folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Getfilm.Me - Film Öneri Robotu

Getfilm.Me - Film Öneri Robotu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

Senelerdir aklımda olupta 1 hafta öncesi başlayıp bu gün itibari ile tamamlamış olduğum (iş görür halde) Film Öneri projesini sizlerle paylaşmak istedim. Çok fazla eksik gedik şeyleri var ama gece güdüz ilgilenerek tamamlamaya çalışyıorum :)

Sözü daha fazla uzatmadan adresi vereyim. Eğer vaktiniz olurda incelerseniz, görüşlerinizi, eleştirilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Site: www.getfilm.me

He bu arada, artık konu açmaya çekinir oldum. Konuyu baltalamayıp, eleştirilerinizi uygun bir dille, medeni insan gibi belirtirseniz daha çok sevinirim :) Kimseyle münakaşaya girmek istemiyorum. Anlayışınız içinde teşekkürler :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Güzel hocam girişimcilik ruhu var sende :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    fragman girerken kendimi film izlerken buluyorum :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

güzel olmuş hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

güzel olmuş hayırlı olsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

hımm, mesela film arattırdım fakat izlediğim bir film çıktı. tekrar imdb puanı ve türü seçmek zahmetli geliyor. bir ok olsa da sıradaki filmi gösterse ne hoş olurdu.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam güzel olmuş :) da bilim kurgu seçeneğini göremedim ayrı bi kategori falan mı bu bilim-kurgu ? :)

unchain tarafından 07/Mar/13 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

bide normal arama bulamadım ben

Homer tarafından 07/Mar/13 13:18 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

valla hocam, siteye tıklarken nötrdüm, ama siteye girince açıkcası ben beğendim, film datan ne kadar çok olursa valla o kadar çok güzel olur, 

ilerde de filmi izle butonu yaparsan, ekstradan da gelir elde edersin film sitelerinden...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Carbure hocam filmin detay sayfasına geldiğin zaman aşağıdaki seçenekler 'Tekrarla' iken birdaha butona basarsanız girmiş olduğunuz kriterlere uygun yeni film önerilicektir :)

korayozrak hocam Sci-Fi bilim kurgu oluyor :)

Homer Hocam arama inputu özellikle yok. Sitenin hedef kitlesi zaten ne izliyeceğini bilmiyenler. Search olayını kullanıcak kişi ne arıyacağını biliyordur :)

Herkese çok teşekkür ediyorum yapmış olduğunuz yorumlar için :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Carbure bunu yazdı

hımm, mesela film arattırdım fakat izlediğim bir film çıktı. tekrar imdb puanı ve türü seçmek zahmetli geliyor. bir ok olsa da sıradaki filmi gösterse ne hoş olurdu.

ayrıca abicim keşke ingilizce domain yerine türkçe domain alsaydın bak mesela bunlar boşta

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain1check" value="Y" /> banafilmoner.com is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain2check" value="Y" /> banafilmoner.net is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain3check" value="Y" /> banafilmoner.org is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain4check" value="Y" /> banafilmoner.us is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain5check" value="Y" /> banafilmoner.info is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain6check" value="Y" /> banafilmoner.biz is Available! 

< style="margin: 0px; padding: 0px;" ="" name="domain7check" value="Y" /> banafilmoner.co is Available! 

yada madem ingilizce domain o zaman ingilizce site yapsaydın keşke 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4919 Toplam Mesaj: 43