Genç-Sen Kapatıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün Genç-Sen kapatıldı. Görüyorumki sizlerin pek ilgisini çekmedi. 

Uğruna okulumu verdiğim Genç-Sen kapatıldı bugün. Ben Esat. Genç-Sen'in kapatıldığı gün, mücadelemizin asla ve asla durdurulamayacağını bilmenizi isterim.

Gen.-Sen'i kapatanlar yarın sizlerin elinizden bütün haklarını alacaklar! Gen.-Seni kapatanlar yarın okullarınızı kapatacaklar.

Ben Esat, Genç-Sen Amasya kurucusu. Bu haklı mücadelenin bitmeyeceğini, ve bitirilemeyeceğini sizlere duyurmak için buradaıym.

Mod Not: Konu Kilitlendi. Tartışma büyüyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

sorması ayıp genc sen nedir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

UzatmaNaciye bunu yazdı:
    -----------------------------

sorması ayıp genc sen nedir

http://www.gencsen.org/index.php?option=com_content&task=view&id=175&Itemid=50

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ülkemizde hala sivil toplum kuruluşlarının kapılarına kilit vuruluyor ya üstelikte gençliğin mücadelesi engelleniyor ya yazık gerçeekten güya gelişen değişen demokratikleşen ülkeyiz bu mudur?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hoppaa :|

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca git okula boş işlerle uğraşma :)  58 kuşağı yapamadıysa kusura bakmada dost acı söyler kıçınızı yırtsanız değişen bişi olmayacak :)

dost acı söyler :D

edit: 68 58 nerden çıktı a.q :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alcarondas
    Alcarondas's avatar
    Erkek

Dışarıda soramadım burada sorucam,mesela bizim okulda 5 tane farklı sosyalist topluluk var hepsi de tanıtım yapıp yandaş kapmaya çalışıyor.Kardeşim sizin derdiniz sosyalizm değil mi aynı değil mi hepsi ne diye bilmem kaç tane grup kurup kendinizi zayıflatıyorsunuz ? Ne farkı var mesela sosyalist gençlik derneği,tkp,emep,kollektifler ? bunların farkı nedir ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bırakın bu işleride işinize gücünüze bakın hiç bi şey çıkmaz bunlardan,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alcarondas bunu yazdı:

Dışarıda soramadım burada sorucam,mesela bizim okulda 5 tane farklı sosyalist topluluk var hepsi de tanıtım yapıp yandaş kapmaya çalışıyor.Kardeşim sizin derdiniz sosyalizm değil mi aynı değil mi hepsi ne diye bilmem kaç tane grup kurup kendinizi zayıflatıyorsunuz ? Ne farkı var mesela sosyalist gençlik derneği,tkp,emep,kollektifler ? bunların farkı nedir ?

kardeşim her kuruluşta farklı düşünceler vardır atıyorum tkp ile emep farklı düşünceler içerisinde ama ikisininde isteği hemen hemen aynıdır. senin dedğin gibi tek yanlış bir çatı altında toplanmamalarıdır..

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

hoca git okula boş işlerle uğraşma :)  58 kuşağı yapamadıysa kusura bakmada dost acı söyler kıçınızı yırtsanız değişen bişi olmayacak :)

dost acı söyler :D

Okulum bitti Alper.

58 kuşağı diye bir şey yok o 68 kuşağı.

Kıçımızı yırtmıyoruz, demokratik hakkımızı kuruyoruz.

"Bişi" olacak Alper. "Bişi" olacak.

@Alcorandas

Özünde haklısın. Ama Genç-Sen ilk gençlik sendikası olarak tarihe geçti. Diğerleriyle ayrıldığı nokta ise, sosyalist, komünist, marksist, dinlemeden ayırt etmeden çatısı altında birleştirmesiydi.

Tkp kolu, Eğitim-sen kolu, dev-lis kolu gibi kolları vardı. Anarşistlere kadar uzanan geniş bir ağı birleştiriyordu.

Yazdıklarımdan da anlayabileceğin gibi,

çoğu sendika iş koları ile alakalı olduğu için, Gedik bir çevreye hitap ettiği için ayrılıyor. Ayrıca iş kolundan farklı kriterleri de var tabi, ideolojinin temeli, eş cinsellere yaklaşım gibi bir çok konuda bu kriterlerin arasında.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

he bu aksam taksimde oturma eylemi yapiyorlardi galiba tam göremedim ama sadece  bayraklarını görebildim  genç-sen yaziyordu .

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 7263 Toplam Mesaj: 67