folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Genelkurmay Başkanlığından Açıklama

Genelkurmay Başkanlığından Açıklama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    -----------------------------

maximuss bunu yazdı:

Forumda okuduğunu anlayamayanları ve anlamadığı şekilde uyduranları banlamak lazım.

arkadaşım.

ben nerde tayyibi savundum ya da nerde sarızeybek e ergenekoncu dedim ? 

sana kim öğretti demogoji yaparak üste çıkmayı ? doğru düzgün yazsana, doğruları yaz iftira atma !

her iftiraya cevap vermek zorunda bırakma beni.anlamadan yazma.yazmadan önce de 100 kere oku ne yazdığını..

Edit : tv izlemiyorum dolayısıyla stv yi de izlemem teknik olarak imkansız.imkansız olduğunu kanıtlamam gerekirse adresimi vereyim...

uydurmakmi ?

yazilarinda ergenekonu savundugunu gordum ( yani davayi ), hatta bana aydin dogandan ornek vermissin :)

yazilarimda yazdiklarimi oku .

Tayyip hukumeti bu ergenekonu yaratti . Tayyip ilk baskan oldugunda , Aydin doganla boy boy fotolari vardi . Cem uzani beraber batirdilar :)

Erdal pasa ornegini verdim . bir onceki yazdimda "ergenekondan kac kisi suclu bulunmus " yazdim , sen bana " dava bittiginde gorucez" yazdin .ben sana erdal pasa ornegini verdim . Bence sen ne yazdigini bilmiyorsun. Verdigin ornekler cok sacma .

1950 lerdeki sistemde sana fetullah var demedim . sadece camaatci yapi dedim . Cemaatci yapilar daha kurtulus savasindan beridir var. Yeri geldi yunana , ingilize verdiler ,yeri geldi keni cikarlarlarini bu isgalcilerdende ustun tuttular. Kitaplar cikardilar , dini kullandilar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

maximuss bunu yazdı:

Forumda okuduğunu anlayamayanları ve anlamadığı şekilde uyduranları banlamak lazım.

arkadaşım.

ben nerde tayyibi savundum ya da nerde sarızeybek e ergenekoncu dedim ? 

sana kim öğretti demogoji yaparak üste çıkmayı ? doğru düzgün yazsana, doğruları yaz iftira atma !

her iftiraya cevap vermek zorunda bırakma beni.anlamadan yazma.yazmadan önce de 100 kere oku ne yazdığını..

Edit : tv izlemiyorum dolayısıyla stv yi de izlemem teknik olarak imkansız.imkansız olduğunu kanıtlamam gerekirse adresimi vereyim...

uydurmakmi ?

yazilarinda ergenekonu savundugunu gordum , hatta bana aydin dogandan ornek vermissin :)

Tayyip hukumeti bu ergenekonu yaratti . Tayyip ilk baskan oldugunda , Aydin doganla boy boy fotolari vardi . Cem uzani beraber batirdilar :)

Erdal pasa ornegini verdim . bir onceki yazdimda "ergenekondan kac kisi suclu bulunmus " yazdim , sen bana " dava bittiginde gorucez" yazdin .ben sana erdal pasa ornegini verdim . Bence sen ne yazdigini bilmiyorsun. Verdigin ornekler cok sacma .

1950 lerdeki sistemde sana fetullah var demedim . sadece camaatci yapi dedim . Cemaatci yapilar daha kurtulus savasindan beridir var. Yeri geldi yunana , ingilize verdiler ,yeri geldi keni cikarlarlarini bu isgalcilerdende ustun tuttular. Kitaplar cikardilar , dini kullandilar.

kardeşim sen beni yerlerde güldürmek için mi görevlendirildin :D  :D :D :D :D :D la gülmekten ölüyorum :D :D :D :D

hangi yazımda ergenekon u savundum ? sen hakkatten anlayabiliyor musun Türkçe'yi ?

ben ergenekondan örnek vermedim sen direk erdal sarızeybek i "durduk yere" öne sürerek demogoji yapmaya başladın ?

sen kendi yazdıklarını da anlayabiliyor musun ?

bu devletin yönetiminde geçmişte hiçbir zaman fetullahçı yapı %100 etkin olamamıştır.sadece tayyip zamanında etkinleşmiştir.kalkıpta geçmişe de fetoyu yollayarak ergenekoncuları aklamaya çalışırsın anca..

artık muhatabım değilsin.anlama yeteneği olan insanlarla tartışmak isterim.

