folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gece Başıma Gelen Garip Olay (Arapçası Olanlar Bakabilirmi)

Gece Başıma Gelen Garip Olay (Arapçası Olanlar Bakabilirmi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

son günlerde bi garipliktir gidiyor..

dün gece saat 12-1 suları banyodayım uykum qelmeyince bi duş alayım dedim bi baktım telefon çalıyo +9647901341395 diye bir numara arıyo. açtım alo diyorum karşımda genç bi bayan sesi alo diyo sonra bişeyler söylemeye başlıyo böyle yardım ister gibi bir ses tonu var kimsiniz buyrun diyorum bişeyler diyo arkadan bir takım sesler qeliyo sonra pat kapandı telefon. 5 dk geçti yine aradı alo diyo alo diyorum yine bişeyler diyo yine kapandı telefon. 5 dk geçmeden tekrar aradı alo diyorum tık yok alo ses yok biraz durdu sonra pat kapandı telefon. ardından o numaradan arapça bir mesaj qeldi bende cevap olarak "ben türküm arapça bilmiyorum" yazdım ingilizce anlar belki diye. numaraya baktım ıraktan aranmışım sanırım. mesajda yazanı merak ediyorum arapçası olan arkadaşlar çevirirse çok memnun olcam ancak bu kadar net çekebildim zenciler

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hayır olsun usta. arapça bilen daha yardımcı olur sanırım da muhtemelen şey olabilir moda oldu ya hani arayıp zor durumdayım para gönder Türkiye ye geleyim falan diye. belki durum başkadır hayrolsun bakalım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

Hayır olsun usta. arapça bilen daha yardımcı olur sanırım da muhtemelen şey olabilir moda oldu ya hani arayıp zor durumdayım para gönder Türkiye ye geleyim falan diye. belki durum başkadır hayrolsun bakalım.

evet hacım bi ara sürekli türkiyeyi arıyodular yardım istiyodular vs filan.. belki öyle bişeydir mesajda ne yazıyo anlarız öğrenince

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    hocam biri sana şaka falan yapıyodur.:) +9647901341395 gibi değişik numaralarla arama yapan pc programları var:d Önceden de çoşkun diye bi program vardı bende ark.lara böyle şakalar yapıodum.d Ama şimdi ne yazikki çalışmıyo program:(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Reberals bunu yazdı:
    hocam biri sana şaka falan yapıyodur.:) +9647901341395 gibi değişik numaralarla arama yapan pc programları var:d Önceden de çoşkun diye bi program vardı bende ark.lara böyle şakalar yapıodum.d Ama şimdi ne yazikki çalışmıyo program:(

hocam ben kendi hattımı alalım 3 gün oldu olmadı.. dha yeni yeni veriyorum arkadaşlara numarayı + bizim beyinsizlerde bu şakayı yapacak teknik kapasite yok :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    kesinlikle tezgah arkadaşım sakın kanma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

erblood bunu yazdı:
    kesinlikle tezgah arkadaşım sakın kanma.
    hocam bişeye kandığım yok çok şükür. sadece ne yazdığını merak ediyorum mesajda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Keko Arıyom Diyo =)) Kaanatimce

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

muhtemelen bulgarsitan dan trkiyeye yapılan tezgah bu aralar ırak tarafına sıçramıştır.. 
    bi kadın arar yardım istediğini söyler türkiyeye geleceğini söyler vs vs para koaprmaya çalışır.. bu gibi bir sürü senaryo var, onlardan biri olabilir belki hocam 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

peki ne yazıyo mesajda dostlar :W

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

10 kişiye gönder mutlu ol mesajlarından diye tahmin ettim :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 3742 Toplam Mesaj: 35