folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gaz Lambama 25 Milyar Teklif Ettiler ?

Gaz Lambama 25 Milyar Teklif Ettiler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    dükkanda duran bizim eski bir gaz lambası var hani tarihi eser falan değerinde de değil alakası yoq adamın biri gelip yanına cep telefonunu koydu baktı falan sonra yirmi beş milyar teklif etti ciddi ciddi yarım saat ısrar etti neye yaradığını anlayamadım ama şüphelenip satmadım daha değerli birşey olabilir diye konu hakkında bilgisi olan almak isteyen falan müritler varsa satabilirim veya bilgilerinizi dinleyebilirim pm ile ılaşabilirsiniz....

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    resim koyabilirmisin ?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    keşke verseydin. onları koleksiyon yapıyolar büyükten küçüğe doğru sıralanır demekki seninkininde boyuna baktı almak istedi koleksiyonuna katacaktı.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Telefon çekmiyorsa yanında Gazlambasının.. içinde özel bi sıvı var ortalıkta dolaşan hurafelere göre millet eski tw lerde gazlambalarında radyolarda arıyor bunları çok yüksekte fiyat veriyorlar.

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

sat sat sat :D

evet bilimadamı haklı muhtemelen koleksiyoncudur.

adamı göndermeden bi telefonunu falan almışsındır diye senin adına duacıyım...

Im Boned, All Boned.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

trabs0n bunu yazdı:
    -----------------------------
    Telefon çekmiyorsa yanında Gazlambasının.. içinde özel bi sıvı var ortalıkta dolaşan hurafelere göre millet eski tw lerde gazlambalarında radyolarda arıyor bunları çok yüksekte fiyat veriyorlar.
    -----------------------------

çok ilginç

bu sıvı nedir acaba

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

umarım adamın telefon numarasını almayı düşünmüşsündür.

adamın tel numarasını alsaydın bi düşüniyim sonra sizi ararım demişindir inş.

bi resim koysana

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

yok ya ne boyu teli yanına koydu çekmiyo buldum buldum dedid ne çekmiyo anlamadım ki sonra 25 milyar vermek istedi satmadım cart curt kaldı öyle ....

edit= ne sıvısı hayırlı birşey i ei para eder mi :) 

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    tam 78 yıllık bir gaz lambası
    tam 78 yıllık bir gaz lambası satıyorum çok değerli ama ihtiyactan dolayı satılıyor manevi degeri tabi ki
    17.500 USD

http://www.arakibulaki.com/Default.aspx?aType=IlanDetayi&AdvertID=191885

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

ala alaaa nası bişe la o öle

sen de koymuşsundur yanına tel çekiyo mu ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Arkadaşlar özellikle Grundig ve Philips marka Siyah beyaz TV'lere, gaz lambalarına, lambalı radyolara, ayaklı çalışan Singer dikiş makinelerine 20-50 bin lira para veriyorlar. Bunun sebebi bu makinelerin içinde KIRMIZI CIVA olmasıymış. Kırmızı cıva nükleer silah yapımında kullanılan gramı 250 bin dolar olan bir madde. Siyah beyaz TV'de olması gereken özellik TV'nin cep telefonu sinyalini kesmesi. Siyah beyaz TV'nizin üzerine cep telefonunu koyup *123# yazın cep telefonu sinyali kesiliyorsa, şanslısınız :)

alıntı...

.
Toplam Hit: 13701 Toplam Mesaj: 63