folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gerçekten Hakkaniyetli Bir Seçim Olacağına İnanalar Var Mı?

Gerçekten Hakkaniyetli Bir Seçim Olacağına İnanalar Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Vay a.k..

harbi süper bir yöntem..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Daha siz sandığa gitmeden lanet olası askeri oligarşinin %10 barajı neticesiyle AKP, CHP, MHP oyunuzu çalıyor.  Bunlardan hiçbiri bu lanet sisteme bir şey demiyor. Çünkü sistemin hırsızları bunlar. 

Oy kullanmak zaten ayrı bir muamma.

http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Hocam oy sandıklarının başınca herpartiden seçilmiş üyeler bekliyor. Sayımı yaparken dahi herşeyi izliyorlar. Seçimlerde hile yapılabilme ihtimali çok çok düşük. Babam seçim müdürü ordan biliyorum.

hocam oyle bi yapiyorlar ki.

ben yapildigini adim gibi biliyorum.

teskilatlanma onemli.

en iyi kim teskilatlanirsa alir goturur isi

cemaatte kucumsenmeyecek potansiyele sahip.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Vay a.k..

harbi süper bir yöntem..

bana yapilsa onlarinki ni sandıga atmam,

bos pusulayi da getiririm :)

niyette onemli. bi uyanik onlar mi :))

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    demirci bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Vay a.k..

harbi süper bir yöntem..

Aynen kabinin içinde çok pusula var ordan onu al götür hemde istediğin oyu at Boşuda götür :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    demirci bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Vay a.k..

harbi süper bir yöntem..

Aynen kabinin içinde çok pusula var ordan onu al götür hemde istediğin oyu at Boşuda götür :)

hocam kabinlerde muhtarlik secimlerinde falan var. diger bu secimlerde masadan 1 tane alabiliyorsun

ama sonucta atmamis olucaksin oy. ve kimin oyu fazlaysa ona gitmis olucak oyun

domuzdan 1 kıl 1 kıldır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    demirci bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    demirci bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Vay a.k..

harbi süper bir yöntem..

hocam kabinlerde muhtarlik secimlerinde falan var. diger bu secimlerde masadan 1 tane alabiliyorsun

ama sonucta atmamis olucaksin oy. ve kimin oyu fazlaysa ona gitmis olucak oyun

domuzdan 1 kıl 1 kıldır :)

Allah Allah geçen seçimde sanki içerden kağıdı alıp zarfa koydum diye hatırlıyorum 

oy pusulası barkodlu olacak aslında online sisteme direk aktaracaksın ya da tasvip etmiyorum ama bu avuç içi sistemi oy verme olayına entegre edeceksin 

avucunu okuttuğunda partilerin yazılı olduğu panel açılacak hangi partiyi istiyorsan onun tuşuna basacaksın bitti gitti

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Bu adamların yaptıkları işleri cep telefonlarından görüştükleri için telefonların kayıtlarını dinleyebiliyoruz, dinlediğimiz kayıtlardan yaptıklarını öğreniyoruz. İstediğin kurumuna kendi adamını yerleştirmek demek kuruma daha önce kendi adamlarını yerleştiren çetlerin, örütlerin veya siyasi partilerin adamlarını göndermek demek. Peki daha önceki hükümette bu yöntemi kullandıysa adam kayırma, kuruma adam yerleştirme bu hükümetin icat ettiği bir davranış biçimi olmasa gerek. Bu hükümetten önce "hakkaniyetli bir seçim" yapılıyormuydu? 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Hocam oy sandıklarının başınca herpartiden seçilmiş üyeler bekliyor. Sayımı yaparken dahi herşeyi izliyorlar. Seçimlerde hile yapılabilme ihtimali çok çok düşük. Babam seçim müdürü ordan biliyorum.

Geçen seçimlerde sandık başında görevlendirilen parti görevlileri sabah 7 de görevinin başında olması gerekirken o koca götlerini yataktan çıkaramayarak ortamı bu yobazlara bıraktılar bunu da söyledi mi baban?

Geçen seçimde görevini yerine getirmeyenlerin oranı %65 beyler ayık olun..

http://www.tahribat.com/Forum-30-Mart-Secimleri-Hk-191376/

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun!
Toplam Hit: 1741 Toplam Mesaj: 32