folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gebzede Bi Hacker 700 Milyar Arakladııı-Hemde Bizim Dükkanın Yanında -

Gebzede Bi Hacker 700 Milyar Arakladııı-Hemde Bizim Dükkanın Yanında -

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

olay  olalı  nerdeyse 1 ay olcak haberlere çıkar yada internete düşer diye bekledim ama hiç bi yerde göremedim neyse olayı anlatıyım bizim dükkanın yanında bi sıgorta acendesi var adam sigorta acendesine yakın bi dükkanın hattına siziyo onuda şöyle yapıyoo daha hatta sızmadan önce ordaki elmanla msn nede sohbet ediyolar adam elemana bi dosya gönderiyoo (büyük olasılıkla trojen) adam açıyo dosyayı bizim hacker de adamın bütün kimlik bilgilerini alıyoo ama elemanın hala haberi yok adam sonra elemanın hattından  sigortada çalışan bi elmanla sohbet ediyo felan bunada  kakalıyo bi trojen adamların hesapnumarısı felan alıyoo  gidiyo bankaya  700 milyarı bi heseba aktarıyo  sonra bi oraya gönderiyo parayı bi buruya adam paso parayı havale ediyo olay bundan sonra kopuyo  sigorta şirketi bi bakıyo para yok nerder şu numaraya transper edildi oraya bakıyolar oraya bakıyolar yok bunlarda polise gidiyo böyle böyle

polisler sigortanın pc ne sızanı bulduk diyolar sonra bizim elamanın kapıyı çalıyolar polis diyo bu adam senmisin   -evet benim  bu telefon numarası senin mi -evet benim tc kimili numarasıda senindime -evet benim  bizimle karakola gelcen-neden ben bişi yapmadım  polisler anlatıyoo böyle böyle eleman diyoo ben böyle bişi yapmadım anlamam felan ama ne ye yarar neyse karakola gidiyo bizim eleman anlatıyo böyle böyle ben böyle bişi yapmam zaten ama nasıl ikna eetcen polisler diyo elince kanıt yok bişi yok senin adresinden böyle böyle bişi yapılmış suçlusun sen  bizim elaman gidio gümbürtiyee sonra 1-2 hafta içinde   anlaşılıyoo adam diyo böyle böyle bana biri dosya atmışdı felan polisler gidiyo baıkıyolar pc ye sonra olay anlaşılıyooo

valla filimlerdeki gibi bi hacker soygunu   hacker    bide anlaşılmasaydı adam kuzu kuzu ödiycekti 700 milyarı ne kötü bişi yaa

bi ara kendimi elemanın yanına koydum da  :( adama acayip koyuyoya  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    valla güzel yöntem. türkiyemde böyle trojanları yiyecek çooook bilgisiz insan var. buna da inanırım. hatta fake yiyen bile çok adam vardır. adama banka sayfasının fakesini yollasan belki şifresini alacağın çok kişi bulursun.

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    ee yakalanmış mı lamer? ben olsam yakalanmazdımda ... (internet cafe die bişey var sonuçta)

Kader, gayrete aşıktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

ya aslında lamer demek doğru değil hacker demekde doğru değil 

yok adam bulunamadı daha çünkü ellerinde bi ne IP adresi var ne bişi

ama ben olsam elemanla konuşduğu msn neyi takip ederim nerden açtıysa hemen IP felan  ama dedim ya lamer işi değil biraz bişiler istiyo bide ortada sosyal mühendislik bile var 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı:
    -----------------------------

ya aslında lamer demek doğru değil hacker demekde doğru değil 

yok adam bulunamadı daha çünkü ellerinde bi ne IP adresi var ne bişi

ama ben olsam elemanla konuşduğu msn neyi takip ederim nerden açtıysa hemen IP felan  ama dedim ya lamer işi değil biraz bişiler istiyo bide ortada sosyal mühendislik bile var 

abi adam u kadar tezgah kurduysa o adresi de bi daha kullnmaz.büyük ihtimalle o iş için almıştır o adresi

edit:way aq paraya bak:D

ut veniant omnes!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    minareyi çalan kılıfına uydurmuştur.zannetmem bulunacağını.helal olsun.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek

Kleisthenes bunu yazdı:
    ee yakalanmış mı lamer? ben olsam yakalanmazdımda ... (internet cafe die bişey var sonuçta)

tamam internet cafe kullanıyorsun da parayı nasıl halletmeyi düşünüyorsun? hesap bilgilerine ulaşabilir polisler... 

kenarda köşede takılırım ben
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    hM bunu yazdı:

Kleisthenes bunu yazdı:

tamam internet cafe kullanıyorsun da parayı nasıl halletmeyi düşünüyorsun? hesap bilgilerine ulaşabilir polisler... 

bunun gerçekten sorun olacağını düşünüyor musun? win98 döneminde r3x adlı programlarla az mı cc kodu çalındı?ne bir trojan ne de bir keylogger gerekiyordu.direk netbios açıklarından girip windows klasörlerinden birine kaydediliyordu(tam hatırlayamıyorum).bizim burda arkadaşlar internetten az mı sipariş verdiler(gerçi biri yakalandı ama isnisnalar kaideyi bozmaz).holü cwc kodu için exelde program bile yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

bu adamdada sorun olmamış ... adam iyi düşünmüş tezgahı iyi yere atmış biz o trojenlerle msn hacklemeyi düşünürken onlar büyük düşünüyor demekki..

Kader, gayrete aşıktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

kardeş bencede adam güzel bi sosyal mühendislik örneği göstermiş yalnız adam o parayı nasıl alacak orası meçhul bence polis bu para tranfer ettiği bütün hesaplara bloke koymuştur.adamın çekmesine imkan yok yani sadece sigortacının bilgisayarına sızması bişi ifade etmiyo birde bankaya sızması lazım bence yakında yakalanır

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    hackerlıkla alakası olmayan bi iş bence isko gibi programlarla hacklemek olmaz..hacker diyelim hadi hackerlar okadar salakmı kendi hattından bağlanacak kadar :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

öyle diyorsunuzda bence çoktan o hesaptan o paralar uçmuştur bile... alışveriş yapıp durmuştur herif..yani bence..o kadar parayı bulmuşssa yurtdışınada yerleşmiştir.sipariş adresinide oraya vermiştir ohh babalar gibi kimse yakalayamaz o herifi..

ya da bulşmuştur yurtdışından güvenilecek birini aktarmıştır parayı..

Kader, gayrete aşıktır.
Toplam Hit: 2534 Toplam Mesaj: 26