General Mobile 4G

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Merhabalar.

700 lira civarı nakitim var sizce bu telefon alınır mı ? Bu fiyat aralığında en iyisi bu diye düşünüyorum sizin önerileriniz var mı ?

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Türkcell mağazasında denedim ne bileyim beğenmedim tamam bir iPhone bekleniyorum ama bence git bir bak elinde nasıl hissediyorsun.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

valla hocam öyle çok oyun oynayan aşırı kullanan biri değilim, aldım kullanıyorum gayet rahat şuana kadar herhangi bir sıkıntısını yaşamadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bugün en yeni sürüm android güncellemesi geldi :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

kardeşim samsung kullanan birisi olarak elime aldım ve kullanamadım menüsü hiç bir akıllı telefona benzemiyor hiç bir şeyi bulamadım

Tanrı Türkü Korusun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

bugün en yeni sürüm android güncellemesi geldi :D

hmm.. canım çekti bak :))

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

hocam general mobile discovery kullanıyorum hani diğer telefonlarla karşılaştırırken bu telefonları fiyat performans olarak değerlendirmen daha doğru oluyo ben telefonumdan son derece memnunum az para vermenin rahatlığıyla da biraz hor kullanıyorum.. o telefon için bişey diyemesemde general mobile için benim yorumlamam bu kadar :)

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    gkhnhalil48 bunu yazdı

kardeşim samsung kullanan birisi olarak elime aldım ve kullanamadım menüsü hiç bir akıllı telefona benzemiyor hiç bir şeyi bulamadım

Saf android işte ikonlar farklı sadece. 

Şu anda alınır. Android 6 güncellemelisinide aldı. 8'e kadar yolu var  

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

laAlınır mi sorusuna evet lakin yazılımsal basit sorunlari mevcut dosya yoneticisi olarak asusunkini kurdun mu tamam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Anneme hediye olarak almıştık şu anda görüşmeler esnasında ses sıkıntısı yaşıyor. Annemin sesi karşıya gitmiyormuş. Teyzemle konuşurken 10-15 kere kapatıp tekrar aramışlar.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gsm sıkıntısı var bazen ahizeden ses gitmiyor veya gelmiyor. gm nin söylediği ayarlardan önerilen 4g oldugu halde telefonu 3g ye almanız.

bunun dışında fiyatına göre çok iyi bir telefon bir kere çift sim desteği var ( yada sd kart ) saf android arayüzü oldugu için hiç mi hiç kasmıyor

tüm güncellemeleri soluksuz alacak.

o fiyata daha iyisi yok.

ha biraz daha üstüne koyup  xiaomi mi 4 alınır hepsiburada dan o ayrı.

Toplam Hit: 2383 Toplam Mesaj: 28
general mobile