folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Gmail Hiç Bir Maili Gerçekte Silmemiş

Gmail Hiç Bir Maili Gerçekte Silmemiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hackingo bunu yazdı:
    -----------------------------

google ilerde ilk online devleti kuracak. google cumhuriyeti. insanlar dusunduklerini internette paylasmakta ozgur olacaklar ve google cumhuriyeti kimlik kartlari olacak. google bagimsizligini ilan ettikten hemen sonra facebook ta ilan edecek ve insanlar ikiye ayrilacaklar.. daha sonra bu iki online devlet birlesecek. :P umarim buraya kadar okumamissinizdir. fena zaman kaybi. ozur :D

aklına çömküreyim öyle bi devletki fişini çekince ortadan kaybolucak dimi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

dunya devisin

depolamada sıkıntın yok

neden silesinki dursun amk :D

bu işte

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergum06
    sergum06's avatar
    Erkek

Tnrsk bunu yazdı:

hackingo bunu yazdı:

google ilerde ilk online devleti kuracak. google cumhuriyeti. insanlar dusunduklerini internette paylasmakta ozgur olacaklar ve google cumhuriyeti kimlik kartlari olacak. google bagimsizligini ilan ettikten hemen sonra facebook ta ilan edecek ve insanlar ikiye ayrilacaklar.. daha sonra bu iki online devlet birlesecek. :P umarim buraya kadar okumamissinizdir. fena zaman kaybi. ozur :D

aklına çömküreyim öyle bi devletki fişini çekince ortadan kaybolucak dimi

:D:D:D

boksörler yere düştüğünde değil yerden kalkamadığında yenik sayılırlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek
    zaten çok umrumda değil google nin maillerimi saklamış olması. Ben sadece öyle bi durum olunca paylaşmak istedim. Bundan dolayı mail adresimi değiştirecekte değilim. Paranoyaklık iddiasında bulunan arkadaş sözlükten paranoya nın anlamına bakıp yazdığım hangi cümleden dolayı paranoyaklık iddiasında bulunduğunu yazar mısın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

merhabalar hocam nasılsın ?

sağolasın bende iyiyim.

bak sana ne dicem, hani kayıt olurken  up uzun bi sözleşme var ona okumadan tik koydun demi.

hah işte o tik sana, bana..

neyse sonra görüşürüz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hacı google hakkında açılan konular için genel konuşuyorum yok android kullananların bulunuğu yer an ve an kayıt altındaymış falan bu tip konular açanlar için konuşuyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

değişkene değilde, değişkenin içeriğine nasıl takılabiliyorsunuz hayret ediyorum.

var degisken 

dedik. Bu 3 olabilir 5 olabilir. Diyorsunuz ki 3 olunca sıkıntı yok, 5 olursa problem. Ama kullanma 5 olduğunda. Olaydır önemli olan. Olayın hangi durumda ne olduğu değil.

--

Ben hiç bir google ürünü kullanmasamda ; siz gmail, android, chrome v.s. kullandıkça ; hatta ve hatta sitenizde webmastertools kullandıkça ; bende fişleniyorum, benimde bilgilerim orda oluyor.

Böyle birşey olabilir mi ya ? Safari ve explorer'da sözleşmeyi aşan hamleler yapan bir firma ; kendi ürünlerinin nasıl bokunu çıkartır.

Bu adamlar neden bu kadar bilgi topluyor ? istatistik için mi ? Hemde bu kadar çok, yoğun ve önemli bilgiler ?

buyrun külah'ım.

Wirelesslerden bilgilerinizi loglayan adamları savunmayın bana. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

zumsuk google peşine düşmüş kaç kaç kaçç

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

dimi adamlar sabahtan akşama kadar sunucu başında, bilgisayar başında ellerinde tadım çekirdek almış çitleyerek bizi izliyodur.

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

Olaya farklı bir bakış açısı getireyim..

Her hangi bir bilginin gerçekte ebediyyen silinmesi imkansızdır. bilgisayarda, doğada v. s.

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
Toplam Hit: 4272 Toplam Mesaj: 23