folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Gece Download Yapabilecek Sistem Önerisi

Gece Download Yapabilecek Sistem Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şöyle bir sisteme ihtiyaç duyuyorum; gece ben uyurken torrent'ten dosya indirme yapabilecek, düşük enerji tüketen bir sistem. Ayrıca bu sistemde fan olmaması ve herhangi bir gürültü yapmaması gerekiyor. Sizler böyle bir sistem kullanıyor musunuz? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

1 adet desktop pc

ikinci el olarak alırsan 300 350 tl çift çekirdek birşey alabilirsin. 

Martech tarafından 01/May/17 14:24 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Orta seviye 2. El Android telefon + 64 GB class 10 hafıza kartı + sürekli şarj 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

1 adet desktop pc

ikinci el olarak alırsan 300 350 tl çift çekirdek birşey alabilirsin. 

Cevap yazmak için yazmış olmayın. Yazdıklarımı tam okumadın galiba. Düşük enerjili ve sıfır ses bir sistem istediğimi yazmıştım.

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

bir adet rasperry pi alınır yanına harici hdd takılır üzerine rasbian kurulur linux komutları bilinmiyorsan vnc server kurulur uzak masaüstünden istediğin gibi kullanırsın sonrasında keyfine bakarsın raspberry nin enerji tüketimi zaten ortada fan felanda gerekmiyor.

Ccaglayan tarafından 01/May/17 14:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

2. El Android telefonu nereden bulacağım ki? Hem fiyatı yaklaşık olarak ne kadardır? Ayrıca 64 GB biraz düşük geldi bana. Bir de 16 Megabit internet kullanıyorum. Telefondan utorrent programıyla dosya indirirken hızımda herhangi bir düşme olayı yaşar mıyım?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

2. El Android telefonu nereden bulacağım ki? Hem fiyatı yaklaşık olarak ne kadardır? Ayrıca 64 GB biraz düşük geldi bana. Bir de 16 Megabit internet kullanıyorum. Telefondan utorrent programıyla dosya indirirken hızımda herhangi bir düşme olayı yaşar mıyım?

Bilmem ama sahibinden.com diye bir site açılmış diyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bilmem ama sahibinden.com diye bir site açılmış diyorlar. 

Aynen :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Eski bir netbook yada laptop kullanabilirsin. Ben evdeki netbook'u download pcye çevirmeyi düşünüyorum akşama.

Bu işler için linux var mı? içinde idm jdownload falan olan.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

yav abi laptopa kasaya çarta çurta gerek yok 

pi3 alıyorsun 100 liraya bi tane harici harddisk , bide usb şarj aleti bu kadar

http://www.leyladansonra.com/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

bir adet rasperry pi alınır yanına harici hdd takılır üzerine rasbian kurulur linux komutları bilinmiyorsan vnc server kurulur uzak masaüstünden istediğin gibi kullanırsın sonrasında keyfine bakarsın raspberry nin enerji tüketimi zaten ortada fan felanda gerekmiyor.

Raspberry pi'yi ben de uzun zamandan beri araştırıyordum. Peki sizce raspberry pi'yi hangi siteden almalıyım? Bu mu http://www.robotistan.com/raspberry-pi-turkiye yoksa bu http://www.samm.com/tr/raspberry-pi.html siteden mi almalıyım? Bir de sadece torrent'ten dosya indirme yapacak işte. Buna uygun hangi raspberry pi modelini almalıyım sizce? Harici hard disk olarak bu http://www.vatanbilgisayar.com/wd-35-4tb-elements-usb30-usb20-tasinabilir-disk.html ürünü kullanıyorum. Raspbian işletim sistemini raspberry pi üzerinde bulunan sd karta yükleyip torrent'ten indirilen dosyaları da harici hard disk içine yüklenecek şekilde ayarlayabiliyor muyuz?

Toplam Hit: 6998 Toplam Mesaj: 44
oyun torrent film warez ücretsiz indirme apps