folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gaziantep"İn Kullanılması Ve Dışlanmaya Çalışılması...

Gaziantep"İn Kullanılması Ve Dışlanmaya Çalışılması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Bugün olan bi olay yüzünden bu konuyu açmak istedim,arkadaşın biriyle görüşüyoduk buraya gelme durumu vardı

ailesi izin vermemiş neden diye sordum,terör fln olayları bayaa fazlalaşmış korkmuşlar.Dedim Anteple ne alakası var

terörün dedim,Arka Sokaklar denen zıkkım bi dizide izlemişler burda Nizip yolu varmış,pkklıların kampıymış adeta

baskın felan yapılıyomuş vs vs...Şimdi anlayamadığım olay şu bu dizinin amacı nedir?Antep'i de Doğudaki bazı iller

gibi dışlamak mı  yani amaç?Bu sadece bu dizide olan bişey değil çoğu olayda Antep'in adı kullanılıyo,ve dışlanmaya

dışlanmaya çalışılıyo...Bence bu olay tamamen siyasi bi olay belki bazılarınıza göre çok paranoyakça olabilir ama ben

böyle düşünüyorum...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    hoca senaryo sonuçta kasma bu kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    abi ne alaka ibne heryerde ibnedir  reyting kapmak için olay cıkarmak için yapılan işler onlar .. :/

(:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

annemgil tecihlerimde diyarbakırı gördü

baya bi patırtı koptu evde bomba patlıyor diye :S

sanki istanbulda patlamıyor 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca senaryo sonuçta kasma bu kadar.
    Hocam anlamıyosun sadece o dizide olan bi olay değil,insanların gözünde Gaziantep'i de fişlemek istiyolar ve bazı illerimiz gibi dışlamak istiyolar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    yabancı damat dizisi sayesine baya bi merakım arttı o taraflara belimizi doğrultabilirsem antep urfa mardin diyarbakır o tarafları gezmek istiyom ayrıca teröristten korkacaksak bunca sene bunca şehiti boşuna vermişiz demektir orda terör var aman gitme olacak şey değil...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı:
    yabancı damat dizisi sayesine baya bi merakım arttı o taraflara belimizi doğrultabilirsem antep urfa mardin diyarbakır o tarafları gezmek istiyom ayrıca teröristten korkacaksak bunca sene bunca şehiti boşuna vermişiz demektir orda terör var aman gitme olacak şey değil...
    Abi işte olay bu zaten,terörden tabii korkacak değilizde Antep de terörist ne geziyomuş ki:) Ama insanların gözünde yavaş yavaş terörist yuvası izlenimi yaratmaya çalışıyolar...Antepde ne zaman ateşli Dtp gösterileri yapılmış(çok az sayıda ufak gösteri haricen) ne zaman pkk desteklenmiş...Ben başka bi yerde mi yaşıyorum yoksa:|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    O şapşal TV dizilerinde gösterilen Antep'e antipati besler tabi insan. Halbuki Antep'e giden adam; "Süper yer kesinlikle siz de gidin." diyor.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

antepe antepati yapıoyolar :D

walla onu bunu bilmem giden kesin git diyor oraya

uzaktan atıyolar ama gidince görüyolar çok güzel diyolar

bir de oranın insanlarının sıcak olduğunu duydum doğru mu hala tanrı misafiri kavramı var mı 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    O diziyi bilmemde Antep'e genelde halk sıcak bakar. Böyle birşeyi yeni duydum.

λ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Arkadaşının Ailesinde Nasıl Bi Zihniyet Var Anlamadımki İnsan Kendi Memleketinde Ayrımcılık Yaparmı Ya

İyki Antepliyim Be İyki Burda Doğmuşum Allahıma Şükürler Olsun İyki Hemşomsun Caponum :D

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
Toplam Hit: 4590 Toplam Mesaj: 25