Genç-Sen Kapatıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

esat "zik" gibi ortada kalmana çok sevindim :B asdasdada

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=EY3EwLGebG0&feature=share

çarşıdan güzel bir hareket...

her ne olursa olsun spora siyasetin karışmasını doğru bulmuyorum bari spora karılşmasaydı siyaset diyorum hayatımın her alanına girmişken her ne kadar bu sloganlar hoşuma gitsede olmaz yani

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Ülkemizdeki tüm sol kuruluşlar ya "yetmez ama evet" deyip hükümetin palazlanarak daha diktacı bir hale gelmesine olanak sağladı ya da pkk'ya destek çıkarak kendi akıllarınca ezilen insanlara destek çıktıklarını düşündüler.Emekçileri savunuyoruz adı altında patlayan bombalara şak şak çekerek solcu olduğunu zanneden o bombaların hedefininde emekçiler olduğunu göremeyen (üstü kapalı kürt faşistliği yapan ) , hükümet her darbecileri yargılayacğız dediğinde çocuk gibi sevinip oylarını veren sonra da hükümetten hiç bir icraat çıkmayınca "ama bizi kandırıyürler" diye ağlayan sol örgütlere ihtiyacımız yok.Daha doğrusu Türkiye'de sol diye bir şey yok ne yaptığını bilmeyen ideoloji kaosuna tutulmuş insanlar var.Fakat bütün bu olumsuz düşüncelerime rağmen hiçbir sendikanın kapatılmamasından yanayım onu da belirteyim.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Bu kuşak kadar göt bi kuşak yok arkadaş..

Kimisi istanbulu almış kimisi kocaman imparatorluk kurmuş kimisi avrupaya yürümüş kimisi çanakkalede savaşmış kimisi devrim yapmış

ama bu kuşak oturup göt büyütmekten başka birşey yapmıyor..

Asosyal bilgisiz ilgisiz kültürsüz azı havada bir genç toplum olduk gelicek nesil çocuklarımız torunlarımız ne düşünücek acaba hakkımızda?

Diyecekler ki bütün atalarımız savaşmış aç kalmış yanlayak savaşmış atını tarlasını budayını paylaşmış ama bizim babalarımız dedelerimiz

oturmuşlar pc başında o oyun senin bu oyun benim ipneler sokağa bile çıkmamış dicekler..

FuCk yOu System..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Boş işlere zamanınızı kafanızı vereceginize derslerinize verseniz profösür olurdunuz ama türkün aklı ya şeyinde yada boş işlerde

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:

esat "zik" gibi ortada kalmana çok sevindim :B asdasdada

excalibur un yıllardan sonra ilk defa yorumunu görüyorum :)

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Ülkemizdeki tüm sol kuruluşlar ya "yetmez ama evet" deyip hükümetin palazlanarak daha diktacı bir hale gelmesine olanak sağladı ya da pkk'ya destek çıkarak kendi akıllarınca ezilen insanlara destek çıktıklarını düşündüler.Emekçileri savunuyoruz adı altında patlayan bombalara şak şak çekerek solcu olduğunu zanneden o bombaların hedefininde emekçiler olduğunu göremeyen (üstü kapalı kürt faşistliği yapan ) , hükümet her darbecileri yargılayacğız dediğinde çocuk gibi sevinip oylarını veren sonra da hükümetten hiç bir icraat çıkmayınca "ama bizi kandırıyürler" diye ağlayan sol örgütlere ihtiyacımız yok.Daha doğrusu Türkiye'de sol diye bir şey yok ne yaptığını bilmeyen ideoloji kaosuna tutulmuş insanlar var.

Türkiyede faaliyet gösteren irili ufaklı ne kadar, sosyalist, komünist v.b. ideolojiye hakim site varsa gezin.

% 99'nda kürt faşistliği, pkk sempatizanlığı, bölücülük, terörizm, 1 mayıs v.b. olaylarda suçsuz esnafın dükkanlarının yakılıp-yıkılması, bankaların taşlanması, arabaların parçalanması .v.b kahbelikler caiz olarak görülüyor. Daha düne kadar iğrenç yüzünü bez parçasıyla kapatıp, elindeki dandik havai fişek ile devletin helikopterini düşürmeye çalışan embesiller vardı onu da unutmadık.

Önce kendi içinizdeki büyük çoğunluğu kapsayan ( web sitelerinde bakarak büyük çoğunluk diyorum ) o. çocuklarını saf dışı bırakın, ülkenin hayrına, devletin bekasına, üniter yapıya saygınızı dile getirin sonra burda ezilmiş kimliğine bürünün.

Öyle globalleşme hikayesine kendinizi kaptırıp, sınırlar kaldırılsın, dünya vatandaşlığı gelsin gibi safsatalarla millete ağlamayın.

İğne - Çuvaldız hikayesi bu...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

İyi yapmışlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

antivirus bunu yazdı:

he bu aksam taksimde oturma eylemi yapiyorlardi galiba tam göremedim ama sadece  bayraklarını görebildim  genç-sen yaziyordu .

hoca çok oturmasınlar çocukları olmaz sonra

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Ülkemizdeki tüm sol kuruluşlar ya "yetmez ama evet" deyip hükümetin palazlanarak daha diktacı bir hale gelmesine olanak sağladı ya da pkk'ya destek çıkarak kendi akıllarınca ezilen insanlara destek çıktıklarını düşündüler.Emekçileri savunuyoruz adı altında patlayan bombalara şak şak çekerek solcu olduğunu zanneden o bombaların hedefininde emekçiler olduğunu göremeyen (üstü kapalı kürt faşistliği yapan ) , hükümet her darbecileri yargılayacğız dediğinde çocuk gibi sevinip oylarını veren sonra da hükümetten hiç bir icraat çıkmayınca "ama bizi kandırıyürler" diye ağlayan sol örgütlere ihtiyacımız yok.Daha doğrusu Türkiye'de sol diye bir şey yok ne yaptığını bilmeyen ideoloji kaosuna tutulmuş insanlar var.

Türkiyede faaliyet gösteren irili ufaklı ne kadar, sosyalist, komünist v.b. ideolojiye hakim site varsa gezin.

% 99'nda kürt faşistliği, pkk sempatizanlığı, bölücülük, terörizm, 1 mayıs v.b. olaylarda suçsuz esnafın dükkanlarının yakılıp-yıkılması, bankaların taşlanması, arabaların parçalanması .v.b kahbelikler caiz olarak görülüyor. Daha düne kadar iğrenç yüzünü bez parçasıyla kapatıp, elindeki dandik havai fişek ile devletin helikopterini düşürmeye çalışan embesiller vardı onu da unutmadık.

Önce kendi içinizdeki büyük çoğunluğu kapsayan ( web sitelerinde bakarak büyük çoğunluk diyorum ) o. çocuklarını saf dışı bırakın, ülkenin hayrına, devletin bekasına, üniter yapıya saygınızı dile getirin sonra burda ezilmiş kimliğine bürünün.

Öyle globalleşme hikayesine kendinizi kaptırıp, sınırlar kaldırılsın, dünya vatandaşlığı gelsin gibi safsatalarla millete ağlamayın.

İğne - Çuvaldız hikayesi bu...

--------------------------------------- 

Sonunda farketmiş birileri bunu hayret.Daha kürtçülük yapmayan ve pkk sempatizanı olmayan bi sol(!) oluşuma rastlamadım.Dev-lis diye bir şey var hele saçmalığın önde gideni.

Toplam Hit: 7310 Toplam Mesaj: 67