folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Genç Yaşında Doping Kurbanı Oldu En Yakın Arkadaşım

Genç Yaşında Doping Kurbanı Oldu En Yakın Arkadaşım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çocukluk arkadaşım kulanmış olduğu doping ve vücud geliştirici ilaçlar yüzünden hakkın rahmetine kavuşdu siz siz olun bilmediğiniz ilaçları kulanmayın özelikle ismi cismi beli olmayan ilaçları 12 yaşından beri arkadaşız kendisi ile ve o yaşından beri spor yapmak da bayram arifesin de çekip gitti bir gün hepimizin gideceği yere

herkese ders olsun vücut geliştereceğim diye ailelerinizi üzmeyin dostlarınızı kardeşlerinizi ağlatmayın :(

http://gundem.milliyet.com.tr/30-yasinda-doping-kurbani-oldu/gundem/detay/1778891/default.htm

https://www.facebook.com/sahin.irencin

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Allah rahmet eylesin hocam.
    Bu kadar kas yapmaya, ne olduğu belli olmayan ilaclar kullanmaya değdi mi yani ?
    yazik cok yazik..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hiasa
    hiasa's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin

Everything that has a beginning and has an end...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hocam buda bi tutku demekki

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

malesef bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor bu hobi!. Allah rahmet eylesin.

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Belliki profesyonel yapıyormuş bu işi böyle çalışan bir insanın ne kullanacagını bılmesi gerekır bılınmeyen ılacları neden kullansın ki neden öldü acaba net bişey yokmu zannetmıyorum kalitesiz onaysız birşey kullanacagınıda o yuzden soruyorum.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Belliki profesyonel yapıyormuş bu işi böyle çalışan bir insanın ne kullanacagını bılmesi gerekır bılınmeyen ılacları neden kullansın ki neden öldü acaba net bişey yokmu zannetmıyorum kalitesiz onaysız birşey kullanacagınıda o yuzden soruyorum.

enson facebook da bunu yazdı ( Yaristik.geldik2ay sonra.hamburgda.nak.dunya.smpiyonasi.var ona.hazirlik dersteyim simdi.bende grsz.hayirli.aksamlar.goruselim.bi.ara kib)

yarışma için

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Akşam haberlerde gördüm bende olayı.. Yasaklı merdivenaltı bi ilaç kullanmış ve aşırı dozda..

Allah rahmet eylesin.. Başın sağolsun Hocam..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Aylar boyunca tartıştığımız adamlar gelecek şimdi yine sıçtık :))

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Başınız sağolsun hocam. Haberlerde bu durum için şöyle diyordu. gelecek olan maddi duruma bakıldığında bu ilaçlara verilen para çok cuzi kaldığı için çok rağbet görüyor. Vatandaşın biriside haberlerde bağlı oldukları federasyonda el altından verildiğini söyledi. Valla daha ne denebilir ki bin nasihat yerine bir musibet daha iyi derler ya. Umarim böyle birşey bir daha olmaz.
Toplam Hit: 9657 Toplam Mesaj: 62