folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Genç Yaşında Doping Kurbanı Oldu En Yakın Arkadaşım

Genç Yaşında Doping Kurbanı Oldu En Yakın Arkadaşım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

steroid iğneleri bu sonuçlarar sebebiyet verdiği söyleniyor daha çok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun inşAllah.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sutoktas
    sutoktas's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı

bütün sporların anası değil maalesef, yanlış bir bilgi sanırım. Vücut geliştirme 1880li yıllarda üremiş bir şey. 

Kung-fu vesaire baya eski baya baya hemde. Ve Kung-fu'da vücut geliştirmede olan bazı temel hareketlerde bulunuyor. Yani body building anası değil. Sonradan çıkmış torunu diyelim :)

Sanırım anlatamamışım.Her sporun gerektirdiği bir vücut şekli vardır. Mesela sen ne kadar yetenekli ve güçlü olursan ol. Gerekli adele ve kiloya ulaşamazsan ağır sıklet boksörü olamazsın. Keza bacaklarını güçlendirmezsen futbol oynayamazsın vs. Yani hangi sporu yaparsan yap önce vücudunu şekillendirmek zorundasın. Kasteddiğim budur.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=LCCgpwWpGJM

Devamını bulursunuz...

Başın saolsun...

_Dert_ tarafından 20/Eki/13 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

2 Sene kadar vucut geliştirme yaptım. Mayıs ayında bıraktım. Whey protein aminoasit karbonhidrat 3 ay kullanıp 3 ay ara verip tekrar 3 ay kullandım. Zararlı olanların steroidler olduğu söylendi hep. Yaklaşık 1 ay önceki kan testinde hormonlar kolestrol seviyesi herşey normal çıktı. Şimdi yazılanları okuyunca tereddütte kalmadım değil. Daha ne tür test yaptırmak gerekir? Şu an gayet sağlıklıyım ve hiçbir şikayetim yok Allaha şükür.

Syntax error..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    sutoktas bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yazık olmuş, zirvede birakmis oldu diyelim en azından.

Hocalar steroidler nasıl bişeyler? hiç spor yapmadan kas yaptırabilen şeyler mi? Steroidler sadece kaslı bir görünümmü veriyor yoksa doğal yollarla kas yapmışın gibi güçlü oluomusun bunu kullanınca?

Bu adam yarışmaya katılıyor, tahmin ediyorum ki yarışmaya katılan herkez öyle kaslı olmak için bunları kullanmak zorunda. peki bu kurallara aykırı değil mi? yada bi limite kadar mı aykırı?

Kullanma meraklısı değilim biraz konuyu okuyunca hakkında cahil olduğumu farkettim ondan soruom.

Hocam çalışma prensibi aynı. En kısa özeti ile çıtayı yükseltmene olanak sağlar. Kullanmadan gelebileceğin durum ile kullanarak gelebileceğin arasında aşılması mümkün olmayan bir uçurum vardır.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
Toplam Hit: 9630 Toplam Mesaj: 62