www.hayatforumda.com/kultur-amp-sanat/86431-kara-kalem-calismalari.html&usg=__5qbtQ0nMMEPassp6NACVBZEdmxA=&h=481&w=647&sz=44&hl=tr&start=132&tbnid=46rgF-0XdUia4M:&tbnh=155&tbnw=211&prev=/images%3Fq%3Dkur%25C5%259Fun%2Bkalem%2B%25C3%25A7al%25C4%25B1%25C5%259Fmalar%25C4%25B1%26um%3D1%26hl%3Dtr%26biw%3D1024%26bih%3D653%26tbs%3Disch:10,5256&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=311&ei=0ApTTPD7B5WWONWihJ8O&page=11&ndsp=12&ved=1t:429,r:1,s:132&tx=132&ty=66&biw=1024&bih=653

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:

evet oynuyorum , ama nickim byle degil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Dostum heves kırmak istemiyorum ama ben senin bu yazdığın senaryonun aynısını film olarak izledim. Gayetde güzel ve ilginç bir filmdi yanlış hatırlamıyorsam  orada kahramanımızın derdi yüksek volümlü seslerdi ki bu yüzden bütün alarm sahibi araçlar nasipleniyordu zamanla ciddi bir halk kahramanına dönüşüyordu ülke 2 ye bölünüyordu filan. Hatırlayamadım adını filmin bir türlü ama geçen seneye aitti yanılmıyorsam..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

http://www.sinemalar.com/film/5191/Olumun-Maskesi/  bunun aynısı senaryo :D 

Saçma olmuş , tutmaz bu senaryo :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

benzer yığınla film var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

hiç bitmeyen hikayede ayşeciği öldür sonra bunu yaz :D

Toplam Hit: 2829 Toplam Mesaj: 19