folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Giresunda Yaşam.

Giresunda Yaşam.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Giresuna yerleşiyorum. Yaşam nasıldır, merkezinde veya sdatın valiliğin orada ev kiraları ne alemdedir? Sosyal çevre nasıldır? vb.

Giresun hakkında bilgi istiyorum. Ayrıca google Earth da het değil giresun ili. Başka yolu varmı?

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Nereye gittigin yer önemli onlarca ilçe vilayet kasaba yer yurt var giresun dersen çok genel olur heryerde farklı yasam vadır olaralarda fakat kalabalık bir sehirden gidiyorsan eger çok sessiz ve bir sure sonra yseil mide bulandırıcı gelicek ama mukemmel bir dogası var yaylası denizi adası hersey mukemmel tam yasanılacak yer yanlız giyim biraz pahalı.kiralar baya ucuz cok rahat ev bulursun 600 tlye cok cok rahat gecinirsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Giresun merkezde yaşayacağım.

Kiralar ucuz diyorsun ama bana kiralar o kadar pahalıki insanlar merkezde çalışıp bulancak ilçesinen gidip geliyorler denmişti.

Bu arada 2 senedir zonguldakdayım. Buradan daha iyi olduğuna eminim zira önceden sansun da yaşamıştım 15 sene kadar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek
    Yokmu bilen. Ühüüü

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

kardeşim giresun bulancaklıyım bulancaktan gidip gelme şöyle

kısmen de olsa merkezden daha uygun kiraları diye biliyorum ayrıca 20 km giresun merkeze bulancak ta site tarzı evler bulabilirsin tabi bekçili havuzlu falan değil sade siteler özellikle bulancak sanayi sitesine girmeden sarayburnu camii vardır ona gelmeden köşe de siteler var onlar biraz daha lüx diye biliyorum

ancak para önemli ise bulancak lisesinin yukarısına doğru pembe evler + dostlar + imam evleri gibi site alanları mevcut bulancak iidir ancak araban varsa işine gelir yoksa dolmuş pahalı gelir kanısındayım bu arada pembe evlerde evimiz var  ancak devamlı orda durmuyoruz orda bulunan bi kaç mürid var daha iyi yardımcı olurlar kanısındayım :]

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek

Bulancak işi canımı sıkıyor. Şehir merkezi olur inşallah.

Giresunun uyduda TV si veya radyosu varmı? Çoğunluk ordu, trabzon kanalların. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

Hocam harbiden sıkılmana gerek yok ben söyleyeyim gitmeden farkları

bulancak daha sakin daha mütevazi bir yerdir daha kafa dinlemeye yönelik ama giresun merkezde iğne atsan düşmez derler ya aynen öyle büyükşehir sıkıntıları vardır daha pahalıdır ama bunun yanında da daha merkezi daha canlıdır yani ilçe biri merkez ikisi de deniz kenarında yani trabzona giderken önce bulancak sonra giresun geliyor iç taraflarda değil araban varsa arası 10-15 dakika çocuğun varsa dediğim yerlere bakmanı tavsiye ederim okullarla arası 50 metre giresun dolmuşlarına 100mt. iyisini bulabilirsen de deniz görenli site daireleri hem bütcene hem gözüne gönlüne hitap eder gidipte giresunun içine bulaşma derim tabi git gez gör  

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    Biri Giresun mu dedi ? Giresuna gel hayatını yaşa. Giresun da hayat Merkezde gelirsen sana her konuda yardımcı olurum. İlçeleri falan hiç düşünme.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkknight
    darkknight's avatar
    Erkek
    Valla bende giresunluyum şimdi kiraları pek bilmem ama hayat pahalı değil fazla mavi ile yeşilin buluştuğu şehir çok huzur bulacağına eminim... buraya gelen herkes burayı sever kiralarında çok cep yakıcağını sanmıyorum..  

Son Kozum Olsun Zorda Sukunet...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek
    Gelecem giresuna inşallah. Tayin oldum. Merkezinde yaşayacağım, en azından işyerim valilikte.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valilik dediğin yer zaten o trabzona giden yolda sağda sahil yolunun üzerinde futbol stadına gelmeden önce.
    giresun iyidir.dolmuşcuları bir garip.sahil yolu kırık şarap şişeleri ile dolu,millet içiyor olsa gerek.iyiydi güzeldi.hayatımın en güzel 4-5 günü geçti orda.
    umarım sende hayatının en güzel günlerini orda yaşarsın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 8136 Toplam Mesaj: 37