folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

Gizemli Bir Şekilde Ortadan Kaybolan Mürit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Vay aq yasiyomus ne komplolar dönmüştü :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

Olay neydi ben tam hatırlamıyorum arkadaşlar. Sanırım o zamanlar bir sorun vardı. Sorun uygun şekilde çözüldü, sonra tatlıya bağlandı.

Konuyu oku hatırla detay ver hocam 7 yıldır bekliyoruz yok öyle hatırlamıyorum falan :D

aynen

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

aq ben kaybolsam bi kişinin çükünde bile olmaz. boş ve gereksiz bir adamım cunku

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    balik_ bunu yazdı

Arkadaşlar herkese saygı ve sevgiyle sonsuz teşekkür ederim. Bu kadar zaman geçmesine rağmen beni unutmamanız arayıp sormanız gerçekten benim için çok değerli birşey. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama şöyle söyleyim, vefanın bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Abi siz nasıl bir adamsınız. Rüyada mıyım neyim bilmiyorum:) 

İyi de neden ben? niye bu kadar önemsediniz söyler misiniz :) ne bileyim aradan 7 yıl geçmiş arkadaş. Bi şekil oldum şimdi :) 

Her neyse sizi çok seviyorum arkadaşlar iyi ki varsınız. Uzun zamandır iş yoğunluğu ve eğitim hayatı gibi  nedenlerden dolayı foruma takılmıyordum. Bundan sonra beraberiz inşallah. Ara sıra eskisi gibi paylaşım yaparım. Çılgın projeler baya birikti :))) 

Hemen öyle "neden ben ?" gibi triplere girme istersen hem bu yaptığın çok ayıp çünkü konu açıp olabildiğine heyecanlı ve tehlikeli bir yere getiriyorsun ama birden kayboluyorsun.. Biz de seni öldü bilelim iyi mi :D :D Tekrar hoşgeldin..

https://www.tahribat.com/Members/jerry sanırım bu arkadaş da kayıp ?? Kimdir nedir bilen var mı ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Vay  be balik_ her yil aklima geliyordu ne oldu diye. Öldü saniyorum 7 yildir :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

7 yıldır ne işler çevirdiğini ve 7 yıl sonra nereden aklına geldiğini anlatmazsa AB banı yesin. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

7 yıldır ne işler çevirdiğini ve 7 yıl sonra nereden aklına geldiğini anlatmazsa AB banı yesin. 

benim anlamadığım 7 yıldır offline olan adam bu adam nerde diye konu açılınca geri geliyor

(bence) multisi ile takılıyordu konuyu görünce hesap değiştirdi

ya da bu adam mycity

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

aq ben kaybolsam bi kişinin çükünde bile olmaz. boş ve gereksiz bir adamım cunku

Niye la, aklıma doğrudan bi kalem markası geliyor. RotRing. Hatta benzer uzunlukta bi nik daha vardı. Onunla çok karıştırıyorum.. birilerine bir iyiliğin dokunmuştur muhtemelen. 

Ama en çok merak ettiğim;1- şu Çukurova'da gecekondu'da yapılan kazıda ne oldu yada ne çıktığı, haberlerde konu çok muğlak geçiştirildi 2- bir de Açılmaya çalışılan bir Kasa vardı, kimin konusuydu hatırlamıyorum. Açıldı mı, açıldıysa içinden ne çıktı ^^" 3- ve@Snipescope nik'li bi üye vardı. en son Japonya'daydı, şu anki durumunu niyeyse çok merak diyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 07/Tem/19 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Olurmu hocam yanılıyor olabilirsin.. Ama denemek için sakın ortadan kayboliyim deme.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

@futurist abla da aniden yok oldu :S

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 11843 Toplam Mesaj: 68
balik_