folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gizli Tanık Ortaya Çıktı.

Gizli Tanık Ortaya Çıktı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

http://sozcu.com.tr/ilker-basbugdan-tanik-sakik-aciklamasi.html

http://sozcu.com.tr/iste-ergenekonun-gizli-tanigi.html

konu kesinlikle siyasi değildir. 

İçinde bulunduğumuz sessiz iç savaşı artık açık bir şekilde ortaya koyuyorlar. Ergenekon gizli tanığını şemdin sakık yani bildiğiniz pkk bütün paşaları komutanları silivriye attı.

Bu son nokta daha neyi bekliyor bu ülke bu insanlar.

isyan edesim geliyor ama çare değil. ulan piç bir herif bütün ergenekon vs iddiaların sahibiymiş aklım almıyor. ve halen bu orospunun evladı kansız köpeği dinliyorlar.

ulan bende çıkıp tayyikten şikayetçi olsam onuda alacaklarmı içeriye beyinlerini siktiklerim.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

yaşa tayip başğan

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam Hoş görüne sığınarak Bir Şey Soracam, Kesinlikle Yanlış Anlama Beni, Kötü Bir Amacım Yok... Sen İçeri Atılan Paşalardan Birinin Yakınımısın.. Nedir Durum, Neden Bu Kadar Çok Konuya Hassas Durumda Buluyorum Seni... 

İlk Başlarda İdeolojik Diye Düşünüyordum, Bu günse Bir Yakınlıkmı Var Demekten Aklımı Ve Düşüncelerimi Alamadım.. İstersen Özel İse Pm Den Yanıtlayabilirsin.. 

Lütfen Hoş görüne Sığınıyorum, Sadece Merak Ettim..?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

sen burda ne yazsan boş hocam

tv daki ineklerde her Allahın günü konuşuyorlar konuşuyorlar

birşey olduğu yok

bana göre her 2 tarafında yanlışları var

hacı hoca takımıda yamuk cumhuriyetçi takımda yamuk

2side birbirinden beter

bu türkiyeyi şöyle amerikada silah cartellerinden birinin fln yönetmesi lazım anca o zaman adam olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Padişahım çok yaşa !

Allah Tayyip Erdoğan efendimizi başımızdan eksik etmesin.

Peygamber gibi adam, aielcek severek takip ediyoruz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bir musibet bin nasihata bedeldir derler... Hep, "tuhaftır" dediğim Türk halkı, elbet birgün gerçeği görecek ve bu tür olaylara meydan verenleri bir daha çıkmayacakları siyaset mezarına gömecektir.

Diyecem ama !!!

Şu kahrolası Stalin'in tavuğu hikayesi aklımdan gitmiyor ki diyeyim...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

çok konuşmayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

merak ettiğim acaba diğer gizli tanıklardan biride apo olabilir mi? 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hocam Hoş görüne sığınarak Bir Şey Soracam, Kesinlikle Yanlış Anlama Beni, Kötü Bir Amacım Yok... Sen İçeri Atılan Paşalardan Birinin Yakınımısın.. Nedir Durum, Neden Bu Kadar Çok Konuya Hassas Durumda Buluyorum Seni... 

İlk Başlarda İdeolojik Diye Düşünüyordum, Bu günse Bir Yakınlıkmı Var Demekten Aklımı Ve Düşüncelerimi Alamadım.. İstersen Özel İse Pm Den Yanıtlayabilirsin.. 

Lütfen Hoş görüne Sığınıyorum, Sadece Merak Ettim..?

hocam ben de çok hassasım bu konuda,yakını olmaya gerek yok bence..Yani tayyip eğitimi eline geçirdi,adalet zaten ellerinde.askeriye kalmıstı tek..Ona kafa tutabilecek,baş kaldırabilecek tüm paşaları tıktı içeri.Ve şimdi kendi adamlarını koydu onların yerine.Yazık günah o insanların hiç bir suçu yokken tıkıldılar içeri..aileleri var o da ayrı mesela..

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Bu gizli tanık fikrini ilk ortaya attıklarında belliydi böyle bir şey yapacakları. Ben şaşırmadım şahsen. Bu davalara bakan savcılardan zaten işin gidiş hattı belliydi.

Yanlış anlaşılmasın, ben Ergenekon vardır, yoktur, iyidir, kötüdür demiyorum. Beni ilgilendiren husus; "Abdullah Öcalan Türkler için bir şans, bizler için Allah'ın bir lütfudur" cümlesini kurabilen bir kişiyi tanık olarak dinlenmesinden yakınıyorum. Bizler dediği kim? Bu daha başta ayrımcılığın daniskasını yaparken bu adamın sözü ile kuyuya iniyorlar. Hoş, davayı açanlar da, davayı yürütenler de, seçilen gizli tanıklar da bunlardan zaten. Ne beklersin ki?

Yazmayayım dedim ama yine dayanamadım :P Balık baştan kokuyor.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

bas bas bağırıyorlardı teröristler qeliyor diye.. wur emri qelmiyordu.. telsizi kapatıyorlardı..

gökyüzünden qörüyorlardı teröristlerin qeldiğini herhangi bir önlem alınmayınca mehmetçiğimiz şehit oluyordu..

sen olsan düşünmezmisin askeriyenin içinde bişeymi war diye..

kimse demiyormu kimse düşünmüyormu..

bu generaller eminim boşuna yatmıyorlar..

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
Toplam Hit: 7130 Toplam Mesaj: 80