Ayrıca terörist başını devlet ajanı diyerek ve amerikanın ladin i gibi benzeterek aklamaya çalışıyorsun.bu sitede terörist başını aklayamazsın bunu bil.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

maximuss bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

uydurmakmi ?

yazilarinda ergenekonu savundugunu gordum , hatta bana aydin dogandan ornek vermissin :)

kardeşim sen beni yerlerde güldürmek için mi görevlendirildin :D  :D :D :D :D :D la gülmekten ölüyorum :D :D :D :D

hangi yazımda ergenekon u savundum ? sen hakkatten anlayabiliyor musun Türkçe'yi ?

ben ergenekondan örnek vermedim sen direk erdal sarızeybek i "durduk yere" öne sürerek demogoji yapmaya başladın ?

sen kendi yazdıklarını da anlayabiliyor musun ?

bu devletin yönetiminde geçmişte hiçbir zaman fetullahçı yapı %100 etkin olamamıştır.sadece tayyip zamanında etkinleşmiştir.kalkıpta geçmişe de fetoyu yollayarak ergenekoncuları aklamaya çalışırsın anca..

artık muhatabım değilsin.anlama yeteneği olan insanlarla tartışmak isterim.

Ayrıca terörist başını devlet ajanı diyerek ve amerikanın ladin i gibi benzeterek aklamaya çalışıyorsun.bu sitede terörist başını aklayamazsın bunu bil.

Ergenekonu degil ,ergenekon davasini . Iste toplumun aklina sokulmak istenen bu. Illa ergenekon davasi diye tirnak icine almam gerek. Ergenekon gibi bir milli degerin adinida lekelediler .

Sana neden erdal pasayi yazdigimi iyice anla !

" Türkiye'de kanaatimce 3 etkili grup var. 1)Ergenekoncu gruplar "  , "Malum cemaat fetullahın cemaati, fetullahın bölgesel görevleri bırakıp daha etkin olmasıyla başladı"(fetullahin cemaat gorusunun temeli nursidir , cemaat kavrami fetullahtan oncede vardi ama en guclu hali fetullah oldu)

"ergenekondan içeri girenlerin kaçı ceza almış diyorsun.İyi de dava bitmediki,nasıl bir mantıkla ceza almamış diye savunuyorsun ?

Bitince görecez kim ne kadar ceza alacak..." 

bu yazdigindan dolayi Erdal pasa ornegini verdim. Senin mantigin ile her iftira atilan sucludur.

Ben abdullah ocalani temize cikarmadim. Sadece neden Abdullah catli gibi isimlerle fotosunun oldugunu soyledim . Senin abdullah catli adini karalama hakkin yoktur ve diger devlet gorevlilerinin . Yesil'in bukresteki 30 - 35 kisilik pkk evini bastigini ve hepsini ortadan kaldirdigini cogu bilmez. Macarin yesili yakalicam diye romanya sinirina neredeyse ordu indirdiginide .

hernesye fazla soze gerek yok . Muhattab alinacak insan degilim ben , evet . sen oyle yasa .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

vaLLahi orasının kurulusu da kime calıstığı da bilinmiyor. eskiden bişiler yazılıp cizildiydi herhalde eski notlara bakmak lazım ama ne iş dönüyo anlamadım :S

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ben hayatımda suikasta uğrayacam deyip böyle gülücükler saçan birisini görmedim delimidir nedir.sayısal loto vurmuş gibi:)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Olayları şu şunun güdümünde bu bunun güdümünde diye açıklamak Soğuk Savaş yıllarının verdiği bir miras. Artık bütün güç odakları eskiye nazaran daha fazla ve daha bağımsız. ABD Türkiye ilişkileri eskiye göre çıkar uyumu söz konusu değil . Irak , İsrail , Afganistan politikaları bunun örnekleri.

Her taşın altından ABD yi aramayın artık güç dengesi var çok kutuplu merkez-metropol ülkeler var. ABD askeri alan hariç her alanda güç kaybediyor. Türkiye güçleniyor demiyorum ABD nin gücü azaldığı için etki alanı daralıyor. Tekrar ediyorum eskiye nazaran. Artık güç dengesi var beyler  herhalükarda dost düşman ayrımı silikleşir.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

asgari ücret 577 olmuş

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

asgari ücret 577 olmuş

kusura bakmayın kafam güzel konuyu dağıttım:D

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:

zefyhr bunu yazdı:

asgari ücret 577 olmuş

kusura bakmayın kafam güzel konuyu dağıttım:D

benzinin fiyatı 3,40 olmuş.

Ocakta kazık zamlar girecek 577 lira olsa nolacak.

30 lira verdiyseler 100 lira geri alacaklar biraz akıllı düşünün...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

asgari ücret 577 olmuş

evt 577 oldu ne diyim evlenip de asgari ücretle gecinenlere üzülüyorum.AMAC NE BEDEL NE .. KAFAM KARISIK  neyse

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
Toplam Hit: 4798 Toplam Mesaj: 58