folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Getfilm.Me - Film Öneri Robotu

Getfilm.Me - Film Öneri Robotu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

edit.

Castaway tarafından 07/Mar/13 21:27 tarihinde düzenlenmiştir

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Arşivi daha da artırırsan fazlasıyla güzel olmuş. Ama keşke daha güzel bir domain ile yapsaydın bu işi hocam. Gerçekten güzel olmuş çünkü hoşuma gitti. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Arşivi daha da artırırsan fazlasıyla güzel olmuş. Ama keşke daha güzel bir domain ile yapsaydın bu işi hocam. Gerçekten güzel olmuş çünkü hoşuma gitti. 

banafilmoner.com u aldım hocam. oraya taşımayı düşünüyorum :)

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

hocam ingilizce isim altında seçimsiz türkçe dil olmamış pek onca onu diyim. Fazla kurcalamadım siteyi Ne izlesem kelimesi üzerine yoğunlaşman kötü olmuş keza o kelime google de yaklaşık 2 yıldır bizde :) seo için söylüyrum yanlış anlama benim olacak dersen saygı duyarım (:

Yarım dakika içerisinde gördüğüm ve bahsetmezsem olmaz bir eksin var hocam ; Seçtiğim kriterler sonrasında bana http://www.imdb.com/title/tt1549920/ yı önerdi robot lâkin bu filmi izleem mümkün mü ? Hayır, çünkü ne sinemalarda ne de alt yazısı var saçma olmuş yani direk imdb den çekmek o yüzden ne diyoruz ? Emek şart... Tek tek elle gireceksin hacuuu

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hocam istersen şaheser çıkar, filmin başlığını seçip kopyalayamadıktan sonra hiç bir işe yaramaz o site.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Nikoteenhocam dediğin şekilde kontrolü sağlanmadan sadece 1 parti film eklendi. Oda düşünülmeden yapıldı. Şuanda gerekli kontroller zaten sağlanıyor :) getfilm ismi biraz kötü oldu eve, dediğim gibi, banafilmoner.com u satın aldım mürid sayesinde. ona taşımayı düşünüyorum en yakın zamanda.

AMpulhocam isteğin üzerine film detaylarına türkçe başlığını ekledim, sağ alt köşeden görebilirsiniz.

Espo tarafından 08/Mar/13 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı

Nikoteenhocam dediğin şekilde kontrolü sağlanmadan sadece 1 parti film eklendi. Oda düşünülmeden yapıldı. Şuanda gerekli kontroller zaten sağlanıyor :) getfilm ismi biraz kötü oldu eve, dediğim gibi, banafilmoner.com u satın aldım mürid sayesinde. ona taşımayı düşünüyorum en yakın zamanda.

AMpulhocam isteğin üzerine film detaylarına türkçe başlığını ekledim, sağ alt köşeden görebilirsiniz.

galiba ampul u n dediğini yanlış anlamışsın . Hala başlıklar kopyalanmıyor hocam . 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayırlı olsun

bide piport vardı sanırım birinin

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

domain değişikliğine gidilebilir hocam ya beğendim

la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

gozume carpan 1-2 gedik soyleyeym oncelikle bence facebook bagi koy adam faceden giris yapinca izledigi filmlere gore film uretsin kendi bide site gorunumlu olmus boype daha motor gibi dursa daha albenisi olur bence

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 4955 Toplam Mesaj: 43