folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gaziantep"İn Kullanılması Ve Dışlanmaya Çalışılması...

Gaziantep"İn Kullanılması Ve Dışlanmaya Çalışılması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    izmirde yaşıyorum antep e hiç gitmedim ama antepe karşı bi sempatim hep vardır ve birgün gitmek isterim. ne demek istediğimi anlamışsındır herhalde

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kilis 5 para etmezde ,antep guzel yer...Gecen aylarda Ingiltere World Bridge Office randevum var , bastik arkadasla arabayla gittik antebe , adres var elimizde ama bulamiyoruz ,birtane dayiya sorduk adresi , "oo yigenim siz cok yanlis gelmissiniz 100metre ilerden saga donun hemen orada"  diye cevap verdi ,biz koptuk arabanin icinde nasil yanlis gelmisiz :D ...insanlari bizim adanadaki gibi sicak anadolu insanlari...mutfagi guzel , 1gunde 6-7 cesit yemeklerini yedim :D tek begenmedigim noktasi baklavalariydi,hayal kirikligi yasadim.3yerde baklava yedim tat alamadim.Luks mekanlardi ondan olabilir.Bizim adanaya geliip hasan ustada kebap yersen tad alamazsin onun gibi birsey olabilir :D ...ama bundan sonraki surecte antepe daha sik gelip gitme ihtimalim var ,gonul isi :| ...hayvanat bahceside superdir ,soylemeden gecmeyeyim :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Terördü, bombaydı ne alaka ya ölüm saati gelince hepsi birer sebep oluyor. İstanbulda, Ankarada bombalar patlamadımı. Biz doğuda terör var diye gidip sahiplenmessek bu bombalar hep patlar. Boş ver namukara2 Sivas içinde benzer şeyleri söylüyorlar. Bizim milletimiz bilmedikleri konularda yorum yapmaya, etiket yapıştırmaya çok meraklı.

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

bende doğuluyum insanlarin aklinda simdiye kadar yasanan olaylardan yada empoze edildiğinden boyle bi imaj var doğu=terör..yokmu ? var tmm ama kırsallarda.tabiki tedirginlik var ama sadece doğuya mahsus bişe değilki gungoren olayindada gordukki malesef terör heryerde karsisina cikabiliyo insanlarin

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

Antepi izmirden,bursadan,istanbuldan daha çok severim..

Antep insanı bir numaradır, sıcak kanlıdır, delikanlıdır, adam gibi adamdır.

vatanını kanının son damlasına kadar düşmana teslim etmeyecek,onurlu insanlar topluluğudur antep..

tek dezavantajı etrafındaki illerin o.çluğuyla anılıyor olması, fakat bilmeyenlere buradan söyleyeyim, antep en az sakarya kadar milliyetçidir.

Nakam sen de takma o çocuğun ailesinin söylediklerine, bugün e kadar Antep i tanıyamadılarsa zaten onların kendi cahilliği.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşının Ailesinde Nasıl Bi Zihniyet Var Anlamadımki İnsan Kendi Memleketinde Ayrımcılık Yaparmı Ya

İyki Antepliyim Be İyki Burda Doğmuşum Allahıma Şükürler Olsun İyki Hemşomsun Caponum :D
    Bırak Türkiyeyi,Dünya'da senin gibi harika biriyle hemşeri olmak sadece Anteplilere verilen bi şereftir...Arkadaşlar çoğunuz

araştıran bilen insanlarsınız ama bazı okumuş cahillerin gözünde maalesef yavaş yavaş fişleniyoruz,3-5 ay öncede bi yere

girdim konuşuyoruz felan net üzerinden adam biri sizin orda koyunlarla beraber mi yaşıyosunuz lan dedi:|  Son

zamanlarda çok sık olmaya başladı ondan dolayı bu başlığı açmak istedim ama sizin gibi insanların olduğunu görmek

mutlu etti...Compu abi burda yardım edecek bişey olursa hiç çekinmeden ulaş...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

istedikleri kadar uğraşsınlar, Antep e laf edenin aklını alırız..

hayatımda hiç gitmemiş olsam da, hiçbir akrabam vs olmasa da, bu kadar sevdiğim bir şehir hiç olmadı..

ayrıca abi sen de rahat ol dediğim gibi, Antep in kalitesi tartışılmaz, tartışanı bülent ersoyla tartıştırırız :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Kilis 5 para etmezde ,antep guzel yer...Gecen aylarda Ingiltere World Bridge Office randevum var , bastik arkadasla arabayla gittik antebe , adres var elimizde ama bulamiyoruz ,birtane dayiya sorduk adresi , "oo yigenim siz cok yanlis gelmissiniz 100metre ilerden saga donun hemen orada"  diye cevap verdi ,biz koptuk arabanin icinde nasil yanlis gelmisiz :D ...insanlari bizim adanadaki gibi sicak anadolu insanlari...mutfagi guzel , 1gunde 6-7 cesit yemeklerini yedim :D tek begenmedigim noktasi baklavalariydi,hayal kirikligi yasadim.3yerde baklava yedim tat alamadim.Luks mekanlardi ondan olabilir.Bizim adanaya geliip hasan ustada kebap yersen tad alamazsin onun gibi birsey olabilir :D ...ama bundan sonraki surecte antepe daha sik gelip gitme ihtimalim var ,gonul isi :| ...hayvanat bahceside superdir ,soylemeden gecmeyeyim :D
    Seni de gavur ellere kaptırdık ha! Vay be hemşo!

Antep'e gitme fırsatım olursa şu hayvanat bahçesini gezeyim, çok övüyorlar.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Antep ayrı bir şehir..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Perşembeden belli antepteydim.Hatta Nizipe de uğradım hiç olumsuz birşeyle karşılaşmadım.

Gerçekten çok güzel bir şehir.Hayvanat bahçeşi devasa.Fakat Mersin den daha hızlı büyüyen Türkiye'de başka şehir varsa oda Anteptir.

Toplam Hit: 4606 Toplam Mesaj: 25