folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gereksizliğin Hepsiburada

Gereksizliğin Hepsiburada

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

havale açıklamasında sipariş numarasını yazdıysa problem olmaması lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdiye kadar onlarca çeşit ürün aldım, hiç birinde en ufak bir sorun yaşamadım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek

her insanın başına mutlaka bir şey geliyor hepsiburadadan, ben de anakart almıştım 2. el ürün yolladılar. Sonra parayı iade ettiler ama.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek

XCoder bunu yazdı:
    -----------------------------

her insanın başına mutlaka bir şey geliyor hepsiburadadan, ben de anakart almıştım 2. el ürün yolladılar. Sonra parayı iade ettiler ama.

hacı benim harddiski hatırlasana 1 ayda mı ne gelmişti :D şaka gibi :D adamlar kafasına göre yollamıştı benim aldığım değildi o :D

Top Secret
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Valahi ben 5 kere falan alışveriş yaptım hiç sorun cıkmadı.. gecen dj_alper'le telefon siparişi verdik.. benim ki ondan bi gün önce geldi :D .... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    Valahi ben 5 kere falan alışveriş yaptım hiç sorun cıkmadı.. gecen dj_alper'le telefon siparişi verdik.. benim ki ondan bi gün önce geldi :D .... 

benden 1 gün sonra sipariş verdin a.q benden önce geldi :))

5800 destek sitesi açak :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

dün itibarı ile tükoder'e şikayetimizi yaptık. türkoder' başkanı ilgili internet sitesinin en çok şikayet edilen siteler arasında yer aldığını söyledi. diğer alışveriş yapıp mağdur edilenlerinde şikayetleri doğrultusunda hepsiburada.com a gönderilen yazıyı gördükleri anda sitenin hemen harekete geçtiğinide söyledi. önümüzdeki aya problemi çözeriz dedi. bi kaç evrak imzaladım. havale dekontunu ve sitenin bana göndermiş olduğu mailleri ekledik. bekleyip sonucu göreceğiz. sonucu sizlerlede paylaşırım. sizlere tavsiyem böyle bişey başınıza gelirse işin peşini bırakmayın arkadaşlar. böyle yaparak milleti yıldırıyolar 10 lira 20 lira ile zengin oluyor bu çakallar. sonuna kadar arayın hakkınızı. bakalım el mi yaman bey mi yaman. sevgiler saygılar.

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Hacı haklısın olayın parasında olmasanda hizmetinde olacaksın hizmet için para ödüyorsun sonuna kadar yanındayım. Zaten o siteden çöp almam bende bir hadise yaşadım ürünlerle alakalı ....

TBT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Dostum yanımda olsan sağlam bi bileğini sıkar helal olsun ulan derdim. Parasında değilim bende. bi yazıcı 23 gündemi gelir yaw. hep yapıyorlar bunu. :@

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Alayina cakam size bisey olmasin...

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
Toplam Hit: 4828 Toplam Mesaj: 32