folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile 5 Plus - Beklendiği Kadar İyi Değil

General Mobile 5 Plus - Beklendiği Kadar İyi Değil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

gm mobile yetkili kişi bizim magzaya ayda bir uğruyor kamera konusunda dxo ile çalıştık demişti gm nin ingilice sitesinde yazıyor '' tuned with dxo '' ancak türkçesinde böyle bir ibare yok

ben cihaz magzaya geldiğinde koyabilirsem lg g4 ile aynı fotoları çeker koyarım 

dx ne derseniz kamera konusunda ödüllü bir marka

http://www.dxo.com/us

G4, Galaxy S6 ile başabaş fotoğraf çekiyor. Birde Galaxy S6'da olsun hocam. Sende telefon bol. :) 

s6 ları kaldırdık hocam  s7 ve edge var artık :)     g4  de g5 geç çıktıgı için duruyor hala

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapma yav daha yeni 1 yıl oldu S6 hemen piyasadan çekilmeye mi başlandı?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yapma yav daha yeni 1 yıl oldu S6 hemen piyasadan çekilmeye mi başlandı?

eee samsung hacı :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

İphone 6'nın çakması tasarımı :D 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam beni yanlış anlamayın ancak general mobile'ın montaj stratejisini herkes bu kadar net bilirken "aaa kağıt üstünde çok iyi" deyip almak biraz saflık oluyor. Ya da maddi açıdan buna yetiyordur gücü. Durum böyle iken üst düzey bir şey beklemek yanlış olur.

Ha diyorsunuz ki "kağıt üstünde çok iyi diye aldım" yahu kardeşim hiç markayı araştırmadın mı? diye sorarlar adama.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam ben almayı kesinlikle düşünüyorum. Bana hitap eden bir cihaz bence bu. Ne yalan söyleyeyim Note4 bakınıyordum daha önceki konularda da belirtmiştim. GM5P'yi gördüm dedim bekleyim bakalım nasıl olacak diye. Beklediğine değdi mi derseniz.. evet değdi derim. Hani her özelliği bir yana dursun (özelliklerine tekrar tekrar değinmek istemem) ama kutu içeriğinde MicroUSB çevirici aparatı gibi küçük bir ayrıntıyı dahi düşünüp koymuşlarsa ben hoşnut olurum bu durumdan... Bir de gördüğüm kadarıyla iki tane USB Type-C kablosu koymuşlar. Nedenini anlamadım ama burada da bir ince ayrıntı olduğunu hissediyorum. :))

(Ben kesinlikle fanboy ya da satış elemanı falan değilim. Standart tüketici sınıfındanım. :) Bunları yazdım diye yanlış anlaşılmak istenmiyorum.)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

Hocam beni yanlış anlamayın ancak general mobile'ın montaj stratejisini herkes bu kadar net bilirken "aaa kağıt üstünde çok iyi" deyip almak biraz saflık oluyor. Ya da maddi açıdan buna yetiyordur gücü. Durum böyle iken üst düzey bir şey beklemek yanlış olur.

Ha diyorsunuz ki "kağıt üstünde çok iyi diye aldım" yahu kardeşim hiç markayı araştırmadın mı? diye sorarlar adama.

General Mobile 4G beni yanılttı. 700 liraya güzel cihazdı. Pek sorun yaşayan görmedim o telefonda. 

Ancak bu parasına göre çok pahalı. General Mobile klasik Türk olduğunu gösterip ilgi görünce havalanmış. 

Bu telefonun ederi Max 800 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Yurtdışı cihaz almak daha mantıklı bu fiyat bandında bu telefonu 3 e 4 e katlayan cıhazlar var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Güncelleme gelmiş telefona.

Kullanıcılardan öğrendiğim son bilgilere göre... :)
    Güncelleme ile kamera performansı iyileştirilmiş(yeşil çekme sorunu falan varmış onları düzeltmişler ayrıca video kalitesi iyileşmiş) bir de batarya kullanım süresi uzamış...
    Ahize de yüksek sesten kaynaklanan karşı taraf konuştuğunda çıkan cızırtı sesi devam ediyormuş.
    Bildirim led ışığı sızması var devam ediyormuş.(Bunun sorunun yazılım güncellemesi ile çözüleceğini iddia edenler var.)
    Bunların yanısıra stok sıkıntısı hâlâ devam ediyor.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

1000 liralık telefondan 3000 liralık performans beklemek.  (Deyimler Sözlüğüne eklensin.)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 5796 Toplam Mesaj: 33
general mobile gm 5 plus