folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gereksizliğin Hepsiburada

Gereksizliğin Hepsiburada

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

Sevgili müritler geçen ayın 15'inde çok değerli hepsiburada isimli alışveriş sitesinden bir adet direksiyon kılıfı bir adette yağmur suyu kaydırıcı gibi dandikten iki tane ürün siparişi verdim . şimdiye kadar internetten bir çok kez alışveriş yapmama rağmen hepsiburada isimli internet sitesinden hiç alışveriş yapmamıştım. internette dolanırken ihtiyacım olmadığı halde (gözüme mi gösterdiler artık bilemiyorum) hepsiburada isimli siteye girerekten bu ürünlerin siparişini verdim ve aynı gün içerisinde yapıkredi bankasından 15 tl'lik ürün parasını ne olur ne olmaz diyerekten 20 tl olarak havale ettim (3 tl havale parasıda dahil).

Ertesi gün yani ayın 16'sında hala havale bekliyor yazdığı için sevgili hepsiburada çalışanlarına bi mail attım ve havaleyi gönderdiğimi belirttim. Ayın 26'sında bana mail geldi ve geç cevap verdikleri için (hatalarınıda biliyolar) özür dileyerekten sorunun hallolacağını belirttiler. ertesi gün havalem hala bekliyorken telefonla aradım 13 dk bekletildikten sonra temsilci arkadaşa bu sorunu belirttim, ilgili birime sorunu aktaracaklarını en kısa sürede sorunu çözüleceğini söylerekten beni başlarından savdılar. baktım hala bi değişme yok ve sonra tekrar mail tekrar telefon aynı gecikmeyle cevap ve telefonda aynı sözler kelimesi kelimesine hemde. ve hala bekliyorum. belki bi ümit dedim hesaplarda bi sıkıntı olmuş olabilir dedim ama yeter artık. bu kadar soğuk bu kadar umursamaz bu büyüklükteki bi sitede daha görmedim.

yarın tükoder'e gidip şikayette bulunacağım,şikayetimvar isimli siteyede gerekli eleştirimi yaptım. hakkımı almak için gerekli tüm hukuksal yollara başvuracağım. ben olayın parasında değilim gibisinden saçmaca şeyler söylemiyeceğim. ben olayın parasındayım arkadaş, ben eşşek gibi çalışıp o parayı kazanıyosam karşılığınıda en iyi şekilde isterim. mağdur ediliyorum ben. bu saatten sonra o site tıkır tıkır çalışsın yinede her türlü her yerde ben bu siteye sektiririm artık. burdada yorumlarda kimse ben yıllardır ordan alışveriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım demesin ben yaşadım, yaşamayada devam ediyorum.

NOT: kişisel düşüncelerim, eleştirilerim ve tavsiyemdir: bu siteden alışverişi sizlere tavsiye etmiyorum.

iyi geceler.

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun. Haklısın diyecek bişey yok. Bende agaç motoru aldım lanetler yollamadı mail attım 4 gün sonra cevap geldi. cevap geldikten 1.5 hafta sonra ürün geldi. Ailecek LANETliyoruz hepsiburadayı :)

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

sikayetvar.com mu sitede hepsiburada.com aranan kelimelerde baş tacı o kadar lanet bir site görmedim :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oho oda bişeymi ben kurban bayramından önce sipariş vermiştim hala siparişin gelmesini bekliyorum örn gitti gidiyorda bi mesaj attınmı aynı gün cevap geliyor bunda bitürlü gelmiyor o özürden 20 kere dilediler herdefasında işlem yapmazsak tekrar mesaj gönderin diyor kopyala yapıştırla cevap veriyor hıyarlar

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

şans işi ya sanırım havuz hesaplarında bir problem çıkmıştır

bende de dvd-wr almıştım 2-3 güne geldi. şans işte

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:
    -----------------------------

şans işi ya sanırım havuz hesaplarında bir problem çıkmıştır

bende de dvd-wr almıştım 2-3 güne geldi. şans işte

-----------------------------

hocam neşansı ya öle olsa 1-2 haftaya düzelmesi gerekirdi sorunun bak ben ne diyom kurban bayramından önce sipariş verdim parayı yatırdım hala adamlarla yazışıyoruz hiç umurlarındadadeğil hep aynı şeyi yolluyorlar artık kopyala yapıştırmı yoksa otomatik mesajmı ALLAH bilir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam 6-7 tane ürün aldım ancak bir daha alacağımı sanmıyorum.

Adamları telefondan arıyorum hiç mi kimse açmaz telefonu ya. bekle babam  bekle. Tepemin Tası attı tam 5 gün hemen her gün telefon açtık. her aramada en az 10 dk bekledik. Yok arkadaş açmıyorlar. mesaj gönderiyoruz cevap yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Bu zamana kadar sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi online alışveriş sitelerinden alışveriş yaptım. Verdiğim siparişler hiç şaşmamıştır. Maksimum 2 gün içinde kargo elime ulaşmıştır. Ama bu lanet olasıca hepsiburada.com sitesinden bıktım. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım saymadığım küfürleri bu firmaya saydım. Ürünün siparişini veriyorum 1 haftada tedarik ediyorlar. 3-5 Kere arıyorum en az 20 dk telefonda bekliyorum. 3-5 kere aradıktan sonra ürünü gönderiyorlar onuda eksik gönderiyorlar. Şikayet mesajı yazıyorum cevap verilmiyor. Yine arıyorum 3-5 kere 20 dk telefonda bekliyorum. Aynı lafları söyleyip söyleyip başlarından savıyolar. Gelen telefon faturam aldığım ürünün faturasını geçiyor. Eksik gönderilen ürünleri göndereceklerini söylüyolar aradan 1 ay geçti hala tedarik sürecinde diyor. Hediye çeki gönderelim onun yerine diyorlar. Lanet olsun sizin gibi firmaya sizden birdaha alışveriş yapanın allah beasını versin hediye çeki istemiyorum ya paramı iade edin yada eksik ürünleri gönderin diyorum tamam göndericez diyolar yine aynı tas aynı hamam. Bu firma hakkında tonlarca şikayet var zaten. Sanırım yılanın başı burası olduğu için bu şerefsizler böyle. Son çare olarak E-Devler sistemi üzerinden tüketi haklarına bu durumu bildiren bi yazı yazıcam...

Hepsiburada.com D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. nin tescilli markasıdır.
    D-Market tamamı ödenmiş 3. 000.000 YTL sermayeli bir şirket olup, ülkemizin önde gelen şirketi Doğan Yayın Holding' e bağlıdır.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

hepsiburada.com%20un%20rezilliği

Adsense Gelirli Siteler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

thehunturk bunu yazdı: