folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Gmail Hiç Bir Maili Gerçekte Silmemiş

Gmail Hiç Bir Maili Gerçekte Silmemiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek

Az önce gmail i açtım. Bir süre sonra mail kutum acayip doldu. Bir baktımki gmail i kullanmaya başladığım günden itibaren aldığım yolladığım tüm mailler ortaya çıkmış ki ben bunların hepsini çöp kutusundan dahi silyorum. zaten çöpte bir ay mı ne kalyor. ortaya yıllanmış maillerim çıktı. Yaklaşık 5 dakika sonra eski maillerim tekrar yok oldu. Anladım ki Google sildiğim maillerin hiçbirini gerçekte silmemiş ve bir hatadan dolayı 5 dakikalığına ortaya çıktı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

google arabatti. gmailim olmasina ragmen hic kullanmiyorum. 

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

ileriye dönük sinsi planlar içerisinde bulunan bir dev.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Facebook, Youtube, Google bunlar hiçbir şekilde bilgileri kalıcı olarak silmezler. 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bir öğeyi Çöp Kutusu'ndan nasıl çıkarabilirim?

Çöp Kutusu'nu tıklayıp söz konusu iletiyi seçerek ve 'Taşı' açılır menüsünden Gelen Kutusu'nu seçerek Çöp Kutusu'ndaki bir öğeyi alabilirsiniz. Kalıcı olarak silinmiş öğeler geri alınamaz.

*Silinen ileti ve hesaplardan kalan kopyaların etkin sunucularımızdan silinmesinin 60 gün sürebileceğini ve bunların yedekleme sistemlerimizde bir süre daha kalabileceğini lütfen unutmayın.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Bir öğeyi Çöp Kutusu'ndan nasıl çıkarabilirim?

Çöp Kutusu'nu tıklayıp söz konusu iletiyi seçerek ve 'Taşı' açılır menüsünden Gelen Kutusu'nu seçerek Çöp Kutusu'ndaki bir öğeyi alabilirsiniz. Kalıcı olarak silinmiş öğeler geri alınamaz.

*Silinen ileti ve hesaplardan kalan kopyaların etkin sunucularımızdan silinmesinin 60 gün sürebileceğini ve bunların yedekleme sistemlerimizde bir süre daha kalabileceğini lütfen unutmayın.

faso fiso :S  gerçekten silmezler ilerde sen ünlü biri olunca önüne nasıl döküyorlar gör hocam :| yada her hangi birimiz..  hepimiz aynı durumdayız..

bunlara rakip olan şirketleri desteklersek ancak o zaman silinip gider.. diyecem ancak o zamanda ''googleyi A şirketi tamamen devraldı haberi çıkar'' :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Bazen mantığın sınırlarının dışında düşünmeye ne kadar çok bayılıyorsunuz. Adamların sikinde mi sence senin maillerin bilmemnelerin ? Ya da şunu söyle, neden sikinde olasın ? İstersen başbakan ol, neden olasın ? 

Adam tabiki belli bir süre maillerini serverlarında barındıracak, tahribat.com barındırmıyor mu ? Turkcell barındırmıyor mu ? ya da,

Barındırmaları neden gerekli ? 

Az mantıklı düşünün yahu. 

http://yigitdemirag.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

Bazen mantığın sınırlarının dışında düşünmeye ne kadar çok bayılıyorsunuz. Adamların sikinde mi sence senin maillerin bilmemnelerin ? Ya da şunu söyle, neden sikinde olasın ? İstersen başbakan ol, neden olasın ? 

Adam tabiki belli bir süre maillerini serverlarında barındıracak, tahribat.com barındırmıyor mu ? Turkcell barındırmıyor mu ? ya da,

Barındırmaları neden gerekli ? 

Az mantıklı düşünün yahu. 

Güzel, Turkcelli örnek vermende daha iyi olmuş. Tüm operatörlerde mesajlarınızı kaydeder hatta görüşmelerinizide :) Turkcell ile görüştüğümde her bokumu döktü piyasaya 8 ay önce 20TL yüklemişim ben hatırlamıyorum o hatırlıyor.

Ayrıca bu tarz sitelere üye olurken gizlilik şartlarını "Okudum, kabul ediyorum" diyerek üye oluyorsunuz.  Her şeyde bit yeniği aramak çok mantık dışı. 

İnternet servis sağlayıcıları; smileadsl, ttnet, doping, superonline bunlar Türk Telekoma bağlılar ve her şeyi dinliyebiliyorlar. İnternete çıkışlarınızı görebiliyorlar. Tabi yazışmaları göremezler de. 

Sonuç itibari ile senin maillerin falan onların umrunda değil. 

Kaç milyon kişi vardır Gmail ve Facebook üzerinden ticaret yapan, banka hesapları dönen. Bir gün olsun hesaplarınızda eksilme oldu mu? Hacklenmeniz dışında.

Çok saçma bir şey yazdım o da saçmaca düşünmenizden dolayı.  

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Büyük adam olim de maillerimi ifşa etsinler :D çokta fifi yani :)))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

google ilerde ilk online devleti kuracak. google cumhuriyeti. insanlar dusunduklerini internette paylasmakta ozgur olacaklar ve google cumhuriyeti kimlik kartlari olacak. google bagimsizligini ilan ettikten hemen sonra facebook ta ilan edecek ve insanlar ikiye ayrilacaklar.. daha sonra bu iki online devlet birlesecek. :P umarim buraya kadar okumamissinizdir. fena zaman kaybi. ozur :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ya birader bi dünya paranoya filmi izledim sizin gibilerini görmedim tam bir düz mantık tam bir koyun sürü psikolojisinden ibaretsiniz ulan google Türkiye'de kocaeli şehrinin izmit ilçesinin bi mahallesinde yaşayan sıradan bi adamın gönderdiği aldığı mailleri ne yapsın..ben size kullanacak kelime bulamıyorum arkadaş ha terör faaliyetleriyle ilgili bi trafik yaparsın gmail üzerinden o zaman korkarsın,bi cinayet trafiği olur o zamanda korkarsın maillerim silinmiyomuş diye bu ve benzeri bişeyeniz yoksa korkmanızında bi anlamı yok ne pis paranoyak tipler oldunuz çıktınız ya dağılın gidin

Toplam Hit: 4265 Toplam Mesaj: 23