Genel Sağlık Sigortası ( GSS )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocalar bende sıra için hastaneye geldim bakalım geçireceklermi yoksa  gecirmeyecekler mi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Birisinin kimlik numarası var elimde(tanıdık/bilgisi dahilinde :D ) ve onun gss borç ve müstahaklık durumunu nasıl öğrenebilirim. Eskiden SGK web tahsilattan bakabiliyorduk artık oradan bakılamıyor var mı bir çözüm?

Herhangi bir eczaneden müstehaklık bilgisine baktırabilirsin.  Borç bilgisi sgk veya e-devlet dışından bakmanın yolu varmıdır bilmiyorum.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Hocalar bende sıra için hastaneye geldim bakalım geçireceklermi yoksa  gecirmeyecekler mi 

Muayne oldunmu hocam sonuç nedir ?

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Hocalar selamlar. Gittim muayene oldum.dis filmi çektirdim. Ama dışı cektirmedim iltihapli olduğu için hiç bir ücret ödemeden  .sadece  eczanede 44 lira geçirdiler. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Hocalar selamlar. Gittim muayene oldum. Diş filmi çektirdim. Ama Diş'i cektirmedim ,iltihapli olduğu için hiç bir ücret ödemeden ,sadece  eczanede 44 lira geçirdiler. 

44 lira Eczane'de ödemişsin de, ne adı altında bu parayı almışlar.

Diş filmi için mi, ve/veya Muayne olduğun için mi, ve/veya eczaneden İltihap için İlaç aldığın(?) için mi?

Eczaneden birşey söylemediler mi? ``

Bu arada, geçmiş olsun yada acil şifâlar dilerim.

RitmFarbRacourci tarafından 03/Nis/19 11:10 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Hocalar selamlar. Gittim muayene oldum. Diş filmi çektirdim. Ama Diş'i cektirmedim ,iltihapli olduğu için hiç bir ücret ödemeden ,sadece  eczanede 44 lira geçirdiler. 

Diş filmi için mi, ve/veya Muayne olduğun için mi, ve/veya eczaneden İltihap için İlaç aldığın(?) için mi?

vallahi hocam iltihap kafa yaptığından sormayı unuttum :D ama sanırım ilaç içindir.Bir tane antibiyotik bir tane de ağrı kesici aldım.Ama film için olsa içeride ödememiz gerekmiyor mu hastanede ödenen bir yer var ya.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

vAllahi hocam iltihap kafa yaptığından sormayı unuttum :D ama sanırım ilaç içindir.Bir tane antibiyotik, bir tane de ağrı kesici ,aldım.

Ama film için olsa içeride ödememiz gerekmiyor mu hastanede ödenen bir yer var ya.

Film konusunda haklısın. Acil şifâlar dilerim şimdiden, yeniden, yineden.

AntiBiotik ve Ağrı kesici için, kutularının üzerinde Fiyatlarına dâir Birşeyler yazıyor mu, peki?

RitmFarbRacourci tarafından 03/Nis/19 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Hocalar selamlar. Gittim muayene oldum.dis filmi çektirdim. Ama dışı cektirmedim iltihapli olduğu için hiç bir ücret ödemeden  .sadece  eczanede 44 lira geçirdiler. 

Geçmiş olsun hocam ilaca para verelim razıyız ama en azından hastaneye vermeyelim

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben bugün farklı bir işim çıktığı için gidemedim ancak anladığımız kadarıyla muayane olmada sıkıntı yok..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Ben bugün farklı bir işim çıktığı için gidemedim ancak anladığımız kadarıyla muayane olmada sıkıntı yok..

galiba muane ücretide gss ye ekleniyor 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
Toplam Hit: 48890 Toplam Mesaj: 121
gss gss prim borcu genel sağlık sigortası evlat vergisi gss 2019