Genel Sağlık Sigortası ( GSS )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Suriye vatandaşlığına geçin ödemeyin. Facebook'ta Suriye Kart veren sayfalar var.

Adresi atarmısın

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Beyler bişi sorcam 28 aralıkta işten ayrıldım 2 ay kalan işssizk maaşımı aldım şubat 24 ile işssizlk bitti. Şimdi benim gss borcum ne zaman çıkmaya başlar? Çıkmaya başlamadan önce boş evde kendimi gösterip yeşil kart alcam 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mycity Bence o paylaşımlar provokasyon ve dolandırıcılık amacı taşıyor olabilir ancak mültecilerin kolayca iş ve mülk sahibi oldukları doğru...

Oturduğum mahallede ıraklı mülteciler var, geçici "MA" plakalı araçları var ve adamlarda 2 tane araba var, bazen de misafirleri geliyor ve zaten kısıtlı olan yerde bizim araçlara hiç park yeri kalmıyor, vergisiz sıkıntısız yaşıyorlar bir de medeniyetsizler ki hiç sormayın, yeminle zoruma gidiyor. Kendi öz vatanında bizim kadar rezil edilmiş başka millet yoktur ve olamazda..

Bu arada suriye kart meselesi gerçekse ve tc vatandaşı olanlar da alabiliyorsa, bu iş bence bir tuzaktır çünkü "suriyelileri gönderiyoruz" dedikleri an, ilk önce bu kartı almış olan tc vatandaşlarını gönderirler ve türk vatandaşlıklarını da iptal ederler, yeminle söylüyorum yaparlar...

LhaNeT tarafından 24/Mar/19 16:52 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Gundem konusunda gorunce haberi kacirdigimi fark ettim.

https://odatv.com/secime-11-gun-kala-ustu-ortulen-rakamlar-20031944.html

İsyeeeaaannnnnn.mp3

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Beyler bişi sorcam 28 aralıkta işten ayrıldım 2 ay kalan işssizk maaşımı aldım şubat 24 ile işssizlk bitti. Şimdi benim gss borcum ne zaman çıkmaya başlar? Çıkmaya başlamadan önce boş evde kendimi gösterip yeşil kart alcam 

2017 aralıkta işten çıktım geçen bi sorgulayayım dedim 2018 borç gözükmüyor 2019 dan itibaren yazmaya başlamışlar 256 lira olmuş.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bir tanıdığımın borcu 120 tlden  2 ayda 1600 olmuş.

Ben bakmıyorum gss borcuna varmı yokmu diye s*kerler gına geldi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Yıl sonuna kadar hasta oldunuz oldunuz olmadınız yıl sonundan sonrasını kendiniz düşünün :)

Geçici meçici ah seçim sen nelere kapı açıyorsun :) 

Yıl sonuna kadar ücretsiz olacak!
    Genel Sağlık Sigortası prim borcu olan vatandaşlar yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti alacak.

Genel Sağlık Sigortası prim borcu olan vatandaşlar, sağlık hizmetlerinden 2019 yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanabilecek.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı karar, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Karara göre, Genel Sağlık Sigortası kapsamında olan ancak primlerini zamanında ödemeyip borçlu duruma düşen Türk vatandaşları, Sağlık Bakanlığı ve üniversite hastanelerinde ücretsiz sağlık hizmeti alabilecek.

Ücretsiz sağlık hizmeti hakkından Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki vatandaşların bakmakla yükümlü olduğu kişiler de yararlanacak. Ücretsiz sağlık hakkı, 31 Aralık 2019’a kadar geçerli olacak.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/yil-sonuna-kadar-ucretsiz-4197311/

BaD_BoYs tarafından 29/Mar/19 08:04 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

2017 aralıkta işten çıktım geçen bi sorgulayayım dedim 2018 borç gözükmüyor 2019 dan itibaren yazmaya başlamışlar 256 lira olmuş.

Teşekkür ederim hocam desene toplu skiyorlar bizi göstermeyip sonra bindriiyorlar :D 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    BaD_BoYs bunu yazdı

Yıl sonuna kadar hasta oldunuz oldunuz olmadınız yıl sonundan sonrasını kendiniz düşünün :)

Genel Sağlık Sigortası prim borcu olan vatandaşlar yıl sonuna kadar ücretsiz sağlık hizmeti alacak.

Genel Sağlık Sigortası prim borcu olan vatandaşlar, sağlık hizmetlerinden 2019 yıl sonuna kadar ücretsiz yararlanabilecek.

Karara göre, Genel Sağlık Sigortası kapsamında olan ancak primlerini zamanında ödemeyip borçlu duruma düşen Türk vatandaşları, Sağlık Bakanlığı ve üniversite hastanelerinde ücretsiz sağlık hizmeti alabilecek.

Ücretsiz sağlık hizmeti hakkından Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki vatandaşların bakmakla yükümlü olduğu kişiler de yararlanacak. Ücretsiz sağlık hakkı, 31 Aralık 2019’a kadar geçerli olacak.

şimdi yarın diş için sıra alsam oradaki çalışan sigortanız yok para ödemeniz gerek falan demeyecek yani ? (güvenemiyor insanlar bunlara)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    BaD_BoYs bunu yazdı

şimdi yarın diş için sıra alsam oradaki çalışan sigortanız yok para ödemeniz gerek falan demeyecek yani ? (güvenemiyor insanlar bunlara)

Sigortalı çalışıren e-devlet'ten " Müsteha provizyon sorgulama " diye bir bölüme girerek, hastanede sigortam var mı diye bakıyordum. Sigortam düşünce falan o sayfa da bilgi göremiyordum. 
    Gss haberi için o bölüme girdim tekrar, gene hastane adına muayene olabileceğime dair bir bilgi çıkmadı. Nereden bakacağız acaba 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 49040 Toplam Mesaj: 121
gss gss prim borcu genel sağlık sigortası evlat vergisi gss 2019